Púštne safari Saigonské trhy Andalúzska tanečnica Memories of Myanmar Lávový vodopád Príbehy parížskych kaviarní IV. Tanečnica Rozlúčka s Islandom Citadela Ranný dotyk
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
ivans
Tam vonku ivans 2012-07-31 20:28:55
Asi som bol dlho preč, že mi ušla Tvoja ďalšia chuťovka. To prvé foto bolo technicky lepšie, táto fotka má zase väčší impakt. paráda.
 
SteveS
Tam vonku SteveS 2012-07-31 19:24:12
Veľmi dobrá fotografia Vlado, zapôsobila na mńa asi najviac zo všetkých predošlých tejto série. Moment zachytávajúci kontrast dvoch svetov nesúci silný podnet na zamyslenie sa, Príjemne scénu podporujú a zdôrazňujú kniha, jemnejšie nasvetlené nohy, jeho zhrbený postoj, samozrejme hlavne zadumaný pohľad vyvolávajúci množstvo otáznikov ... to všetko v človeku dokáže zarezonovať pri pohľade na túto fotografiu. Ale som sa rozkecal na to, že so tu už dávno nenapísal nič.
...
A ke´d už som tu, ako som mal u teba zvykom, zamýšľam sa aj nad tým, čo by mne osobne prispelo k ešte silenjšeimu vyjadreniu fotografie a jej myšlienky. No som v rozpakoch ... pozadie v okne viac vyjadruje kontrast vonkajšieho sveta voči jeho v ktorom žije .. ale aj napriek tomu mi mnohé farby asi viac ťahajú oči ako je nutné k podpore myšlienky. Skúsil by som jemne desaturovať pozadie v okne, stačilo by úplne len v jeho LHRohu eliminovať modrú farbu, ktorá by mi tu nechýbala a zdá sa mi už prebytočná.
...
A ešte že fajn, že sa sem tam hrabeme v starších archívoch. Neraz po čase človeka oslovia viac veci ktoré na začiatku zaradil až na druhé miesto. A pritom stoja zato možno ešte viac ako tie na prvý pohľad dokonalejšie, farebnejšie, ostrejšie. Dobre že si túto foto oprášil a vytiahol von.
 
Kvietok
Tam vonku Kvietok 2012-07-31 13:39:02
... byť či nebyť ... krásne zachytená myšlienka, pocity, fajn kompo ... veľmi sa mi to páči
 
Kvietok
Intimita Kvietok 2012-07-31 13:32:43
pekne orámované, príjemne ofarbičkované ... a milé
 
Tam vonku miriamm 2012-07-30 20:50:41
krasne!
 
slawmi
Tam vonku slawmi 2012-07-30 15:26:19
super
 
b0baz
Tam vonku b0baz 2012-07-29 22:46:14
Fajn foto, kompozícia, myšlienka.
 
Matej Michalik
Tam vonku Matej Michalik 2012-07-29 21:57:42
Super
 
Tam vonku Jozef Krajčo 2012-07-29 21:49:39
ej, veru kukam stale a zasnem kade ty chodis a ake pekne fotecky nam nosis...
 
mato.draho
Tam vonku mato.draho 2012-07-29 17:57:48
Hmm, veru vďačná to lokalita Trošku ostré svetlo, ale tak to si asi ovplyvniť nevedel. Miernu výhradu mám ku kompo - možno by som prijal menej vrchu a viac podlahy, na ktorej sa snáď aj črtá nejaký slabý odraz mnícha. A štipku viac pricloniť, aby to bolo ostrejšie, hoci vidím, že už tak to bola dosť náročná 1/200 sekundy...
 
Daniel Řeřicha
Tam vonku Daniel Řeřicha 2012-07-29 17:07:02
To se mi líbí!!!
 
jarosx
Tam vonku jarosx 2012-07-29 16:26:44
Zaujimava fotka
 
Tam vonku jurajkol 2012-07-29 15:17:05
super
 
zola
Tam vonku zola 2012-07-29 14:45:38
pekne scena, vyborne svetlo
 
leto
Tam vonku leto 2012-07-29 13:23:49
moc, moc dobré, silný moment, krásne zvládnuté svetlo, úžasná fotografia!
 
paldixy
Tam vonku paldixy 2012-07-29 12:16:06
Výborne foto..
 
spektrum
Tam vonku spektrum 2012-07-29 10:15:46
ten svet vonku ťahá
 
stiko33
Tam vonku stiko33 2012-07-29 10:06:39
pekna foto..
 
Paulie
Tam vonku Paulie 2012-07-29 08:43:37
Presne toto chýba našej uponáhlanej spoločnosti, veget, trochu vypnúť a odreagovať sa. Každý sa ženie...ani nevie za čím.
 
Helen1
Tam vonku Helen1 2012-07-29 08:34:58
super
 
Stránok 360 z 461