Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

CELOSLOVENSKÉ e-photo STRETKO !!!

atiart
atiart 2010-07-30 08:06:49+02
Ahoooj každému. Konečne sa zrodil dátum stretka, čo som už avizoval začiatkoim leta . Uskutoční sa to v lesoparku Anička v Košiciach v areály Ryba 28-29 august 2010, www.rybaanicka.sk Prístrešok a lehátka sú, dones len spací-vak, ale môžeš kde aj svoj stan postaviť . O program je postaraný . O enormný záujem vopred ďakujem .
 
Marcel Rebro
2010-09-02 22:22:34+02
príspevok od: Koma
A ja som zas jedol...no akože po príchode domov som manželke spomenul, ako sa Vám doma slivka zbláznila a porodila, prčic - zarodila...a vieš čo? ...po dlhých rokoch, prisám vačku fakt dlhých...máme od pondelka na večeru...makovéééééé šúúúúúlance...také nepráškové, také fasa ...prírodné -zemiakovééé ;-)) Máme ich ešte za vandel...musím sa s Tebou asi častejšie stretať :)
no a my mame zase slivky na X-sposobov. ale dnes som zabojoval a povedal som ´ja su tata, gdo je vaaas?´ ... a na vereru bola tortilla ... co som si uuuplne sam (teda nam) pripravil ... ;-)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-09-02 22:31:03+02
Dneska sme ich prestriedali lečom, zmena chuti nezaškodí...ale hlavná príčina prestriedania - došiel, minul sa zrazu mak :)...zajtra kúpim, nameliem a pokračujeme...manželka ich šúľala a vyvárala pol dňa ;)
 
maTTo_corp
2010-09-02 22:46:34+02
príspevok od: Koma
Dneska sme ich prestriedali lečom, zmena chuti nezaškodí...ale hlavná príčina prestriedania - došiel, minul sa zrazu mak :)...zajtra kúpim, nameliem a pokračujeme...manželka ich šúľala a vyvárala pol dňa ;)
my sme mali gombovce slivkové včera :)

...inak keď som prišiel domov z toho stretka o 8mej ráno...viete čo sme mali v ten deň na obed? (a vďaka množstvu aj ďalšie dni).....guláš :)))....ale fasacky :))))

...inak počuj, čo si dáš? slivku? a na zapitie čo? tonic? nie slivku? :))))))
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-09-02 23:15:32+02
Cca 8.20 rýchlik ,, Hodina deťom ,, ..reštauračný vozeň...Polal, Mrco, Koma...
(Granko strážil veci)...chalani si potrebovali niečo zobnúť a ja som zas potreboval po tej prebdenej noci kávu: ,, a akú budete- tureckú ( mletú ) alebo instantnú ? ,, ( to myslela asi tú práškovú či čo, tie mini zrniečka čo sa rozpustia - ja sa v tých kávach fakt nevyznám a vždy to dopletiem – vždy poviem , že tú čo po nej zostane sós, zalievanú :) takže tureckú...a slečna, že: ,, no ale takú väčšiu šálku ( ináč bola celkom malá ) na tureckú
( zalievanú – sósovú :) máme len jednu a v tej má kávu váš kolega tuto na stole...musíte počkať, kým ju dopije :)))) prisám vačku...nakoniec som ju uhovoril, že mi spravili tureckú do takej malej prdítkovej šálky, také picolo :)...no ale spomenul som si na noc a potreboval som sa s tým zážitkom: slivovica X slivovica... nejako vnútorne definitívne vyrovnať : ,, slečna poprosím vás ešte jednu slivovicu ,, a ona: ,, 40 alebo 52 jku ,, A ja :
,, nechám si od Vás poradiť, ktorá je lepšia? ,, A ona : ,, dajte si na začiatok 40 a potom sa už pekne rozbehnete ,, :-))))
 
