Hore
Fórum » Olympus fórum
 

Oprava kompaktu Olympus C70

Miriatko
2013-02-05 21:27:50+01
Ahojte, mam doma starý fotacik Olympus C 70, ide na ňom všetko, len za toho nechce kartu načítať. Karta je určite v pohode, lebo som skusala aj iné aj v pc mi ide v pohode, len fotak sa nejako rozhodol necitat ju. Oplati sa mi ho este davat opravovat? a ak ano kam s ním mam ist?
 
seifi
2013-02-05 22:07:51+01
ak nemáš na nový oplatí, ak máš na nový neoplatí; do riadku som napísal olympus oprava a dalo mi toto:
http://www.matunak.sk/servis_olympus.html
 
Miriatko
2013-02-05 22:16:50+01
no novy bude urcite, už mam aj vybrany, ale toto bol darcek a vela toho so mnou presiel, a novy bude už velka obluda a maly sa stale hodi ale dakujem za odpoved, už som myslela ze kazdy sa na to vykasle
 
Strhak
2013-02-05 22:55:06+01
ak už nie je v záruke tak neoplatí. Servis bude pravdepodobne stáť toľko že povedia že je to nerentabilné, alebo ty nebudeš ochotná toľko zaplatiť. Jedine že by to bola úplne dáka prktotina ale to takto ťažko povedať
 
lubomirzvolensky
2013-02-06 00:43:38+01
suhlasim, zrejme to bude ekonomicky neodovodnitelne. Dnes kupis pekny novy fotak, s daleko lepsim rozlisenim, pravdepodobne aj daleko vacsim dynamickym rozsahom a inymi parametrami za radovo 100eur bez dph.
 
blahoslav J B Art
2013-02-06 01:02:08+01
príspevok od: lubomirzvolensky
suhlasim, zrejme to bude ekonomicky neodovodnitelne. Dnes kupis pekny novy fotak, s daleko lepsim rozlisenim, pravdepodobne aj daleko vacsim dynamickym rozsahom a inymi parametrami za radovo 100eur bez dph.
pred par mesiacmi som robil len taky moj amatersky zrovnavaci test fotakov:
Canon EOS 350d+Tamron 17-50, Olympus C-5000, Olympus SP-320, Olympus C-450 /najstarsi kus, kupovany za 6 eur ako vadny, neda sa fotit cez displej, len cez opt.hladacik, ale niekedy funguje/
fotene na automatiku, so samospustou, na stative, tehlova stena domu, ostrene na stred - kontrastne okno, podvecer, este dostatok rozptyleneho svetla, vsade nastavili najnizsiu clonu a ISO
... a najostrejsie fotky boli z toho 6 euroveho 4 Megapixeloveho starceka
mozno kvoli tomu, ze ma objektiv s najvacsou minimalnou clonou, alebo ma najvacsiu mieru doostrenia, neviem, v kazdom pripade ma vysledky poriadne prekvapili
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()