Slnečný kúpeľ divokých koní Tam kde sa voda sypala... Malý mních Magická hora Kirkjufell Keď rúk je málo... Traja Azeri Big Brother is Watching You Na 57. poschodí Karavána Cestou-necestou
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Anastasia
V tieni pagody Anastasia 2012-07-20 12:29:30
Pekná kapurka z nadhľadu.
 
milanF
V tieni pagody milanF 2012-07-20 12:28:47
 
Stratený Stano
Erotic Museum Stratený Stano 2012-07-20 08:42:11
A hostesky, keď sprevádzajú návštevníkov, sú celkom nahé...?
 
Stratený Stano
V tieni pagody Stratený Stano 2012-07-20 08:38:54
Tak trochu mi to pripomenulo film Hviezdny prach, len tam nemali takú parádnu bránu... Ku kompo by som aj mal niečo (myslel som na konšteláciu osoby a bicykla), ale nemudrujem, lebo letiaci balón sa asi nedá zastaviť a počkať...
 
Matt83
Veselí cyklisti Matt83 2012-07-15 16:53:59
fajn
 
Matt83
Erotic Museum Matt83 2012-07-15 16:53:22
super streetovka
 
Hlavicka1971
Prelet nad Baganom Hlavicka1971 2012-07-13 20:07:06
Fantastic!
 
Kvietok
Prelet nad Baganom 2 Kvietok 2012-07-12 22:30:28
... a stále sa mi páči
 
Kvietok
Prelet nad Baganom Kvietok 2012-07-12 22:29:17
nádhera, super atmoška
 
Kvietok
Malý mních Kvietok 2012-07-12 22:24:54
malý budhistický mimoň ... je myšlienkami mimo, aspoň mi to tak pripadá
Krásna fotečka, v ktorej sa dá čítať ... páči sa mi
 
fotografik
Erotic Museum fotografik 2012-07-10 12:42:56
Nebol si sa pozrieť na expozíciu ? Čo tak tam vo vitrínach vystavujú ? ...
 
bacil2
Erotic Museum bacil2 2012-07-07 14:26:37
 
hladacvody
Erotic Museum hladacvody 2012-07-07 11:24:09
 
ivans
Erotic Museum ivans 2012-07-06 21:23:37
dúfam, že tam (ne)boli aj muzeálne "modelky"
 
ivans
Futbalová fasáda ivans 2012-07-06 21:16:29
asi ich viac zaujala ako ich účinkovanie na ME
 
ivans
Veselí cyklisti ivans 2012-07-06 21:10:24
nóó, pannig je ťažké remeslo, všetko, čo som skúšal bolo nepoužiteľné, ale fotil som autá mimo mesto. Celkom slušný pokus.
 
hladacvody
Erotic Museum hladacvody 2012-07-06 21:03:28
skoda ze si nebol dnu.....
 
hladacvody
Erotic Museum hladacvody 2012-07-06 21:02:22
to si pamatam,mam na to pekne spomienky ,zena tam nechcela ist ,nakoniec podlahla natlaku ,co si pamata tak to vstupne
 
Koma
Erotic Museum Koma 2012-07-06 13:15:54
lôbi - lúbi
 
Koma
Erotic Museum Koma 2012-07-06 13:15:00
pán kolega práve bol u nás na návšteve môj priateľ susedovie býček Ďurko..ako zbadal Vašu fotečku zareagoval ako na červenú plachtu...uff...ledva som sa ubránila....a Vám poviem - mne sa lôbi a zrak k sebe priťahuje tá supiš basa......gazdina sa s pribúdajúcimi rokmi čoraz viacej na ňu tvarovo podobá....
 
Stránok 365 z 461