maTTo_corp
2010-09-02 23:20:50+02
príspevok od: Koma
Cca 8.20 rýchlik ,, Hodina deťom ,, ..reštauračný vozeň...Polal, Mrco, Koma...
(Granko strážil veci)...chalani si potrebovali niečo zobnúť a ja som zas potreboval po tej prebdenej noci kávu: ,, a akú budete- tureckú ( mletú ) alebo instantnú ? ,, ( to myslela asi tú práškovú či čo, tie mini zrniečka čo sa rozpustia - ja sa v tých kávach fakt nevyznám a vždy to dopletiem – vždy poviem , že tú čo po nej zostane sós, zalievanú :) takže tureckú...a slečna, že: ,, no ale takú väčšiu šálku ( ináč bola celkom malá ) na tureckú
( zalievanú – sósovú :) máme len jednu a v tej má kávu váš kolega tuto na stole...musíte počkať, kým ju dopije :)))) prisám vačku...nakoniec som ju uhovoril, že mi spravili tureckú do takej malej prdítkovej šálky, také picolo :)...no ale spomenul som si na noc a potreboval som sa s tým zážitkom: slivovica X slivovica... nejako vnútorne definitívne vyrovnať : ,, slečna poprosím vás ešte jednu slivovicu ,, a ona: ,, 40 alebo 52 jku ,, A ja :
,, nechám si od Vás poradiť, ktorá je lepšia? ,, A ona : ,, dajte si na začiatok 40 a potom sa už pekne rozbehnete ,, :-))))
no ja v tej nálade, nevyspatý, hladný, pripitý a s vedomím že mám pár hodín cestovať by som ich asi opľul keby mi povedali to s tou šálkou :D....

...klin sa klinom vybíja :)))..jak sa hovorí: ´na popravku´....len občas ťa to presne naopak - popraví :))))))
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-09-02 23:35:13+02
Mňa a Paliho skorej popravilo, že si nemôžme zapáliť :)...šesť hodín ...tak to som už dávno sa takto nezadržiaval :)...ale mám takého tušáka , že Paliho trhalo viacej...a veru že mi aj závidel ten Leopoldov...akože som mohol skorej vystúpiť z uháňajúcej odvykačky :)
 
Marcel Rebro
2010-09-03 08:22:55+02
teta bola vseobecne vtipna. a nechcela prezradit ci spala dobre alebo sama ... a neverila ze som ucitel slovenciny.

inac zavinac, lepsie by nam bol zapasoval gulasek, ale co uz, ked sme si kuchar(t)a zabudli na Janke Zabke

http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-galeria/?action=showPhoto&id=142071

 
maTTo_corp
2010-09-03 09:09:39+02
príspevok od: Marcel Rebro
teta bola vseobecne vtipna. a nechcela prezradit ci spala dobre alebo sama ... a neverila ze som ucitel slovenciny.

inac zavinac, lepsie by nam bol zapasoval gulasek, ale co uz, ked sme si kuchar(t)a zabudli na Janke Zabke

http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-galeria/?action=showPhoto&id=142071

či spala dobre alebo sama? :DD umieram :D

..kua ja som na tie fotky zabudou, veľa toho nem toto ale idem kuknúť na to...
 
Marcel Rebro
2010-09-03 09:14:40+02
... a este nam nechcela prezradit, aka je taxa za potiahnutie tej cervenej rucky - chceli sme si TA3 cvaknut, ale vo vlaku sa nam ruky triasli ...
 
maTTo_corp
2010-09-03 09:22:58+02
príspevok od: Marcel Rebro
... a este nam nechcela prezradit, aka je taxa za potiahnutie tej cervenej rucky - chceli sme si TA3 cvaknut, ale vo vlaku sa nam ruky triasli ...
ale rozmýšľam teraz, že aj ja si šupnem nejakú do galérky zo stretka takú efoťácku....bo bude vyzerať že som tam ani nebou
 
Marcel Rebro
2010-09-03 09:24:33+02
príspevok od: maTTo_corp
ale rozmýšľam teraz, že aj ja si šupnem nejakú do galérky zo stretka takú efoťácku....bo bude vyzerať že som tam ani nebou
bou, bou. ja dosvecim ze som ti aj jednu sparkruky (ale len taku tatkovsku) ..bou ;-)
 
maTTo_corp
2010-09-03 09:29:57+02
hm....i tak si ma nepresvedčil...idem dačo vybrať
 
quintes
2010-09-03 12:59:29+02
príspevok od: Marcel Rebro
... a este nam nechcela prezradit, aka je taxa za potiahnutie tej cervenej rucky - chceli sme si TA3 cvaknut, ale vo vlaku sa nam ruky triasli ...
asi takto??? :D
 
mago
2010-09-03 16:06:16+02
ako tak citam, lutulem, ze som sa nemohol zucastnit, skoda, snad nabuduce...
 
Špagetka
2010-09-04 17:12:50+02
;-) sledujem, ze bolo super, skoda ze motyka nevystrelila a ja som sa mocila v dalmatinskom mori... musite to zopakovat, urcite pridem!
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-09-07 17:23:41+02
príspevok od: Špagetka
;-) sledujem, ze bolo super, skoda ze motyka nevystrelila a ja som sa mocila v dalmatinskom mori... musite to zopakovat, urcite pridem!
v dalmatínskom??...tak už mi je konečne všetko jasné...no..tá Tvoja bodkovaná profilovka ;)
 
Strana 24 z 24
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()