Púštne safari Saigonské trhy Andalúzska tanečnica Memories of Myanmar Lávový vodopád Príbehy parížskych kaviarní IV. Tanečnica Rozlúčka s Islandom Citadela Ranný dotyk
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
ivans
Rybár z jazera Inle 2 ivans 2012-08-06 18:07:54
klasika
 
slawmi
Rybár z jazera Inle 2 slawmi 2012-08-06 17:25:35
krasa, vyborne zachitene!!!!!
 
fotografik
Rybár z jazera Inle 2 fotografik 2012-08-06 15:14:59
Vlado, klikni prosím na hodnotenie "paldixi"...Tam je môj názor na Vás oboch....
 
DEVOTEE
Rybár z jazera Inle 2 DEVOTEE 2012-08-06 14:09:43
dobra waldeofka, tato seria ma jednoliato farebne svetlo ( co je fajn a rozpoznatelne už v nahlade )
 
Silvester Bajnoci
Rybár z jazera Inle 2 Silvester Bajnoci 2012-08-06 11:23:22
Pekne.
 
milanF
Rybár z jazera Inle 2 milanF 2012-08-06 10:33:52
 
combat113
Rybár z jazera Inle 2 combat113 2012-08-06 10:12:37
no vidíš tak toto by mne ušlo, lebo to sa len otáčam na druhý bok, hold najväčší nepriateľ fotografa je dlhospavosť
 
jerzi45
Rybár z jazera Inle 2 jerzi45 2012-08-06 09:59:15
jasné, to ja len tak na pobavenie...nie len v myanmare..kdekade v ázii je to bežné
 
jerzi45
Rybár z jazera Inle 2 jerzi45 2012-08-06 09:53:22
asi aj spal na lodi...ešte je v nočnej košeli...super
 
Ivan .
Rybár z jazera Inle 2 Ivan . 2012-08-06 09:34:57
takúto by som chcel................krásne
 
Ivan .
Ranná rybačka na jazere Inle Ivan . 2012-08-06 09:23:20
veľmi pôsobivé...........páči sa mi
 
Mako
Rybár z jazera Inle 2 Mako 2012-08-06 09:17:01
fajn... a BW by nebola ešte krajšia?...
 
Stratený Stano
Rybár z jazera Inle 2 Stratený Stano 2012-08-06 08:55:05
Takto na ráno ozaj príjemná foto... Až ma láka vytiahnúť a nafúkať kanoe a vyraziť na priehradu Dedinky...
 
Marcel Rebro
Rybár z jazera Inle 2 Marcel Rebro 2012-08-06 08:48:50
vpredu ma olova aby sa neprekotil?
 
Rybár z jazera Inle 2 Erny 2012-08-06 07:55:47
pekna siluetka
 
MalejPrcek
Rybár z jazera Inle MalejPrcek 2012-08-05 22:34:33
Přesně tak, pokračuj v tom co děláš. Jen jsem vyjádřil svůj názor Mirek
 
MalejPrcek
Rybár z jazera Inle MalejPrcek 2012-08-05 22:02:35
Prý super, pro pána jána lidi co je na tom tak úžasného? Tomu fakt nerozumím. Obyčejná fotografie, zcela obyčejná. Rozhodně si nezaslouží být foto dne.. ani omylem. O té zprofanovanosti mluvím celou dobu... toto je zářný příklad. Od Tvých buddhistických nesmyslů až po tyto ještě fádnější nesmysly. A pro všechny, kteří by snad chtěli na můj komentář velice sofistikovaně reagovat a následně mě pomlouvat, tak si to odpusťte... žijeme v demokracii a jestli se Vám nebo Tobě walde můj komentář nelíbí.. tak ať.. prostě to tak vidím a je to. Netvrdím, že neumíš fotit, že nemáš pěkné fotky, to vůbec, ale tvrdím, že tato Tvá putovní série mě unavuje a unavují mě lidé, kteří jsou z toho fascinování.. howg
 
daniela-4
Rybár z jazera Inle daniela-4 2012-08-05 21:04:15
super.
 
ivans
Rybár z jazera Inle ivans 2012-08-05 20:09:25
Vlado, z tejto cesty ba si mal vydať fotoreporáž, tie fotky nemajú chybu. Keď pozerám fotoreportáže v časopisoch a porovnávam s Tvojou prácou, to je úplne niekde inde.
 
bacil2
Ranná rybačka na jazere Inle bacil2 2012-08-05 18:57:35
super!
 
Stránok 358 z 461