Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 2

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2013-06-09 12:51:24+02
Staré pripomienkovacie fórum bolo zamknuté a preto zakladám nové, aby bolo kde pripomienkovať...
 
and_rey
2015-03-11 08:52:41+01
Po dlhej dobe som znova asi pred dvoma/troma tyzdnami obnovil svoje konto a nestacim sa divit co sa s ephoto.sk stalo. Toto fórum je dlhé a po jeho precitani som nadobudol dojem ze tvorcovia nepocuvaju a tvrdosijne trvaju na svojom.
Nemysim, ze by mali nieco opravovat - mali by to rovno cele prerobit. Je to absolutne zle. Mozno, ked uz sa zaviedlo platene clenstvo by mohli na zaciatok zaplatit nejakeho profesionalneho vyvojara, ci rovno web firmu. Rozhodne uzitocnejsie, ako to co sa tu deje teraz. Strasne zlozite, nepekne pre oko a "preplacane" bez logiky a myslienky. Fakt som znechuteny...
0
2
 
Marcel Rebro
2015-03-11 09:15:42+01
príspevok od: walde
...alebo to bude niečo výnimočné ...divoká karta !...idem kuknúť
Aktuálne sú tam 3 wildkarty - 3, 5 a 6 hlasov

Nuž pre náhodného (neznalého) návštevníka naozaj reprezentatívny výber z TOP24
0
5
editovaný
 
blahoslav J B Art
2015-03-11 09:31:14+01
je dost mozne, ze redakcia sa rozhodla dat do vyberu okrem vyse 10 lajkovych fotiek aj fotky, ktore nie su popularne, ale su dobre ... a ktore ja, ako priaznivec a fotograf saturovanych krajiniek nechapem ... predsa len, my s technickym, nie umeleckym vzdelanim, technofili, mame radi presne cisla a vsetko, co sa da kvantifikovat a zmerat ... lajky, megapixely, fps, ohniskove vzdialenosti, clonove cisla, zlaty rez, rozlisenie objektivov ... a take veci ako svetlo, alebo myslienka, alebo umenie ... idu mimo nas
0
0
 
Paladin25
2015-03-11 11:41:45+01
Aký je teda kľúč zobrazovania tých fotografii?
0
0
 
walde
ocenenie redakciou 2015-03-11 11:46:13+01
príspevok od: Marcel Rebro
Aktuálne sú tam 3 wildkarty - 3, 5 a 6 hlasov

Nuž pre náhodného (neznalého) návštevníka naozaj reprezentatívny výber z TOP24
...ešte furt tam svieti...nedá mi, aby som nebol úplne otvorený... ak je nejaká fotka na prd, tak jej nepomôže ani trvalé vysvietenie na titulke....za pol dňa jej pribudli len 3 like!
0
0
 
alexmenti
2015-03-11 11:48:24+01
príspevok od: Paladin25
Aký je teda kľúč zobrazovania tých fotografii?
žiadny...v poslednej dobe sa kľúč akosi úplne stratil...a pri niektorých fotkách sa akoby priam zalomil v zámku....
0
1
 
Marcel Rebro
2015-03-11 11:50:42+01
príspevok od: Paladin25
Aký je teda kľúč zobrazovania tých fotografii?
mam taky pocit ze :

SELECT column FROM table
ORDER BY RAND()
LIMIT x
0
1
 
Marcel Rebro
2015-03-11 11:52:59+01
príspevok od: walde
...ešte furt tam svieti...nedá mi, aby som nebol úplne otvorený... ak je nejaká fotka na prd, tak jej nepomôže ani trvalé vysvietenie na titulke....za pol dňa jej pribudli len 3 like!
No možno je to to práve len to laikami nepochopené umenie ako písal Blahoslav ...
0
0
 
fatality
2015-03-11 11:54:27+01
príspevok od: Marcel Rebro
Aktuálne sú tam 3 wildkarty - 3, 5 a 6 hlasov

Nuž pre náhodného (neznalého) návštevníka naozaj reprezentatívny výber z TOP24
a ten umyvac boxov je tam uz snad druhy den..na tom istom mieste
0
1
 
Marcel Rebro
2015-03-11 11:55:46+01
príspevok od: fatality
a ten umyvac boxov je tam uz snad druhy den..na tom istom mieste
... asi ešte stále nedoumýval ...
0
2
 
Marián Kuric
2015-03-11 11:59:04+01
Vidim ze to uz prechadza do uplnej srandy, skoda ze to redakciu nenakopne kus pocuvat. Stale len robia a menia a testuju...ale vysledok kde nic tu nic, programator nie som, ale vzdy sa nieco serka, server ci migruje ci nemigruje ci co robi. Avsak oni maju cisla navstevnosti, snad vedia co robia z mojho pohladu to tu upada.
0
0
editovaný
 
