Večer nad Santorini II Grónske icebergy I Malý basketbalista Čiernobiela Praha Memories of Myanmar Brána k Titikake Dva dni v Grónsku V škole Čierna labuť útočí Malý mních
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Rybári v sukni pepe112 2012-08-15 07:55:57
 
milanF
Rybári v sukni milanF 2012-08-15 07:32:04
 
Matt83
Žirafia žena Matt83 2012-08-14 23:16:57
super
 
bacil2
Žirafia žena bacil2 2012-08-13 09:06:45
super !
 
wildkat
Cesta odnikadiaľ nikam wildkat 2012-08-11 18:35:20
Jeej Walde ja mam podobnu
 
wildkat
Malá čarodejnica wildkat 2012-08-11 18:16:58
sibalka, prijemny huncutsky pohlad
 
fotografik
Žirafia žena fotografik 2012-08-11 17:15:15
Veľmi dobrá fotka...Mne je jej ľúto, ale ona má v očiach iskričky šťastia a pokoja ......
 
Anastasia
Žirafia žena Anastasia 2012-08-11 15:56:29
TAK VYZDOBENá nemusí nič roibiť, len ju ukazujú turistom ako atrakciu.
 
Dedo
Žirafia žena Dedo 2012-08-11 11:41:14
Zaujímavá exotika - ten zýraz je pre mňa nejaký nemasný-neslaný. Môžno skrýva útrpnosť z toho "labutieho krku", alebo jej už lezie na nervy fotenie. Kto vie koľký už boli pred Vladom. Moja predstava vyrázu takejto baby je, že by mala z nej trčať kráľovská majestátnosť.
No tak ako Stano ani ja by som ju nechcel. Lenže iný kraj - iný mrav.
 
jerzi45
Žirafia žena jerzi45 2012-08-11 11:39:50
tak toto je ten svetoznámy zákonom chránený druh žirafy myanmarskej...videl som podobnú, žirafu nwavskú v eritrei, ale rozhodne okolo nej neboli také krásne farby v pozadí...
 
Cerberus
Žirafia žena Cerberus 2012-08-11 10:38:47
Nech si tam zavesí domáci visiaci zámok. Ale to by ju mohlo chúďa ťahať do strany. Píšem ju, ale keď sa tak teraz pozerám, v dnešnom svete by ma ani neprekvapilo, keby to bol on.
 
Cerberus
Žirafia žena Cerberus 2012-08-11 10:38:16
Nech si tam zavesí domáci visiaci zámok. Ale to by ju mohlo chúďa ťahať do strany. Píšem ju, ale keď sa tak teraz pozerám, v dnešnom svete by ma ani neprekvapilo, keby to bol on.
 
Stratený Stano
Žirafia žena Stratený Stano 2012-08-11 10:30:43
Hej, otvoríš dvierka a baba si zláme väzy...
 
Cerberus
Žirafia žena Cerberus 2012-08-11 10:29:37
Ktovie ako spávajú tieto ženy. Lebo ľahnúť si s tou konštrukciou medzi hlavou a telom asi nebude ktovieako pohodlné. Ale možno vedia spať posediačky. Táto má ázijské črty, myslel som si že je to záležitosť len nejakého kúta v Afrike. Ale asi to tou globalizáciou mám celé popletené.
 
Cerberus
Žirafia žena Cerberus 2012-08-11 10:26:30
Možno má dáma na druhej strane urobené dvierka. Niečo ako majú Pentax slnečné clony.
 
mato.draho
Žirafia žena mato.draho 2012-08-11 10:18:59
Zaujímavé. Veľa sa o tom popísalo, vraj keby jej to dali dole, tak ochabnuté svaly na krku neudržia hlavu a výsledkom by boli zlomené väzy. Neviem, či to pravda, či to blud každopádne ďalšia dobrá do cestopisnej knihy...
 
Stratený Stano
Žirafia žena Stratený Stano 2012-08-11 09:42:14
Neviem, či by som takú za ženu chcel - ja moju ženu rád na krku bozkávam - a tu by sa akosi nedalo... Prečo nepriznať - závidím ti Vlado spoznávanie ďalekých kultúr a tak odlišných... (neni tu smajlík pre závidenie... možno táto kombinácia - )
 
milanF
Žirafia žena milanF 2012-08-11 08:28:17
 
Koma
Cesta odnikadiaľ nikam Koma 2012-08-10 10:45:48
ale fakt by ma dosť zaujímalo čo to tam majú všade vyznačkované a vykolíčkované.....čo tam majú zasadené fazule?
 
jerzi45
Cesta odnikadiaľ nikam jerzi45 2012-08-10 08:28:17
zrejme to niekde skončilo, kedže ju vidíme...veľká pohoda, z každej strany tuším 15 krokodílov...
 
Stránok 356 z 461