Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 2

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2013-06-09 12:51:24+02
Staré pripomienkovacie fórum bolo zamknuté a preto zakladám nové, aby bolo kde pripomienkovať...
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-03-11 14:00:50+01
Dobry den,

aj ked sa tu objavili komentare o tom ze nic nerobime a podobne. Verte ze pracujeme neustale. Nie vsetko ide tak rychlo ako by sme chceli aj vzhladom na pocet ludi, ktory na celej stranke pracuje - textový obsah webu, 24 hod. podpora a servis pre uzivatelov, update stranky, nove projekty + zmeny, programovanie atd., atd. Celkovy pocet ludi na tuto pracu - 3 ks.
Ak mate pocit, ze sa tu objavilo viac dobrych fotografov, mnohi z nich tu boli aj predtym, akurat ich praca nebola tak viditelna, pretoze na titulke ste videli len fotku dna - cely den - a casto dobri autori zanikli v mnozstve pridanych fotografii. Nasim cielom bolo ukazat aj dalsie dobre fotografie. Fotka dna ma zatial svoje miesto tam kde je, pravdepodobne prejde este mensimi zmenami.
Nahlad fotky ma informativnu povahu. Ak chcete videt fotografiu v celej krase, mozete si ju pozriet na jej stránke.
Ako sme uz niekolkokrat pisali, titulka sa bude este upratovat a upravovat, kazdopadne je to dashboard stranky a ukazuje sa aj podla cisiel, ze to bol dobry krok. Kazdy z Vas pozera na to, co ho zaujima, my vsak mame na celu komunitu a stranku komplexnejsi pohlad a vychadzame z udajov, ktore mame k dispozicii.
Co sa tyka TOP24 fotky z mensim poctom lajkov ako 10 tam nemaju co robit, takze webmaster hlada v nastaveniach bug. Taktiez sa stava, ze sa niektore fotky na titulku nedostanu, aj na tom popracujeme. Vyber je nahodny - neovplyvnujeme ho, skusime pridat pravidlo, aby sa jednotlive fotografie zobrazili na titulke aspon raz.

Vsetkym, ktorí nas podporuju dakujeme
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-03-11 14:38:07+01
príspevok od: admin
Dobry den,

aj ked sa tu objavili komentare o tom ze nic nerobime a podobne. Verte ze pracujeme neustale. Nie vsetko ide tak rychlo ako by sme chceli aj vzhladom na pocet ludi, ktory na celej stranke pracuje - textový obsah webu, 24 hod. podpora a servis pre uzivatelov, update stranky, nove projekty + zmeny, programovanie atd., atd. Celkovy pocet ludi na tuto pracu - 3 ks.
Ak mate pocit, ze sa tu objavilo viac dobrych fotografov, mnohi z nich tu boli aj predtym, akurat ich praca nebola tak viditelna, pretoze na titulke ste videli len fotku dna - cely den - a casto dobri autori zanikli v mnozstve pridanych fotografii. Nasim cielom bolo ukazat aj dalsie dobre fotografie. Fotka dna ma zatial svoje miesto tam kde je, pravdepodobne prejde este mensimi zmenami.
Nahlad fotky ma informativnu povahu. Ak chcete videt fotografiu v celej krase, mozete si ju pozriet na jej stránke.
Ako sme uz niekolkokrat pisali, titulka sa bude este upratovat a upravovat, kazdopadne je to dashboard stranky a ukazuje sa aj podla cisiel, ze to bol dobry krok. Kazdy z Vas pozera na to, co ho zaujima, my vsak mame na celu komunitu a stranku komplexnejsi pohlad a vychadzame z udajov, ktore mame k dispozicii.
Co sa tyka TOP24 fotky z mensim poctom lajkov ako 10 tam nemaju co robit, takze webmaster hlada v nastaveniach bug. Taktiez sa stava, ze sa niektore fotky na titulku nedostanu, aj na tom popracujeme. Vyber je nahodny - neovplyvnujeme ho, skusime pridat pravidlo, aby sa jednotlive fotografie zobrazili na titulke aspon raz.

Vsetkym, ktorí nas podporuju dakujeme
Admin, to čo je za výsmech do tváre nám užívateľom...?

"Skúsite pridať pravidlo, aby sa jednotlivé fotografie zobrazili na titulke aspoň raz..."

Lenže pozorný divák si už všimol, že niektoré fotografie sa na titulke zjavujú pravidelne dva krát za hodnu...!!! A samozrejme sú umiestnené v tých najväčších oknách... Takže niektorým zaistíte zobrazenie aspoň raz za deň a iným častejšie... To kde sa dá predplatiť...?

Obmena fotiek na titulke tri krát za hodinu je málo. Aby to bolo spravodlivé pre všetkých, navrhujem, aby sa balík top fotiek s minimom 10 lajkov posúval na titulke ako film, kde jednotlivé políčka budú zoradené podľa poradia vzhľadom k počtu lajkov a aby sa toto posunutie udialo aspoň raz za 5 minút.
Náhodný výber nie je dobrý nápad, nie je spravodlivý a aj náhoda sa dá ľahko naprogramovať...
0
2
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-03-11 14:41:30+01
P.S. A aby to bolo ešte spravodlivejšie, navrhujem, aby boli v titulkovej mozaike všetky okná rovnako veľké...
0
1
 
Marcel Rebro
2015-03-11 14:48:18+01
príspevok od: Stratený Stano
Admin, to čo je za výsmech do tváre nám užívateľom...?

"Skúsite pridať pravidlo, aby sa jednotlivé fotografie zobrazili na titulke aspoň raz..."

Lenže pozorný divák si už všimol, že niektoré fotografie sa na titulke zjavujú pravidelne dva krát za hodnu...!!! A samozrejme sú umiestnené v tých najväčších oknách... Takže niektorým zaistíte zobrazenie aspoň raz za deň a iným častejšie... To kde sa dá predplatiť...?

Obmena fotiek na titulke tri krát za hodinu je málo. Aby to bolo spravodlivé pre všetkých, navrhujem, aby sa balík top fotiek s minimom 10 lajkov posúval na titulke ako film, kde jednotlivé políčka budú zoradené podľa poradia vzhľadom k počtu lajkov a aby sa toto posunutie udialo aspoň raz za 5 minút.
Náhodný výber nie je dobrý nápad, nie je spravodlivý a aj náhoda sa dá ľahko naprogramovať...
Nebuď paranoidný. Nevidím za tým žiaden úmysel len fakt na prd naprogramovaný kód. Ver mi že generátory náhodných čísel fungujú naozaj náhodne. Môj starší syn mal na túto tému svoju Extended essay (niečo ako ročníková práca). Ak máš záujem pošlem Ti ju ...
0
0
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-03-11 14:59:29+01
príspevok od: Marcel Rebro
Nebuď paranoidný. Nevidím za tým žiaden úmysel len fakt na prd naprogramovaný kód. Ver mi že generátory náhodných čísel fungujú naozaj náhodne. Môj starší syn mal na túto tému svoju Extended essay (niečo ako ročníková práca). Ak máš záujem pošlem Ti ju ...
Stačí spustiť program, ktorý automaticky robí screeny obrazovky tri krát za hodinu... A potom stačí na druhý deň pootvárať si tie screeny jeden po druhom a byť trochu všímavý... A nakoniec do tretice stačí sedliacky rozum, aby sa človek dovtípil a niečo ako ročníková práca potom ani nie je potrebná... Takže ďakujem, nerob si starosť... A ktohovie, či by som to vôbec pochopil...

Spravodlivé je to, čo je kontrolovateľné. Náhoda kontrolovateľná nie je...
0
1
 
JohnNewton
2015-03-11 15:06:14+01
príspevok od: Marcel Rebro
Nebuď paranoidný. Nevidím za tým žiaden úmysel len fakt na prd naprogramovaný kód. Ver mi že generátory náhodných čísel fungujú naozaj náhodne. Môj starší syn mal na túto tému svoju Extended essay (niečo ako ročníková práca). Ak máš záujem pošlem Ti ju ...
Marcel, nebuď naivný. Zlá odpoveď. Mal si napísať, že sa to predpláca u Teba. Ked´ chce niekto konšpiračnú teóriu, treba mu ju dať .....
0
2
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-03-11 15:53:06+01
príspevok od: Stratený Stano
P.S. A aby to bolo ešte spravodlivejšie, navrhujem, aby boli v titulkovej mozaike všetky okná rovnako veľké...
Mali sme v navrhu stvorce, bolo to dost zle V zobrazovani fotografii ziadne konspiracie nehladajte. Naozaj na to nemame cas, aby siesili, ktora fotka sa zobrazi na titulke a ktora nie. Co najvaic veci sa snazime automatizovat, inak by sme nic dalsie nestihali
 
blahoslav J B Art
2015-03-11 15:58:45+01
príspevok od: Stratený Stano
Admin, to čo je za výsmech do tváre nám užívateľom...?

"Skúsite pridať pravidlo, aby sa jednotlivé fotografie zobrazili na titulke aspoň raz..."

