| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | https://1x.com/member/walde |
O mne
| Niečo o mne: | www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/ |
|---|---|
| Motto: | "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson) |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Walde |
|---|---|
| Priezvisko: | Jansky |
| Mesto: | Bratislava |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 10. 08. 2009 |
| Posledná aktivita: | 2026-05-21 11:36:49 |
| Status: | offline |
Kontakt
| https://www.facebook.com/wjansky | Facebook: | https://www.facebook.com/wjansky |
|---|---|---|
| Iný IM: | https://500px.com/walde | |
| Web stránka: | https://1x.com/member/walde | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Canon EOS 5D MkIII Canon PowerShot G16 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM Canon EF 24-105mm f/4L IS USM Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM |
| Príslušenstvo: |













RSS
názov je výstižný
radost pozerat
Ale v hlave sa pohrávam s takou kacírskou myšlienkou, urobiť montáž,
a zmeniť pozadie v okne. Dorobiť tam pozadie moderného veľkomesta
aké poznáme zo sci-fi filmov. Neviem či tu niekomu niečo hovorí cyberpunk,
ale proste mám v hlave obrazy z filmu Ghost in the shell.
No mohlo by to byť zaujímavé...
Táto fotka je pre mňa lepšia ako Obedňajšia prestávka, alebo dokonca aj ako Malý mních, hoci po technickej stránke nie je taká dokonalá kvôli svetlu aké na scéne je. Ale pre mňa je táto fotografia nositeľom hlbšej myšlienky, ako spomínané dve, cítim z nej určitú rozpoltenosť duše mladého mnícha.
Tak som sa vyrozprával.