Hore
Fórum » Objektívy a filtre
 

Polaroid CPL na 67mm

Adko
2017-07-18 20:42:13+02
Dobrý deň,
čo si myslíte o tomto filtry ? Má cenu ho kupovať ?
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2017-07-19 08:05:31+02
O tom filtre nepisu nic ine, len ze je polarizacny, pouzite opticke sklo a hlinikovy ramcek. Nespomina sa ziadna antireflexna uprava,ani odolnost pred zaspinenim, ci rozbitim. To, ze je niekolkonasobne lacnejsi ako profesionalna Hoya o nieco svedci. Minule som sa dobre zabaval vo Fotolabe, ked som videl sadu troch filtrov Polaroid, aj s puzdrom, za necelych 30€. Tak lacny nie je ani kvalitny UV, nieto sada UV+ND+POL.
 
Adko
2017-07-19 09:35:01+02
Šak preto sa pýtam, lebo je to jediná značka čo ma takto na tom ceny a tak lacné filtre som nevidel. Tak či to je nejaký zázrak alebo je to na nič, lebo nechem nič drahé v podstate je to len taká jednorázovka na dovolenku a nechcem do toho hodiť 100e, a použijem to 2x na dovolenke, lebo prioritne nefotím krajinky. Tak či nemá niekto osobné skúsenosti ?
 
blahoslav J B Art
2017-07-19 10:46:49+02
príspevok od: Adko
Šak preto sa pýtam, lebo je to jediná značka čo ma takto na tom ceny a tak lacné filtre som nevidel. Tak či to je nejaký zázrak alebo je to na nič, lebo nechem nič drahé v podstate je to len taká jednorázovka na dovolenku a nechcem do toho hodiť 100e, a použijem to 2x na dovolenke, lebo prioritne nefotím krajinky. Tak či nemá niekto osobné skúsenosti ?
sak si to kup, ked je to lacne ... aspon vyskusas ... ja som pred par rokmi kupil na Ebay noname CPL filter za par eur, daco pofotil ... doteraz ho mam niekde v zasuvke
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()