Hore

Manfrotto Advanced² Camera Holster S

Pokračujeme v predstavovaní tašiek, puzdier a batohov Manfrotto, ktoré u nás nedávno začala distribuovať spoločnosť Olympus.

S radom Bumblebee z kolekcie Pro Light sme ešte neskončili, na test mám ešte dva batohy. Urobíme si malú pauzu, pretože som dostal na testovanie novú plnoformátovú bezzrkadlovku Panasonic Lumix S5 aj so setovým objektívom 20-60 mm. Aby som nebehal s veľkou taškou, zahrabal som v dvoch obrovských krabiciach, ktoré mám teraz doma a našiel akurátne koltové puzdro.

Manfrotto Advanced2 Holster S je najmenšie koltové puzdro z kolekcie Advanced2, ktorú si niekedy inokedy predstavíme kompletne. V kolekcii sú tri koltové puzdra. Holster S (small) je určený pre menšiu zrkadlovku, stredne veľkú bezzrkadlovku s nasadeným štandardným zoomom, alebo pevným objektívom.

Celá kolekcia Advanced2 patrí k tým lacnejším, ale pekne dizajnovo spracovaným. Oproti prvej kolekcii Advanced tu máme krajší dizajn a lepšie materiály. Kombinuje sa tu hneď niekoľko rôznych materiálov s rôznym povrchom, čo kolekcii dodáva moderný, pritom elegantný, vzhľad.Ako sa na koltové puzdro patrí, má trojuholníkový tvar a prístup k technike je zhora, pričom veko sa vyklápa smerom od tela. Puzdro je vyrobené z vodeodpudivých materiálov, zips veka ale nie je vodotesný. Výrobca preto pribalil aj pláštenku.


Veko sa vyklápa smerom od tela, na jeho vnútornej časti sú dve kapsičky pre pamäťové karty.


Puzdro je vyrobené z vodeodpudivého nylonu a je možné ho prekryť dodávanou pláštenkou.

Vzhľadom na veľkosť nie je vnútorný priestor členený. Na vnútornej časti veka nájdete dve malé kapsičky na pamäťové karty. Po stranách sú dve elastické vrecká, kde si môžete odložiť filter, krytku, alebo náhradnú batériu. Hore je rúčka, vzadu dve pútka pre upnutie na opasok. V prednej časti sú pútka pre upnutie malého stolového statívu.


V prednej časti sa dá upevniť malý stolový statív.

Popruh je odnímateľný, karabínky aj očká sú plastové. Vybavený je širokou polstrovanou poduškou pre pohodlné nosenie.


Karabínka a očko sú plastové.

  
Puzdro môžete nosiť s popruhom na ramene, alebo bez popruhu upevnené na opasok.

Materiál: syntetická tkanina Nylon, vodeodpudivá
Vnútorné rozmery: 16 x 11,5 x 18,5 cm
Vonkajšie rozmery: 17 x 12,5 x 24 cm
Hmotnosť: 0,2 kg
Pláštenka: áno

Kompatibilita: Canon EOS M3, Canon EOS M5, Canon EOS M6, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T2, Fujifilm X-T20, Leica TL, Leica TL2, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M5 II, Olympus PEN-F, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GH5, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Sony Alpha 9 , Sony A7R III a pod.

https://www.manfrotto.com/uk-en/advanced2-camera-holster-bag-s-for-csc-mb-ma2-h-s

Záver

Manfrotto Advanced² Camera Holster S je malé koltové puzdro s moderným dizajnom. Pohodlne sa nosí a je praktické. Páči sa mi, že sa k nemu dá pripojiť malý statív, čo vôbec nie je bežné. A teraz tá najlepšia správa, odporúčaná cena je 30€, čo je vzhľadom na použité materiály a celkové spracovanie viac ako dobrá cena.

Väčší Holster M pojme aj poloprofesionálnu zrkadlovku, alebo profi bezzrkadlovku so štandardným zoomom a najväčší Holster L zrkadlovku s nasadeným telezoomom typu 70-200/2,8.

            

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
Hakuna Matata
2020-10-13 09:19:28
Veľká škoda je, že na Slovensku skončila distribúcia značky Think Tank, ktorej alternatíva Digital Holster 10 (prípadne 20) je úplne iná liga. Zlé jazyky tvrdia, že Think Tank má celkovo nahnutú distribúciu v Európe, nevie niekto podrobnosti ?
 
Štefan Káčer
2020-10-13 10:38:57
tak bez do pro laiky, tam maju zatial asi 50 roznych kusov ...
 
Hakuna Matata
2020-10-13 15:06:54
nie už, žiaľ, nemajú... iba dopredávajú. Napríklad digital holster majú už iba veľkú 40-tku
 

Ďalší článok z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované