Hore
Fórum » Olympus fórum
 

Olympus Rumor

PeterMarek
PeterMarek 2014-12-04 20:33:49+01
Žijem v takom svojskom biotope, kde ma rôzne "digitálne" témy moc neberú ale dnes som zachytil informáciu, ktorá ma potešila ak by bola pravdivá.

http://petapixel.com/2014/12/04/rumor-olympus-e-m5ii-will-use-sensor-shift-capture-40mp-photos-16mp-sensor/

Skôr som čakal, že niekoho z ľudových CSC výrobcov osvieti a urobia niečo ako Leica M Monochrom (lezú z toho fakt chrumkavé obrázky - skoro ako z filmu) ale aj to možno príde...

Každopádne sensor shift v micro4/3 Olympuse by ma po dlhom čase opäť priviedol k myšleinke či náhodou nepotrebujem domov digitál

Snáď to aspoň fanúšikov Olympusu poteší ako milý nápad...
 
fatality
2014-12-08 21:07:25+01
príspevok od: total empty
Má s teba radosť
no..maa
 
bonifacko
2014-12-08 23:01:03+01
príspevok od: fatality
joke ved jasne,to je volne predajny tovar..viem,frajerka si tiez kupovala striekacky,tiez na epoxidy..tak som jej v lekarni spravil trochu haluz..ze snad uz by aj stacilo s tymi drogami.. ..
Mal si jej povedať, že nepichaj si! Teraz som ja na rade!


Mno, podarilo sa asi, je to lepšie riešenie ako som včera čaroval. Chcel som to rozriediť, tak som do toho kvapol trochu acetonu (C6000). Inak, to sa používa pri laminovaní. Aspon tak som sa naučil, ked som ako vodak opravoval prerazene kanoe. Lenže to bolo velmi riedke. Trochu mi zatieklo na senzor a musel som to rychlo odstraniť. Je lepšie ak je to huste a špičkou ihly to rozotriem. Bacha na tie jemne vodiče.

Mam nejake fotky: stav zo včera---priprava-----hrče naneseneho epoxidu
 
total empty
2014-12-08 23:08:47+01
príspevok od: bonifacko
Mal si jej povedať, že nepichaj si! Teraz som ja na rade!


Mno, podarilo sa asi, je to lepšie riešenie ako som včera čaroval. Chcel som to rozriediť, tak som do toho kvapol trochu acetonu (C6000). Inak, to sa používa pri laminovaní. Aspon tak som sa naučil, ked som ako vodak opravoval prerazene kanoe. Lenže to bolo velmi riedke. Trochu mi zatieklo na senzor a musel som to rychlo odstraniť. Je lepšie ak je to huste a špičkou ihly to rozotriem. Bacha na tie jemne vodiče.

Mam nejake fotky: stav zo včera---priprava-----hrče naneseneho epoxidu
si zabudol dať mierku-pravítko k snimaču.
 
bonifacko
2014-12-08 23:11:39+01
príspevok od: total empty
si zabudol dať mierku-pravítko k snimaču.
Je to APS-C, z Nikon D70
 
total empty
2014-12-08 23:28:05+01
príspevok od: bonifacko
Je to APS-C, z Nikon D70
nevadí,ale aj tak, aspoň má človek predstavu, že čo je aké veľké-malé.
 
fatality
2014-12-09 00:09:51+01
príspevok od: bonifacko
Mal si jej povedať, že nepichaj si! Teraz som ja na rade!


Mno, podarilo sa asi, je to lepšie riešenie ako som včera čaroval. Chcel som to rozriediť, tak som do toho kvapol trochu acetonu (C6000). Inak, to sa používa pri laminovaní. Aspon tak som sa naučil, ked som ako vodak opravoval prerazene kanoe. Lenže to bolo velmi riedke. Trochu mi zatieklo na senzor a musel som to rychlo odstraniť. Je lepšie ak je to huste a špičkou ihly to rozotriem. Bacha na tie jemne vodiče.

Mam nejake fotky: stav zo včera---priprava-----hrče naneseneho epoxidu
uff tak toto ide mimi mna vela zdaru
 
bonifacko
2014-12-10 06:54:57+01
Snímač žije, z polky mam dolu bayera.
 
Paulie
2014-12-10 13:48:13+01
príspevok od: bonifacko
Snímač žije, z polky mam dolu bayera.
Zanedlho budeš robiť hádam aj RTG konverzie.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()