Tanečnica Svitanie v krajine kaňonov Andalúzska tanečnica Rybár z Galatského mosta Saigonské trhy Lávový vodopád Sleeping Buddha Malý mních Trhy v Damašku Tam kde sa voda sypala...
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
vivian99
Intimita vivian99 2012-07-26 08:05:15
milé
 
matoswamp
Intimita matoswamp 2012-07-26 07:51:55
podarene
 
Intimita jordonais 2012-07-26 07:41:14
velmi pekne. dobre oramovanie, kompo a super farbz
 
Helen1
Svitanie Helen1 2012-07-25 16:32:38
nádhera
 
spektrum
Prelet nad Baganom 2 spektrum 2012-07-25 16:03:47
som ju dnes videla na 1xcom
 
Kvietok
Svitanie Kvietok 2012-07-24 10:12:30
hmm ... to by bola zaujímavá skúsenosť

A fotka je opäť rozprávkovo príjemná
 
Kvietok
V tieni pagody Kvietok 2012-07-24 10:00:35
krásne pastelové farby aj svetlo, rozprávkový príbeh ... pekne si to namaľoval
 
Kvietok
Veselí cyklisti Kvietok 2012-07-24 09:58:21
fajnovo rozmazané ... toto môžem
 
rbr69
Svitanie rbr69 2012-07-24 07:17:59
pre nas exoticke prostredie a s tym svetlom ... pohadka pre fotografov
 
fotografik
Svitanie fotografik 2012-07-24 04:19:15
Sú to asi veľmi zbožný ľudia
 
bacil2
Svitanie bacil2 2012-07-23 22:00:09
super!
 
misík
Svitanie misík 2012-07-23 21:17:10
Pekný snový záber,páči sa mi.
 
daniela-4
Svitanie daniela-4 2012-07-23 20:37:46
nadherne.ako vo sne.
 
hladacvody
Svitanie hladacvody 2012-07-23 20:32:02
ja by som ostal ,ale na stalo.......
 
jerzi45
Svitanie jerzi45 2012-07-23 18:33:47
poznám pár takých, po roku zrušili účet v banke, po 2 rokoch vrátili OP, po 3 rokoch ich rodina vyškrtla zo zoznamu a po 4 rokoch som ich prijal ja v čakárni...
 
mato.draho
Svitanie mato.draho 2012-07-23 16:35:44
Prirodzené, nepresoftené, jednoduché, príjemné a dobre nakomponované. Proste tvoj štandard
 
AXOMAT
Svitanie AXOMAT 2012-07-23 15:53:00
pekný záber
 
Svitanie eduardo 2012-07-23 14:38:28
 
combat113
Svitanie combat113 2012-07-23 14:18:15
Všetky do knihy...
 
jerzi45
Svitanie jerzi45 2012-07-23 13:53:24
výnimočné miesto, ani sa im nečudujem, že sa moc o svet nezaujímajú...v bagane ani domáce väzenie nemusí byť také neynesiteľné...paráda
 
Stránok 363 z 461