Hore
Fórum » Objektívy a filtre
 

Vyber objektivu k 7D

mato2D
mato2D 2013-03-22 18:06:56+01
Dobry den, na dalsi tyzden sa chystam na trip. Idem do Zurichu a odtial planujeme ist na Mont Blanc. Som amater zaciatocnik fotograf, ide o to, ze chcem spravit nejake "dobre" fotky pretoze boh vie ci este niekedy budem mat moznost navstivit tieto miesta. Mam Canon EOS 7D k tomu setak 18-55mm IS II. Chcem sa opytat ktory objektiv by bol najvhodnejsi na tento trip? Myslim si ze by to mal byt nejaky wide angle alebo bude postacovat Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM? Dalsia otazka je ci budem potrebovat na neho nejaky filter a ci sa v takej nadmorskej vysske a zime bude rosit objektiv, ak ano tak ako postupovat? Dakujem velmi pekne za rady a odpovede!
 
michaell
2013-03-24 14:46:01+01
17-55 IS USM AKO základák postací.....
 
drummer54
2013-03-24 16:26:10+01
ja som tam hore bol a bol tam so mnou aj Canon 7D, mal som zo sebou Tokinu 12-24 + polarizak, keby som tam hore siel este raz, zobral by som ten isty objektiv a nezabudnut polarizak, Canon 7D je velmi odolny a vobec mu tie extremne teploty tam hore neprekazali, odporucam nejaky spolahlivy sirokac, tie panoramy budu asi najefektnejsie a nezabudnut ten polarizak, vyplati sa, neber viac objektivov, kazdy gram navyse je velkou zatazou
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()