Hore

CEWE Photo Award vstupuje do nového ročníka

Či už ide o portréty alebo veľkolepé krajinné motívy - tisíce a tisíce skvelých fotografií od amatérskych
a profesionálnych fotografov z celého sveta robia z CEWE Photo Award jednu z najuznávanejších a najpopulárnejších fotografických súťaží na svete. 16. mája sme odštartovali piaty ročník súťaže pod mottom „Náš svet je krásny“. Prvých 1 000 výhercov sa môže tešiť na ceny v celkovej hodnote
viac ako 250 000 eur.
Svojou účasťou v súťaži zároveň podporíte dobrú vec: CEWE venuje za každú zaslanú fotografiu 10 centov na detský vzdelávací projekt organizácie SOS Children´s Villages International.


Jean Labutte, Francúzsko
 

Na výber je až desať kategórií: „Krajina", „Ľudia", „Príroda", „Architektúra a technika", „Šport", „Varenie a jedlo", „Hobby a voľný čas", „Zvieratá", „Cestovanie a kultúra" a „Letecké fotografie". Každý účastník môže zaslať až 100 fotografií. Okrem toho porota každý mesiac vyberie troch mesačných výhercov, z ktorých každý získa poukaz na fotoprodukty CEWE v hodnote 100 eur.

V predchádzajúcom ročníku bolo prihlásených 606 289 fotografií zo 170 krajín. Zo Slovenska bolo prihlásených až 19 855 fotografií od 1 965 fotografov. Záštitu nad súťažou aj tento rok prevzala Slovenská federácia fotografov.

Ján Ilkovič, Slovensko
 


Zdeněk Dvořák, Česká republika, mesačný výherca za mesiac máj


Ondřej Chvátal, Česká republika, mesačný výherca za mesiac máj

Damir Rajle, Chorvátsko
 

"Rekordná účasť viac ako 600 000 fotografií prihlásených do poslednej súťaže a ohlasy svetovej tlače z mnohých krajín nám ukázali, že CEWE Photo Award sa presadila nielen na medzinárodnej profesionálnej fotografickej scéne. Súťaž už dávno oslovila široké spektrum nadšencov fotografie na celom svete a svojím mottom prispieva k tomu, aby sme aj v ťažkých časoch cítili nádej a dôveru," zdôrazňuje Dr. Christian Friege, generálny riaditeľ spoločnosti CEWE.

Zapojte sa na cewe.sk/cpa


Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia