Hore
Fórum » Olympus fórum
 

Problém Olympus FE-180

Hudy
2013-01-28 17:44:15+01
Zdravím mám Olympus FE-180 a dnes som začal mať problémy. Išiel som fotiť a nabehlo mi varovanie : Ocharana pred zap. fotiť sa nedá a keď pozerám fotky tak hore svieti zelený klúč a fotky sa nedajú ani vymazávať po pripojení k PC mi fotky neukáže, ukáže mi iba nejakého zástupcu jedného súboru. čítal som že to bude pravdepodobne zamknutá karta a že na karte sa dá prepnúť z polohy lock. Lenže ja tam žiadny jazýček na zamykanie a odomykanie karty nemám, mám tam kartu xD-Picture 512mb. Skúšal som aj vybrať kartu vtedy fotiť išlo, pripojil som ho k PC a potom keď som ho odpojil tak mi zas písali že ochrana pred zap. a aj že je plná externá pamäť. Prosím poraďte čo s tým už som z toho zúfalý. Vopred ďakujem.
 
stefka007
2013-02-10 22:02:38+01
Ja mám ten istý problém, mám fotoaparát OLYMPUS fe-5035, hoc na pamatovke mam jazýček, ale nijako to nemení situaciu, stale mi vypisuje ochrana pred zapisanim a keď pozerám fotky, je tam taky kľučik na nich.. čo robiť? prosim poraďte. Ďakujem
 
keko
2013-02-10 23:04:18+01
Kupte si novy. Najlacnejsi Oly kategorie Fe je za 59€.
Este ide kupit novu kartu. Ak ide o SD kartu, kupa je asi na mieste. Ak ide o xD kartu.ta je drahsia, ako novy aparat.
Tak by som skusil kartu plne sformatovat v extrenej citacke.
 
keko
2013-02-10 23:05:44+01
xD sa uz nevyraba a oficialnymi kanalmi ani nedodava.
 
Paulie
2013-02-10 23:13:27+01
príspevok od: stefka007
Ja mám ten istý problém, mám fotoaparát OLYMPUS fe-5035, hoc na pamatovke mam jazýček, ale nijako to nemení situaciu, stale mi vypisuje ochrana pred zapisanim a keď pozerám fotky, je tam taky kľučik na nich.. čo robiť? prosim poraďte. Ďakujem
Ak je tam klúčik počas prezerania fotiek, tak si ich zrejme omylom zamkol, dá sa to zrušiť cez menu. Návod na použitie zrejme máš.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()