Lenže pozorný divák si už všimol, že niektoré fotografie sa na titulke zjavujú pravidelne dva krát za hodnu...!!! A samozrejme sú umiestnené v tých najväčších oknách... Takže niektorým zaistíte zobrazenie aspoň raz za deň a iným častejšie... To kde sa dá predplatiť...?

Obmena fotiek na titulke tri krát za hodinu je málo. Aby to bolo spravodlivé pre všetkých, navrhujem, aby sa balík top fotiek s minimom 10 lajkov posúval na titulke ako film, kde jednotlivé políčka budú zoradené podľa poradia vzhľadom k počtu lajkov a aby sa toto posunutie udialo aspoň raz za 5 minút.
Náhodný výber nie je dobrý nápad, nie je spravodlivý a aj náhoda sa dá ľahko naprogramovať...
som rad, ze aj napriek svojim vyhradam k novemu dizajnu a chybam v programe ci inym nedokonalostiam si nezanevrel na Ephoto
takze davam o navrhu hlasovat
kto je za, nech klikne na palec hore
kto je proti, nech klikne na palec dole
kto sa zdrzal, nech sa akehokolvek klikania zdrzi

svetu mier a praci pokoj
0
0
editovaný
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-03-11 16:00:42+01
príspevok od: Stratený Stano
Admin, to čo je za výsmech do tváre nám užívateľom...?

"Skúsite pridať pravidlo, aby sa jednotlivé fotografie zobrazili na titulke aspoň raz..."

Lenže pozorný divák si už všimol, že niektoré fotografie sa na titulke zjavujú pravidelne dva krát za hodnu...!!! A samozrejme sú umiestnené v tých najväčších oknách... Takže niektorým zaistíte zobrazenie aspoň raz za deň a iným častejšie... To kde sa dá predplatiť...?

Obmena fotiek na titulke tri krát za hodinu je málo. Aby to bolo spravodlivé pre všetkých, navrhujem, aby sa balík top fotiek s minimom 10 lajkov posúval na titulke ako film, kde jednotlivé políčka budú zoradené podľa poradia vzhľadom k počtu lajkov a aby sa toto posunutie udialo aspoň raz za 5 minút.
Náhodný výber nie je dobrý nápad, nie je spravodlivý a aj náhoda sa dá ľahko naprogramovať...
Fotky sa menia kazdych 10 minut. Nemame zaujem niekoho uprednostnovat.
 
and_rey
2015-03-11 16:36:01+01
Inak, celkom ma zaujíma prečo ste nasadili novú verziu stranky takto "nedorobenu". To sa nedala spravit testovacia stranka? Kde by sa veci odladili, otestovali, zistil nazor pouzivatelov? Myslim ze takto sa to nerobi uz snad nikde na svete...
0
2
 
Lukáš Podracký
2015-03-11 16:53:19+01
príspevok od: walde
...ešte furt tam svieti...nedá mi, aby som nebol úplne otvorený... ak je nejaká fotka na prd, tak jej nepomôže ani trvalé vysvietenie na titulke....za pol dňa jej pribudli len 3 like!
veru súhlasím, a potom niektorým ktorí majú okolo 15 lajkov tam je fotka tak 5 - 10 minút (česť výnimkám) a veľa ľudí nepozera každy den vsetky fotky na kritiku, ktore boli pridane. Takže bolo by fajn kebyže sa tam v nahodnom poradí menili fotky ktore maju viac ako 10 lajkov aby sa ten fotograf trosku viac zviditelnil lebo vela takých je len čo si klikne na tie ,,TOP,, čo akurat su pozru, ohodnotia, okomentuju a idú preč. A veľa je takých čo by si podla mna viacej zaslužili pochvali alebo nejake rady na zlepsenie ako tie niektore čo su tam cely den v TOPKE so 4 lajkami.
0
0
 
walde
ocenenie redakciou 2015-03-11 17:39:19+01
príspevok od: admin
Fotky sa menia kazdych 10 minut. Nemame zaujem niekoho uprednostnovat.
...bohužiaľ to nie je celkom tak ...viacerí sme odsledovali včera/dnes fotku, ktorá tam bola vyhajlajtovaná kontinuálne pol dňa v kuse... o ktorú ide sa dá vyčítať z tohto vlákna ...dnes mi písali viacerí znechutení užívatelia, že ich to už nebaví, opúšťajú portál a idú vymazať svoju galériu fotografií... ...asi ich nepresvedčím nech zostanú ak sa nič nezmení... snáď to stojí za to sa na to pozrieť čo s tým je a riešiť problém...

