Grónsky grunt Millenium Bridge II Andalúzska tanečnica Štyria muži Memories of Myanmar Citadela Karavána Ranný dotyk Vo vnútri Slnečný kúpeľ divokých koní
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
bacil2
Rybár z jazera Inle bacil2 2012-08-05 18:56:28
prima!
 
Rybár z jazera Inle Erny 2012-08-05 16:23:21
super
 
DEVOTEE
Rybár z jazera Inle DEVOTEE 2012-08-05 14:32:29
fajne svetlo, prijemny dokumentarny zaber..
 
jerzi45
Rybár z jazera Inle jerzi45 2012-08-05 12:23:30
buď je v barme 10 hodín zlatá hodinka alebo si bol naozaj vždy v pravú chvílu na správnom mieste...myslím, že skôr to prvé, niečo o cestovaní predsa len viem...neuveriteľné, parádne...
 
jerzi45
Ranná rybačka na jazere Inle jerzi45 2012-08-05 12:16:50
kludná, oddychová rybačka, skôr také kochanie sa okolím to vyzerá byť...
 
margon
Rybár z jazera Inle margon 2012-08-05 11:22:01
zaujalo...
 
Anena
Rybár z jazera Inle Anena 2012-08-05 10:21:15
Dalsia dobra fotka do serie
 
Stratený Stano
Ranná rybačka na jazere Inle Stratený Stano 2012-08-05 09:36:01
Ale dúfam, že si to prehadzujú, nech sa im neotupí ten ostrý oštepovitý koniec...
 
Stratený Stano
Ranná rybačka na jazere Inle Stratený Stano 2012-08-05 09:20:54
Tými tyčami sa posúvajú, alebo sú to oštepy, čo nimi triafajú sardinky...?
 
Stratený Stano
Rybár z jazera Inle Stratený Stano 2012-08-05 09:18:36
Často si všímam také veci, čo sa zvyknú prehliadať a nevenuje sa im pozornosť a na tvojom zábere je takým čosi tieň rybára, ktorý nie je urezaný. Prkotina, ale veľmi dôležitá... Rozmýšľam ešte nad rozostrením hladiny na horizonte, aby nepôsobila ako gilotína. Ale aj to je len taká prkotinka... Celkovo však pôsobivý záber...
 
mato.draho
Rybár z jazera Inle mato.draho 2012-08-05 08:50:38
Tretinková kompo, hlava v zlatom reze... Príjemná fotka, šup s ňou do učebnice kompozície!
 
Rybár z jazera Inle Dodo PO 2012-08-05 00:41:37
Pekná.
 
gastiv
Rybár z jazera Inle gastiv 2012-08-05 00:33:43
Ok,jasne.Myslel som ze to plati na 24 hodin.
 
gastiv
Rybár z jazera Inle gastiv 2012-08-05 00:27:36
Tato sa mi paci viac ako prva.Inac ako to je s pridavanim na kritiku?Kolko fotiek sa moze pridat v priebehu 24h.?Myslel som ze len jedna ci nie?
 
Anena
Ranná rybačka na jazere Inle Anena 2012-08-05 00:02:45
Fajn zaber.
 
PiXeL_
Na ostro (?) PiXeL_ 2012-08-02 14:48:26
tak taot fotografka, provokuje
 
spektrum
V tieni pagody spektrum 2012-08-01 12:42:54
pekne pastelove jemne
 
Tam vonku nvs 2012-08-01 12:02:23
pekne s výpoveďou
 
Rochardino
Prelet nad Baganom Rochardino 2012-07-31 23:57:27
nádherná, hoci preferujem inú oblasť záberu, no i tak tlieskam - paráda.
 
ivans
Intimita ivans 2012-07-31 20:31:47
Dobrý momentík, intímčo zaručené....
 
Stránok 359 z 461