Medzi nebom a zemou Brána k Titikake Ranný dotyk Posledné dotyky slnka v Bryce Jerichova trúba Čiernobiela Praha Oči Rozlúčka s Islandom Zámok Hluboká Pri múre nárekov
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Prelet nad Baganom 2 jurajkol 2012-06-27 08:46:48
vyborna,,
 
Iwn*
Prelet nad Baganom 2 Iwn* 2012-06-26 20:06:28
Nádherné dobrodružstvo...
 
Prelet nad Baganom 2 peky 2012-06-26 17:12:29
nádherne... dobré sa na to pozerá...
 
arpi
Prelet nad Baganom 2 arpi 2012-06-26 15:58:47
Aj tak zavidim
 
LuigiBee
Prelet nad Baganom 2 LuigiBee 2012-06-25 23:28:42
rozpravkova!! WOW
 
daniela-4
Prelet nad Baganom 2 daniela-4 2012-06-25 20:18:09
toto je nieco neuveritelne.....zavidim ze si mal moznost vidiet toto co si odfotil...ale dobrom neboj.a parada.dala by som aj 10sedmiciek.
 
SteveS
Prelet nad Baganom 2 SteveS 2012-06-25 18:38:04
Tomuto sa vraví, že zážitok na celý život
 
arpi
Prelet nad Baganom 2 arpi 2012-06-25 18:34:13
Tisko zavidim
 
noik
Prelet nad Baganom 2 noik 2012-06-25 18:21:37
No...musel to byt zazitok. Paradna. (este jemne viac vrchu by mi pristalo)
 
mato.draho
Prelet nad Baganom 2 mato.draho 2012-06-25 18:11:32
Joooj, tak to áno. Prvky za zemi sú výborne rozmiestnené a sami o sebe dostatočne pútavé. Výrazne pomáha aj nízke svetlo. No a balón to ešte vylepšuje.

To stmavnutie oblohy mi ale nie celkom pasuje - predpokladám, že je dorábané v PP, však? A málinko to kazia aj tie rušivé biele fľaky tesne pri balóne - vpravo hore. Tiež asi pozostatky po PP

Inak veľmi fajn, príjemná kompo, tonalita a hlavne lokalita
 
paldixy
Prelet nad Baganom 2 paldixy 2012-06-25 14:03:26
Veľmi pekné exotické miesto.
 
rocaroca
Prelet nad Baganom 2 rocaroca 2012-06-25 13:08:00
úžasné
 
spektrum
Prelet nad Baganom 2 spektrum 2012-06-25 12:50:07
pekne
 
Prelet nad Baganom 2 pongo 2012-06-25 11:21:05
...paráda...krásne miesto...
 
vlad78
Prelet nad Baganom 2 vlad78 2012-06-25 11:14:11
Krásna fotečka..Pridávam k obľúbeným..
 
Koma
Prelet nad Baganom 2 Koma 2012-06-25 10:03:06
Koonečne som pán kolega z Vašeho obrázka a sloviek pochopila, prečo furt nič v reálnom živote dokopy nestíham...no šak pochopiteľne keď furt kade tade s hlavou v oblakoch lietam..no jasne, určite....aj svoj chlievik s najsamlepším okienkovým výhľadom na záhradu mám, aj balooonové tekvice a meloony stamak vidím...a veruže aj vzducholode tvarovo predĺžené – gazda im hovorí že : cukiny.......a dokonca nieeee že jeden ale aj dva správne rohy mám..a nemusím ich ani vytipovávať...mám ich, aj mléčnu hmlu mám kedy sa mi zachce.....a veruže sa mi niekedy zdá že aj tie dve osobyVami spomenuté v sebe skrývam.......zvláštne totok, všetky predpoklady spĺňam a furt za toho boha nééé a nééé cvakať takéto fešné fotečky.....hm, ja ťapa - niekde robím stopro chybu ..hútam hútam ma napadá že to asi preto, že doteraz som poväčšine nestála pri tom v koši ale v keli........p.s. naozaj pekne to tí baganskí murári do krajinky naklonovali.....rozmýšľam či do míšačky pridávali obyčajného šopa, zonera či nebodaj iného ligtroooona.....šikovní majstri.
 
Ivan .
Prelet nad Baganom 2 Ivan . 2012-06-25 09:28:39
 
biopeter
Prelet nad Baganom 2 biopeter 2012-06-25 09:26:53
Super !
 
zola
Prelet nad Baganom 2 zola 2012-06-25 08:43:45
vyborna
 
brancin
Prelet nad Baganom 2 brancin 2012-06-25 08:15:55
Uplna mnamka, vidiet takto lietat tekvicu pri rannej kave.
 
Stránok 367 z 461