Vôňa ženy Islandská retrospektíva Jedno ráno na ranči Čínsky múr Bruarfoss Oči Za svitania v balóne Na 57. poschodí Jerichova trúba Spomienka na Grónsko
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Ivan .
Svitanie Ivan . 2012-07-23 13:38:06
Sypeš ich pekne z rukáva....................koľko ich ešte máš..............už sa teším
 
Jozi Mačutek
Miesto ktoré mám rád Jozi Mačutek 2012-07-23 12:49:08
neskoro som sa zastavil lebo kukam miesta kde pekne na lipt. jane ale mam sa na čo tešiť
 
Svitanie uomo 2012-07-23 12:07:57
TOP
 
margon
Svitanie margon 2012-07-23 11:54:51
zaujalo a veľmi, opar dodal výbornú atmosféru...
 
Anastasia
Svitanie Anastasia 2012-07-23 11:28:11
slniečko sa pekne podčiarklo
 
Matt83
Svitanie Matt83 2012-07-23 11:19:10
pekne
 
Svitanie pepe112 2012-07-23 10:14:54
krásne je
 
Anena
Svitanie Anena 2012-07-23 10:09:06
Dalsia zaujimava fotecka
 
Stratený Stano
Svitanie Stratený Stano 2012-07-23 08:32:19
Vlado, priviezol si (ale asi by som mal použiť výraz "prilietol si" ) odtiaľ mnoho krásnych záberov... pokiaľ je na zábere opar, je to dobrý príklad, že i ten hrá vo fotografii svoju rolu... a pôsobivú...
 
Matej Rumanský
Svitanie Matej Rumanský 2012-07-23 08:18:41
veru, pravda je, toto sa len tak neokuká ((:
 
Svitanie Elev 2012-07-23 08:05:25
+++
 
Svitanie jordonais 2012-07-23 07:42:25
Tohto sa neda prejest
 
hladacvody
V tieni pagody hladacvody 2012-07-22 17:37:03
tiez by som sa rad tam pozrel....
 
Anena
V tieni pagody Anena 2012-07-21 19:47:07
Super!!
 
DEVOTEE
V tieni pagody DEVOTEE 2012-07-21 00:03:25
fajn tam svetlo zasvietilo
 
Stratený Stano
V tieni pagody Stratený Stano 2012-07-20 21:59:38
Aj tá tvoja pagoda mala taký špic ako tá na zábere...? Ako sa tam sedí...
 
daniela-4
V tieni pagody daniela-4 2012-07-20 20:21:27
super...pekny zaber.
 
jerzi45
V tieni pagody jerzi45 2012-07-20 15:19:24
výborné
 
Megapixel
V tieni pagody Megapixel 2012-07-20 14:55:01
tato fotecka nielenze je pastva pre oci, ale je to aj unikatna perspektiva.
 
bacil2
V tieni pagody bacil2 2012-07-20 12:36:08
super!
 
Stránok 364 z 461