Predal som zo 6 foťákov v dobrom stave za primerané peniaze, kúpil som 3 foťáky z ruky po záruke, v pohode. Čo sa týka objektívov, ešte lepšie výsledky. 70/200/2,8 II S je to nový objektív, v bazári na ephote ani na paladixe som ho nezachytil, že by bol na predaj. Tak o rok-dva ich bude určite viac. Ak niečo nájdeš, sú to nové dovezené kusy. Nebál by som sa toho, len si zváž pomer ceny bez záruky k cene so zárukou.
prave tu na ephoto na bazari som nasla dva inzeraty na tento model za 1750eur tak neviem ci novy za 2200 a rok zaruka alebo iba nizsiu radu neviem fakt .
Hlavne to nekupuj ako uzivatel missik - ten kupoval Canon 70-200 L od nejakeho chlapika za 400e a prisli mu za tie prachy balikom dve skaly. Kazdopadne zaujimave a casto aj poucne citanie, ak sa chystas kupovat objektiv od ruky: www.ephoto.sk/forum/28/10766/pozor-na-podvodnika/
Dobry vecer potrebujem radu , chcem objektiv canon 70-200 f 2,8 IS II USM kupit novy alebo skusit kupit cez bazar ?
Kupoval som 2 objektivy, konkretne cez ephoto bazar a spokojnost. Plus jeden som tak aj predal. Aj ked je pravda, ze ani sucet cien vsetkych 3 nedosahuje tu tvoju Takze ja osobne odporucam, ale pri tak drahom objektive jednoznacne osobne, objektiv dobre popozerat a hlavne vyskusat. Ak je predajca seriozny, ten den - dva, kym si pozres skusobne fotky v PC by mal pockat v pohode.
prave tu na ephoto na bazari som nasla dva inzeraty na tento model za 1750eur tak neviem ci novy za 2200 a rok zaruka alebo iba nizsiu radu neviem fakt .
Dobry vecer potrebujem radu , chcem objektiv canon 70-200 f 2,8 IS II USM kupit novy alebo skusit kupit cez bazar ?
Ak máš možnosť osobne si sklo vyskúšať, tak to stojí za zváženie. Ak je sklo v dobrom stave, tak nieje na škodu pár stovák ušetriť. Záruka je síce pekná vec, ale objektívy sa zase tak často nekazia a aj po prípadnej platbe za opravu by si mala byť v pluse v porovnaní s cenou nového skla.
Bazar ci novy ?
Kazdopadne zaujimave a casto aj poucne citanie, ak sa chystas kupovat objektiv od ruky: www.ephoto.sk/forum/28/10766/pozor-na-podvodnika/
Takze ja osobne odporucam, ale pri tak drahom objektive jednoznacne osobne, objektiv dobre popozerat a hlavne vyskusat. Ak je predajca seriozny, ten den - dva, kym si pozres skusobne fotky v PC by mal pockat v pohode.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa