Hore
Autor: Jamey Price

Ako vyzerá fotografovanie 24 hod. pretekov športových automobilov

Motoristický fotograf Jamey Price sa venuje fotografovaniu 24 hodinových vytrvalostných pretekov športových automobilov.

V 13-minútovom videu môžete nahliadnuť do sveta, kde je vytrvalosť a pohotovosť fotografa testovaná rovnako ako u samotných pretekárov.

Jamey hovorí o svojej práci aj ako ťažké je udržať krok. Táto práca si vyžaduje fyzicky aj duševne odolného človeka, pre ktorého je motošport vášňou. Jamey motošport miluje odmalička a tomuto fotografickému žánru sa venuje už sedem rokov. Len v roku 2017 absolvoval viac ako 90 letov do 8 krajín na 3 rôznych kontinentoch. Človek musí vášnivo milovať fotografovanie a motoristické športy ak chce v tejto oblasti naozaj vyniknúť.

Ako vznikla myšlienka natočiť video a ako bola financovaná sa dočítate v zaujímavom blogu Jameyho Pricea. Je to zaujímavý pohľad do sveta, ktorý mnohí fotografi nemajú možnosť uvidieť na vlastné oči.

Zdroj: reddit


Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
Dave12
2018-05-06 10:24:38
Paradne video ! ...diky za clanok....ak sa podari mna caka 6hodin na Nürburgingu-Nordschleife v auguste...a buduci vikend je 24hodinovka
 

Ďalší článok z kategórie

Inzercia