Marcel Rebro
2015-03-11 12:07:33+01
príspevok od: blahoslav J B Art
je dost mozne, ze redakcia sa rozhodla dat do vyberu okrem vyse 10 lajkovych fotiek aj fotky, ktore nie su popularne, ale su dobre ... a ktore ja, ako priaznivec a fotograf saturovanych krajiniek nechapem ... predsa len, my s technickym, nie umeleckym vzdelanim, technofili, mame radi presne cisla a vsetko, co sa da kvantifikovat a zmerat ... lajky, megapixely, fps, ohniskove vzdialenosti, clonove cisla, zlaty rez, rozlisenie objektivov ... a take veci ako svetlo, alebo myslienka, alebo umenie ... idu mimo nas
Nekecaj! Umývača boxov si pochopil, keďže si zaňho hlasoval. Či si len chcel vidieť ostatných lajkovačov?
0
0
 
blahoslav J B Art
2015-03-11 12:10:34+01
príspevok od: Marcel Rebro
Nekecaj! Umývača boxov si pochopil, keďže si zaňho hlasoval. Či si len chcel vidieť ostatných lajkovačov?
komentar som napisal pod foto ... nemachrujem, umeniu nerozumiem, skor ho kafrem ... preto sa podpisujem na moje fotky ako ten, co J B Art
0
0
 
Marcel Rebro
2015-03-11 12:26:01+01
príspevok od: blahoslav J B Art
komentar som napisal pod foto ... nemachrujem, umeniu nerozumiem, skor ho kafrem ... preto sa podpisujem na moje fotky ako ten, co J B Art
OKej, už som si prečítal
0
0
 
Marcel Rebro
2015-03-11 12:53:31+01
príspevok od: walde
...ešte furt tam svieti...nedá mi, aby som nebol úplne otvorený... ak je nejaká fotka na prd, tak jej nepomôže ani trvalé vysvietenie na titulke....za pol dňa jej pribudli len 3 like!
už má 11 balalajkov, tak je šicko naporádku
0
0
 
alexmenti
2015-03-11 13:06:10+01
príspevok od: Marcel Rebro
už má 11 balalajkov, tak je šicko naporádku
keď tam bude visieť ešte týždeň, tak možno získa aj foto dňa...
0
1
 
Marek Janicko
2015-03-11 13:16:41+01
Mam otazku na Ephoto. Ak toto je web stranka ohladom fotenia a clovek zalozy temu kde sa informuje o prehlade workshopov bez toho aby propagoval on sam nejaky, preco tuto temu rusite? Tema na foto literaturu je OK i ked je takisto komercna, no workshop je uz problem?
0
0
 
kralik_j
2015-03-11 13:17:26+01
Moja vyhrada okrem neprehladnosti musi ist k foto dna. Preco je niekde dole v pravo? Je ako keby v uzadi. Ved foto dna by mala byt na ociach a hned by mala udriet do oci. To ze je nahlad kadejako rezany, je katastrofa.

Preco si autori webu myslia ze vsetky informacie su dolezite, je to preplnene a v spleti tolkych clankov, linkov sa clovek tak strati ze uz nevenuje pozornost.
Ja som sa obmedzil ma tomto webe uz len na foto, to skrolovanie dole ma neoslovilo a priam ma otravuje.

0
2
 
Marek Janicko
2015-03-11 13:22:38+01
príspevok od: kralik_j
Moja vyhrada okrem neprehladnosti musi ist k foto dna. Preco je niekde dole v pravo? Je ako keby v uzadi. Ved foto dna by mala byt na ociach a hned by mala udriet do oci. To ze je nahlad kadejako rezany, je katastrofa.

Preco si autori webu myslia ze vsetky informacie su dolezite, je to preplnene a v spleti tolkych clankov, linkov sa clovek tak strati ze uz nevenuje pozornost.
Ja som sa obmedzil ma tomto webe uz len na foto, to skrolovanie dole ma neoslovilo a priam ma otravuje.

Potvrdzujem. Osobne si vsimam iba jednu malu cast na stranke. Chodim tu i preto sporadicky a co sa tyka fotiek, tie som si prestal uplne vsimat. Je to neprehladne.
0
0
 
kralik_j
2015-03-11 13:37:19+01
Je to skoda, lebo na druhej strane kvitujem niektore zmeny. Podla mna foto dna by mala byt ma ptevom mieste najvacsia bez nejakeho orezu, pod nou zachovat tie vacsie nahlady s uz spominamymi "lakali" nad 10 a dole na horizontalnej linii este mensie dalsie foto, asi novo upnute..

Ja si myslim ze menej je niekedy viac.

Musim vsak vyzdvihnut jednu vec na ephoto Ale tentoraz nebudem kriticky.
Uroven fotiek, resp.fotografov sa zvysila. Je tu vela zaujimavych fotiek, technicky coraz dokonalejsich. Coraz viac foto ma zvladnute zakladne fotog. prvky.

Hodnotim uroven z pred troch rokov. Musim povedat ze evolucia je poznatelna.
0
0
 
Strana 44 z 58
1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 57 58
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()