Vôňa ženy Islandská retrospektíva Jedno ráno na ranči Čínsky múr Bruarfoss Oči Za svitania v balóne Na 57. poschodí Jerichova trúba Spomienka na Grónsko
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Anastasia
Erotic Museum Anastasia 2012-07-06 10:36:30
Pekná večerná
 
Anena
Erotic Museum Anena 2012-07-06 09:08:58
Vladko, bol si nakuknut aj v muzeu?
 
combat113
Prelet nad Baganom 2 combat113 2012-07-05 13:01:28
celá séria je nádherná, to miesto je iné ako nás bežne obklopuje. keby som tam bol mal by som strach či nepremrhám príležitosť a nafotím to tak ako ty...
 
bacil2
Veselí cyklisti bacil2 2012-07-04 20:57:01
super!
 
Anastasia
Veselí cyklisti Anastasia 2012-07-04 14:43:52
 
mkutik
Veselí cyklisti mkutik 2012-07-04 13:03:39
super
 
Stratený Stano
Veselí cyklisti Stratený Stano 2012-07-04 13:03:22
Teraz budem múdry, akoby som panning a pohyb každý deň fotil, ale snáď mi autor odpustí - tí dva za dvojicou vpredu sú ok, no na úkor ďašieho za nimi by som privítal viac priestoru vpredu, pred jazdcami... Urobil som si orez ľavej časti a spodku na formát a zdá sa mi, že ma to lepšie vtiahlo do deja... Ale to je len taká úvaha, nedajte sa ostatní ovplyvniť... to viete, nemám doma klímu a v tom teple nemusia byť moje úvahy správne... Tak či tak, obdivujem pohotovosť fotografa...
 
Koma
Veselí cyklisti Koma 2012-07-04 11:25:04
fíííha...jak kukám na obrázok...do prčic pán kolega..šak v Amsterdame bolo stopro silné zemetrasenie......rýchlo rýchlo preč spred tej rozkývanej budovy..
 
dsl333
Veselí cyklisti dsl333 2012-07-04 09:31:50
pekny bajk!
 
DEVOTEE
Veselí cyklisti DEVOTEE 2012-07-04 09:13:57
pekne si ten širokáč točil
 
PeterSV
Veselí cyklisti PeterSV 2012-07-04 08:39:56
Nó na Sagana ešte nemajúú.
 
spektrum
Veselí cyklisti spektrum 2012-07-04 06:48:52
pekne
 
zolec
Futbalová fasáda zolec 2012-07-04 01:28:49
 
Anena
Futbalová fasáda Anena 2012-07-03 19:14:42
 
jerzi45
Futbalová fasáda jerzi45 2012-07-02 19:56:22
kríza, nekríza, ľudia sa radi hrajú...super
 
Stratený Stano
Futbalová fasáda Stratený Stano 2012-07-02 15:59:07
Spomenul som si na Prvý máj pred mnohými rokmi... Aj na našich oknách sa (povinne) trepotali vlajočky... len nebolo tam toľko farieb... Zaujímavé, u nás nevidené...
 
Futbalová fasáda lazycat 2012-07-02 12:32:42
tak toto sa vydarilo
 
Edems
Ha Long Bay Edems 2012-07-01 23:26:26
+++ obraz vhodný na stenu
 
Prelet nad Baganom 2 swerfoto 2012-06-27 14:01:57
super, balon nahral do karat vyborne. Pekna kompozicia aj farby.
 
mato73
Malý mních mato73 2012-06-27 09:57:16
Veľmi pekná , ako aj tie pred ňou , je to určite raj pre fotografov :=))
 
Stránok 366 z 461