...lebo okrem admina to tuším všetci vidíme že to nefunguje tak ako má ...napriek všetkému naďalej držím palce, prajem veľa zdaru a verím že sa s týmito problémami dokážete čo najskôr vysporiadať
0
0
editovaný
 
Lukáš Podracký
2015-03-11 17:43:57+01
veru viď foto: (nič proti autorke)

ale skoro 400 pozretí a 13 lajkov a je tam už vyše pol dňa.......

0
0
 
blahoslav J B Art
2015-03-11 18:14:14+01
príspevok od: walde
...bohužiaľ to nie je celkom tak ...viacerí sme odsledovali včera/dnes fotku, ktorá tam bola vyhajlajtovaná kontinuálne pol dňa v kuse... o ktorú ide sa dá vyčítať z tohto vlákna ...dnes mi písali viacerí znechutení užívatelia, že ich to už nebaví, opúšťajú portál a idú vymazať svoju galériu fotografií... ...asi ich nepresvedčím nech zostanú ak sa nič nezmení... snáď to stojí za to sa na to pozrieť čo s tým je a riešiť problém...

...lebo okrem admina to tuším všetci vidíme že to nefunguje tak ako má ...napriek všetkému naďalej držím palce, prajem veľa zdaru a verím že sa s týmito problémami dokážete čo najskôr vysporiadať
ak su to uzivatelia, ktorym ide viac o fotku samotnu ako o pocet lajkov, tak sa im nedivim, lebo sa to tu zvrhlo na nahananie lajkov ... ak ide ale o lajkofetisov, tych skoda nebude, velmi rychlo ich nahradia novi a dravi ...
0
2
 
walde
ocenenie redakciou 2015-03-11 18:16:47+01
príspevok od: blahoslav J B Art
ak su to uzivatelia, ktorym ide viac o fotku samotnu ako o pocet lajkov, tak sa im nedivim, lebo sa to tu zvrhlo na nahananie lajkov ... ak ide ale o lajkofetisov, tych skoda nebude, velmi rychlo ich nahradia novi a dravi ...
...ide o fotografov, ktorí by mi tu chýbali... a niektorí ďalší tu už dlhšie majú áčko ...
0
0
 
anton julény
2015-03-11 18:43:59+01
príspevok od: admin
Fotky sa menia kazdych 10 minut. Nemame zaujem niekoho uprednostnovat.
1. predpokladám, že stránka sa vytvára pre každého užívateľa zvlášť - a fotky na titulke sa predsa generujú v okamihu jeho požiadavky na zobrazenie hlavnej stránky. dá sa predpokladať, že informácie o počte like a zobrazení je v databáze - takže riešenie "každých desať minút" je vzhľadom na "select.." trocha divné

2. v dobrej viere vo funkcionalitu generátora náhodných čísel sa zabúda na to, že aj generátor dokáže generovať rovnaké postupnosti (pokiaľ napríklad nefunguje na princípe g-m počítača)

alebo je to ináč?
0
0
 
blahoslav J B Art
2015-03-11 18:57:42+01
ak si dam prehlad fotografii tyzdna, tak vyhodi aj toto ... 2x ta ista fotka, rovnaky pocet videni aj lajkov, program asi nevie rozlisit pocet dni februara daneho roku
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-03-11 19:12:16+01
príspevok od: blahoslav J B Art
ak si dam prehlad fotografii tyzdna, tak vyhodi aj toto ... 2x ta ista fotka, rovnaky pocet videni aj lajkov, program asi nevie rozlisit pocet dni februara daneho roku
myslim, ze je to na prvy pohlad jasne, ze ide o duplicitu.
 
JohnNewton
2015-03-11 19:48:29+01
príspevok od: walde
...ide o fotografov, ktorí by mi tu chýbali... a niektorí ďalší tu už dlhšie majú áčko ...
Stretnete sa inde, úplne prirodzený vývoj na fotoportáloch. Tie časy keď " starých psov " bavilo pozerať 100 a viac fotografií denne, hodnotiť ich a ešte aj kritizovať (bože chráň) sú dávno preč. Myslím, že redakcia ephota vidí správne cestu v pridanej hodnote ako sú recenzie, návody, rady , ponuka webu atd...
0
2
 
JohnNewton
2015-03-11 20:04:45+01
Možno by stálo za uváženie vytvoriť sekciu " odporúčaná fotografia" , či už odporúčaná zo strany redakcie alebo užívateľov. Veľa hodnotných fotografií sa zrejme v tej záplave stratí bez povšimnutia.
0
1
 
Strana 45 z 58
1 2 ... 43 44 45 46 47 ... 57 58
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()