Hore

Lowepro m-Trekker HP120

Začiatkom roka 2018 sme vám predstavili vydarený batoh m-Trekker BP-150. Lowepro pokračuje v rozširovaní radu m-Trekker.

Dnes vám predstavíme brašnu m-Trekker HP120. Tento model je určený predovšetkým cestovateľom a športovcom. Nosí sa najmä okolo pásu, ako známe "ľadvinky". Je na fotografovi, ako bude brašnu nosiť, ohľadom pohodlia, prístupnosti ale aj bezpečnosti. Ďalší spôsobom nosenia je krížom cez trup, tzv. crossbody.

Primárne je brašna určená na prenášanie fototechniky. Zmestí sa sem menšia bezzrkadlovka alebo domáca videokamera. K menšej bezzrkadlovke sa zmestí naviac malý objektív alebo stolový statív, napr. GorillaPod. Vo vnútri sa nachádzajú dve nastaviteľné priečky. Aj keď sa výrobca snažil, aby brašna bola čo najkompaktnejšia, neprejavilo sa to na nedostatočnom polstrovaní.

V prednej časti je vrecko pre drobné príslušenstvo, ako náhradné batérie, pamäťové karty alebo osobné potreby (kľúče atď.).

Pomerne rozmerné je vrecko na zadnej strane, kam diskrétne a bezpečne odložíte doklady a peňaženku.

Všetky priestory sú chránené zipsom. Na vrchu nechýba pútko na držanie v ruke. Popruh je samozrejme nastaviteľný, dá sa na jednej strane rozopnúť, čo je praktické najmä ak budete brašnu nosiť okolo pása.


Špecifikácia

Lowepro m-Trekker HP120 bude v ponuke v čiernom a tmavosivom prevedení. Pri čiernom prevedení je použitá Cordura, pri sivom Canvex. Obidva materiály sú zárukou dlhej trvácnosti.

Vonkajšie rozmery: 29x15x45 cm
Vnútorné rozmery: 27x12x42 cm
Kapacita: menší CSC s 2 objektívmi, malá videokamera, stolový statív, príslušenstvo a osobné potreby.

Záver

Lowepro m-Trekker HP120 nemusíte používať len na nosenie fototechniky, zmestí sa do nej aj menší skladací dron, alebo v nej budete nosiť len osobné potreby, doklady, mobil a pod. Táto novinka sa začne predávať v apríli za MOC 50,- € s DPH, čo je priaznivá cena.

Odporúčam pred kúpou vyskúšať. Brašna je skutočne určená pre malé bezzrkadlovky veľkosti  Olympusu OM-D E-M10, Fujifilm X-T20/X-E3, Fujifilm X100F, Panasonic GX9, Panasonic LX100, či Sony A6300.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia