Hore

Lowepro m-Trekker BP-150

Lowepro má v ponuke nový mestský fotobatoh m-Trekker BP-150. Dizajnovaný je na každodenné nosenie bezzrkadlovky alebo menšej zrkadlovky s príslušenstvom, alebo menšieho skladacieho dronu. Dizajn je diskrétny, ale elegantný. Nekričí do sveta, že je v ňom drahá fototechnika.


Čierny so sivými prvkami je vyrobený z Cordury®, tmavo šedý je z Canvexu™.


m-Trekker BP-150 je kompaktný fotobatoh do mesta.

Špecifikácia:

  • Vnútorné rozmery: 27 x 12 x 42 cm (10.63 x 4.72 x 16.54 in)
  • Vonkajšie rozmery: 29 x 15 x 45 cm (11.42 x 5.91 x 17.72 in)
  • Rozmery sekcie pre techniku: 27 x 12 x 29 cm
  • Rozmery vrchnej sekcie: 24 x 11 x 14 cm
  • Hmotnosť: 0.944 kg


m-Trekker BP-150 sa vyrába v dvoch farbách. Čierny so sivými prvkami je vyrobený z Cordury®, tmavo šedý je z Canvexu™. Batoh je plochejší, čo oceníte napr. v MHD. Rozdelený je do dvoch sekcií. Menšia, umiestnená hore, je pre osobné potreby. Väčšia, prístupná zozadu od chrbta (dobrá ochrana pred zlodejmi), je určená pre fototechniku. Tento priestor je klasicky rozdelený nastaviteľnými priečkami. V polstrovanej chrbtovej časti je priestor pre 12" notebook, alebo 13" tablet. Menší 8" tablet sa zmestí aj do prednej kapsy. Vo vnútri sú kapsy pre foto alebo počítačové príslušenstvo (káble, filtre a pod.), ako aj dve kapsičky pre pamäťové karty.


Hlavná komora je určená pre fototechniku. Rozdelená je nastaviteľnými priečkami.


Priestor pre osobné potreby je zhora.


V chrbtovej časti je priestor pre 12" notebook alebo veľký tablet.

Priestor pre osobné príslušenstvo je prístupný zhora. Je v ňom dostatok miesta pre desiatu, BT reproduktor, LED svetlo a pod. Po stranách sú dve menšie kapsy, kde môžete dať stolný statív, skladací dáždnik, alebo fľašku, či plechovku s nápojom. Popruhy majú príjemné polstrovanie. Vzhľadom na to, že batoh je menší, chýba tu bedrový i hrudný popruh. Čo ale nechýba, je pláštenka do dažďa. Na spodku sú dve pútka pre pripevnenie menšieho statívu.


Aj keď je batoh skôr menší, kapacita je slušná. Navrhnutý je primárne pre majiteľov bezzrkadloviek. Zmestia sa doň aj väčšie modely, ako Olympus OM-D E-M1 Mark II, alebo Sony radu A7/A9, avšak bez battery gripu. To znamená, že pohodlne sa doň zmestia aj menšie zrkadlovky, ako Nikon D3400/5600, alebo Canon EOS 1300D. Ďalej, podľa veľkosti, 3 - 6 objektívov. Priečok je dostatok, takže si vnútorný priestor môžete nakonfigurovať podľa ľubovôle. Všetky sa dajú vybrať, potom vám ostane čistý priestor bez prekážok.

Záver

m-Trekker BP-150 je praktický dvojkomorový batoh do mesta. Nenápadný a elegantný, hodí sa aj k obleku. Je ľahký a skladný, pritom sa doň zmestí dostatok techniky, príslušenstva a osobných potrieb. Prístup k technike je zozadu, čím je dobre chránená pre zlodejmi. Pohodlne sa nosí a vďaka kvalitným materiálom nielen dlho vydrží, ale aj nepôsobí lacno. V prípade dažďa alebo sneženia sa hodí zabudovaná pláštenka. K fototechnike môžete pribaliť malý laptop alebo veľký tablet. Vzhľadom na dimenzovanie priestoru, je vhodný pre tých, čo potrebujú nosiť viac fototechniky ako osobných potrieb.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia