Hore
Fórum » Olympus fórum
 

olympus E 450

vk-robko
2011-03-15 16:03:28+01
Nazdarte. Som cerstvym majitelom dig. zrkadlovky olympus e 450. Vec sa ma tak ze som úplný začiatočník v tomto smere. A žial potreboval by som manual k fotaku. Môj je v madarcine (kedze som ho kupoval v madarsku- a aj viem po madarsky, ale aby sa mi lepsie chapali veci potreboval by som slovensky návod) potreboval by som radu. Vedel by mi niekto pomoct v tomto smere? Este som uplny amater a ani nechapem dobre cely ten system a co vlastne dany fotak dokaze. Ale to pride casom... Bavi ma fotenie. Rozmyslam aj nad fotokurzom. Pomohli by mi vase poznatky, ako ste zacinali a ako mam aj ja zacat. Dakujem.
 
Paulie
2011-03-15 17:26:48+01
Vitaj. Skús tento návod, je to síce na e-420 ale nieje tam velký rozdiel.
http://www.uloz.to/7714536/navod-e-420-cz-pdf
 
wayne
2011-03-15 19:20:15+01
zaregistruj sa na www.mojolympus.sk, bude ti manual k stiahnutiu v pdf, v SK, CZ, EN a niektorych dalsich jazykoch. ja som tuto moznost vyuzil pri svojej E-PL1.

a zacni tym, ze zacnes fotit.
 
vk-robko
2011-03-15 20:50:55+01
príspevok od: Paulie
Vitaj. Skús tento návod, je to síce na e-420 ale nieje tam velký rozdiel.
http://www.uloz.to/7714536/navod-e-420-cz-pdf
Dakujem, skusim sa nato pozriet...
 
vk-robko
2011-03-15 20:53:32+01
príspevok od: wayne
zaregistruj sa na www.mojolympus.sk, bude ti manual k stiahnutiu v pdf, v SK, CZ, EN a niektorych dalsich jazykoch. ja som tuto moznost vyuzil pri svojej E-PL1.

a zacni tym, ze zacnes fotit.
dik za radu. Pokusal som sa zaregistrovat ale zial ja som fotak kupoval cez e-shop madarskej firmy teda sa tam nemozem registrovat. Pisal som im ale zial som nepochodil. Skusam robit svoje prve fotky, ale je to zatial komplikovane pre mna. Vies priliz vela gombikov.
 
netmouse
2011-03-15 21:41:08+01
skusal si gulat?
Český návod k výrobkům Olympus, jejichž součástí je originální plastová servisní karta Olympus, je uživatelům k dispozici na stránce www.mujolympus.cz/pages/guidelines.aspx.
Možnost stažení českého návodu je součástí nabídky Můj Olympus (http://www.mujolympus.cz/). Registrací do tohoto programu získá majitel výrobku dalších atraktivních výhod:
•prodlouženou záruku z 24 na 30 měsíců
•garanci vrácení odcizeného výrobku
•servisní výhody
•přístup k dalším službám a výhodám
V případě, že součástí Vašeho výrobku není originální plastová servisní karta Olympus, kontaktujete naší zákaznickou info linku 800 167 777 a my Vám vytištěný návod za poplatek zašleme.

V další části této stránky si můžete stáhnout návod k příslušnému výrobku v jiném, než českém jazyce.
 
wayne
2011-03-15 21:56:53+01
príspevok od: netmouse
skusal si gulat?
Český návod k výrobkům Olympus, jejichž součástí je originální plastová servisní karta Olympus, je uživatelům k dispozici na stránce www.mujolympus.cz/pages/guidelines.aspx.
Možnost stažení českého návodu je součástí nabídky Můj Olympus (http://www.mujolympus.cz/). Registrací do tohoto programu získá majitel výrobku dalších atraktivních výhod:
•prodlouženou záruku z 24 na 30 měsíců
•garanci vrácení odcizeného výrobku
•servisní výhody
•přístup k dalším službám a výhodám
V případě, že součástí Vašeho výrobku není originální plastová servisní karta Olympus, kontaktujete naší zákaznickou info linku 800 167 777 a my Vám vytištěný návod za poplatek zašleme.

V další části této stránky si můžete stáhnout návod k příslušnému výrobku v jiném, než českém jazyce.
[b]pred 2 hod.
zaregistruj sa na www.mojolympus.sk bude ti manual k stiahnutiu v pdf, v SK, CZ, EN a niektorych dalsich jazykoch. ja som tuto moznost vyuzil pri svojej E-PL1.[/b]

Pokusal som sa zaregistrovat ale zial ja som fotak kupoval cez e-shop madarskej firmy teda sa tam nemozem registrovat. Pisal som im ale zial som nepochodil
 
PRINST
2011-03-16 07:39:03+01
Skúste osloviť v SS niektorých užívateľov ephota vlastniacich predmetný Olympus E-450 - mne cez vyhľadávanie " užívatelia - Olympus E-450 " našlo na stránke :
www.ephoto.sk/vyhladavanie/?hladaj=olympus%20e-450&kde=uzivatelia
sedem užívateľov,
Ak ich požiadate určite Vám niekto z nich pomôže - či už je zaregistrovaný, alebo sa zaregistruje a potom môže stiahnuť návod v pdf v slovenskom alebo českom jazyku a následne Vám ho zaslať.
Mne sa toto zdá ako najjednoduchšie riešenie - prajem vám, aby sa vám to podarilo.
 
wayne
2011-03-16 08:15:31+01
Hm, skus poprosit niekoho vo fore, kto ma E-450 kupovany na Slovensku, nech sa zaregistruje stiahne manual a posle ti. Fotky vyfiltrujes vo fotogalerii podla fotoaparatu pohodlne. Chvilu som nad tym dnes maturoval, ale naozaj, zaregistrovat sa daju len fotoaparaty kupovane na Slovensku, takze smola. Napr, taka iwuska (www.ephoto.sk/uzivatel/uzivatel-17545305275508/) ho ma necele 2 mesiace tusim, alebo kratku dobu, mozno Ti bude vediet pomoct....
 
marekking
2011-03-17 23:53:06+01
ja mam navod v pdf...ak chces poslem ti, ja ho mam mesiac
 
vk-robko
2011-03-18 18:08:23+01
príspevok od: marekking
ja mam navod v pdf...ak chces poslem ti, ja ho mam mesiac
hej? Tak to by bolo super. Posli mi to teda na vk-robko@azet.sk Budem ti velmi vdacny..
 
marekking
2011-03-18 19:51:37+01
príspevok od: vk-robko
hej? Tak to by bolo super. Posli mi to teda na vk-robko@azet.sk Budem ti velmi vdacny..
uz som ti to poslal
 
HORAS
2011-07-16 12:58:11+02
Zdravim.Chcel by som poprosit o radu ak by mi vedel niekto poradit.Mam E-400 a niekedy mi neurobi fotku vlastne cvakne na prazdno neviete nahodou niekto co sa mi s nou mohlo stat?Vdaka
 
wayne
2011-07-16 13:01:46+02
príspevok od: HORAS
Zdravim.Chcel by som poprosit o radu ak by mi vedel niekto poradit.Mam E-400 a niekedy mi neurobi fotku vlastne cvakne na prazdno neviete nahodou niekto co sa mi s nou mohlo stat?Vdaka
nevieme, ale ak ho mas v zaruke, reklamuj, ak nie, kontaktuj slovenske zastupenie olympusu, alebo sa spytaj v predajni kde si ho kupil, ci ti vedia poradit so servisom, predpokladam vsak, ze kupa noveho/pouziteho tela ta vyjde lacnejsie...
 
HORAS
2011-07-16 13:09:13+02
príspevok od: wayne
nevieme, ale ak ho mas v zaruke, reklamuj, ak nie, kontaktuj slovenske zastupenie olympusu, alebo sa spytaj v predajni kde si ho kupil, ci ti vedia poradit so servisom, predpokladam vsak, ze kupa noveho/pouziteho tela ta vyjde lacnejsie...
Vdaka kupil som ho z druhej ruky do teraz isiel bez problemov len vcera sa zacal babrat
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()