ephoto profile wallpaper
warwick

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Wiliam
Priezvisko: R.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 04. 11. 2020
Posledná aktivita: 2026-06-21 21:08:41
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
warwick
Pestroň na Vlkovci warwick 2025-05-07 11:31:15
Jééj motýlik .. 😅
 
warwick
Chvíľa oddychu warwick 2025-05-02 12:06:16
Ruksak sa nepríjemne dotýka pravého okraju. Potom je tam úplne zbytočne priestor na to menu. Nerozumiem tomu orezu. To si tak zle odfotil? Či si tým chcel niečo povedať?
 
warwick
F warwick 2025-04-27 07:00:19
A čo je na tom také skvelé? Však takto by si to nacvakal aj ty … Fotku urobila modelka. Žiadna práca so svetlom, tvár takmer v tieni. Svetlo ide naopak, teda zdola hore, čelo má tmavšie ako bradu a krk, ruky sú ešte svetlejšie. Ale ak ma byť zmysel fotky ukázať tie biele nohavice tak to beriem späť 😀
A čo povieš na ten prvý stĺp? Nie je ho tam príliš veľa? Modelka je strapatá, neupravená. Pozri na ten binec vo vlasoch na pravej strane. Ona sa sama nevidí to musí vidieť fotograf. Zretušovať to treba.
Je to skvelé!
 
warwick
Večerná Doha warwick 2025-04-25 02:17:49
Pozor, toto je umenie!
 
warwick
Strážca je v pohode warwick 2025-04-24 10:56:07
Šedivka bez svetla.
 
warwick
v opavské cukrárně warwick 2025-04-20 00:09:22
Toto nie je fotka na výstavu … Cvak z výletu kým si čakal na čašníka 😃
 
warwick
Goral warwick 2025-04-20 00:05:26
Je to dosť krivé. Vpravo dosť na tesno. Ako by sa chcel oprieť. Nad hlavou a vľavo prečo je to také tmavé? Malo by to byť viacej autentickejšie.
 
warwick
Príprava na sviatky warwick 2025-04-19 15:31:10
No keď budeš fotiť medveďa tak vtedy to zmysel nemá a radšej stiahneš po teleobjektive …
 
warwick
Príprava na sviatky warwick 2025-04-18 19:01:17
Konečne si sa odvážil ísť trošku bližšie k deju …
 
warwick
Dvaja kamaráti warwick 2025-03-26 12:43:39
Odrezané z hlavy.
 
warwick
Stretnutie s anjelom warwick 2025-02-16 19:00:35
To je v poriadku že si to odfotil aj s tými pňami. Ide o svetlo. Evidentne si tu fotku upravoval, takze v rámci tej editácie si mohol tie rušivé pníky vyretusovať. Bolo by to úplne čisté.
 
warwick
..nádych zeme .... warwick 2025-02-16 02:09:24
No neviem … trošku take varenie z vody. Nič tam nie je.
 
warwick
Olympus warwick 2025-02-16 02:06:11
Tri výrazne kruhové odlesky v objektíve si mohol zretusovať. Bolo by to čistejšie.
 
warwick
Nahá M... warwick 2025-02-16 02:03:31
Skupinové fotenie? Aj to som videl 🙂 A koho ona poslúcha z tej skupiny fotografov čo sa tam tlačia medzi sebou s foťakmi. Ale iste keď chytíš dobrý uhol a niekto do teba nedrgne mozes doniesť dobrý zaber … 🙂
 
warwick
Sprcha warwick 2025-02-13 19:46:06
Ale nie je to zlé. Dal som aj lajk po zvážení. Len som chcel vypichnúť detaily čo som si všimol 🙂
 
warwick
Nahá M... warwick 2025-02-13 19:42:46
Mimochodom toto je fotka z workshopu. 🙂 To nafotil s asistenciou. Poznám to. Sám som na také chodieval. 🙂
 
warwick
občasná anomália warwick 2025-02-13 14:06:04
No lenže ty si to tým Photoshopom neurobil. Keby si to urobil tak vtedy by to bola tvoja tvorba. Teda tvoja montáž či koláž či čo to vlastne je … 🙂 Lenže za teba to urobila AI. Sám si to nazval ai grafia, pretze si vedomý toho že postup je odlišný ako vyrábať to celé manuálne.
Teda dá sa to spraviť aj manuálne bez AI, ale dlho by si sa s tym nadrel a asi svojimi znalosťami by si to nedokazal. Takže je to vlastne FAKE. Ale na nejakom aigrafickom portále by to bolo ok… 🙂
 
warwick
Sprcha warwick 2025-02-13 12:03:04
Nie nevedel by to kritizovat každý. Pochváliť a dať lajk vie každý, pretože to nestojí ziadnu namahu a ešte sa to aj vyplatí.
 
warwick
Sprcha warwick 2025-02-12 15:56:44
Sprcha vychádza z hlavy. Dokonca tá rúrka priamo zo zadku vychádza hore a ruší línie postavy. Grafická úprava je vec vkusu, pôsobí to dosť umelo, ale niekomu sa to môže páčiť …
 
warwick
Na Valdštejně warwick 2025-02-09 02:16:25
Tá obloha je hrozná. Tie vetvy sú fialové. Kup si nejaký lepší foťak.
 
Stránok 5 z 16
1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16