Memories of Myanmar Púštne safari Štyria muži Čiernobiela Praha Oči Spomienka na Grónsko Za svitania v balóne Magická hora Kirkjufell Big Brother is Watching You Sleeping Buddha
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Tam vonku Jozef Krajčo 2012-07-29 08:13:36
 
Tam vonku mare 2012-07-28 23:00:01
slušné
 
pablob26
Tam vonku pablob26 2012-07-28 22:03:54
moooc dobre
 
bacil2
Tam vonku bacil2 2012-07-28 21:09:00
super!
 
Tam vonku seifi 2012-07-28 21:00:30
fajn, pekný moment je zachytený
 
Megapixel
Prelet nad Baganom 2 Megapixel 2012-07-28 20:57:00
Pre mna je toto najkrajsia fotografia na ephote odkedy som ju uvidel stale sa k nej vraciam.
 
matoswamp
Tam vonku matoswamp 2012-07-28 19:33:30
naozaj dobre !
 
Anastasia
Tam vonku Anastasia 2012-07-28 17:27:31
veľmi pekná atmosféra, svetlo, pokoj....
názov je výstižný
 
Megapixel
Tam vonku Megapixel 2012-07-28 16:59:25
pastva pre oči
 
Marcel Rebro
Tam vonku Marcel Rebro 2012-07-28 16:19:18
vyborne svetielko, skvely moment ... FOTO!
 
Anena
Tam vonku Anena 2012-07-28 16:11:49
Super.
 
stteffi
Tam vonku stteffi 2012-07-28 14:56:09
super moment
 
Matt83
Tam vonku Matt83 2012-07-28 14:14:14
fajn
 
fotografik
Tam vonku fotografik 2012-07-28 13:56:08
Na 1x,com
 
Stratený Stano
Tam vonku Stratený Stano 2012-07-28 13:51:22
Aj ja pri čumení do bedne občas kuknem, či sa Tatry dobre nenasvetľujú... tak čo... Pekne vystihnuté Vlado, som aj prekvapený, že fotograf mohol do takýchto priestorov (ale možno len neviem, ako to tam chodí... ) Celková séria bude výborná...
 
combat113
Tam vonku combat113 2012-07-28 13:06:39
tak toto je iný level_život mnícha, nič pre mňa
 
milanF
Tam vonku milanF 2012-07-28 12:23:35
 
Matej Rumanský
Tam vonku Matej Rumanský 2012-07-28 12:16:01
kamarat, Ty mas tolko materialu z tejto cesty, ze mozes kludne urobit fotoknihu, krasa nevídaná ...
radost pozerat
 
MarianDLL
Tam vonku MarianDLL 2012-07-28 12:03:06
Úžasná fotka. Veľmi sa mi páči.
Ale v hlave sa pohrávam s takou kacírskou myšlienkou, urobiť montáž,
a zmeniť pozadie v okne. Dorobiť tam pozadie moderného veľkomesta
aké poznáme zo sci-fi filmov. Neviem či tu niekomu niečo hovorí cyberpunk,
ale proste mám v hlave obrazy z filmu Ghost in the shell.
No mohlo by to byť zaujímavé...
 
Cerberus
Tam vonku Cerberus 2012-07-28 11:07:58
A ešte jednu poznámočku Ti tu utrúsim Walde.
Táto fotka je pre mňa lepšia ako Obedňajšia prestávka, alebo dokonca aj ako Malý mních, hoci po technickej stránke nie je taká dokonalá kvôli svetlu aké na scéne je. Ale pre mňa je táto fotografia nositeľom hlbšej myšlienky, ako spomínané dve, cítim z nej určitú rozpoltenosť duše mladého mnícha.
Tak som sa vyrozprával.
 
Stránok 361 z 461