Hore

Nikon predstavuje logo a webové stránky pripomínajúce 100. výročie založenia spoločnosti

25. júla 2017 oslávi spoločnosť Nikon významné jubileum – 100 rokov svojej existencie. Spoločnosť Nikon, pôvodným menom Nippon Kogaku Kogyo, poskytla svetu od svojho založenia v roku 1917 rad unikátnych optických technológií a prístrojov.

Spoločnosť Nikon ďakuje všetkým lojálnym zákazníkom a každému, kto prispel k úspechu tejto značky, za podporu počas tejto 100ročnej existencie.

Pri príležitosti osláv 100. výročia založenia spoločnosti Nikon predstavujeme logo a webové stránky venované tejto tematike.

1.  Logo k 100. výročiu založenia spoločnosti Nikon

Logo vytvorili návrhári spoločnosti Nikon a bude používané ako symbol 100. výročia, ktorý bude sprevádzať všetky aktivity spojené s touto udalosťou.
 

2.  Webové stránky k 100. výročiu založenia spoločnosti Nikon

Stránky k 100. výročiu - http://www.nikon.com/100th/ - budú ponúkať špeciálny obsah pre túto príležitosť, napríklad videá a iné záznamy dokumentujúce historické udalosti. Ďalší obsah bude priebežne pridávaný až do júla, kedy Nikon oslávi svoje 100. narodeniny.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2017-01-12 10:44:07
webka pekná aj logo, ale čakal som od nich k výročiu skôr niečo ako digitálny mirorless FM2 s APS-C alebo FF senzorom, no veď ešte uvidíme v júli
 

Ďalší článok z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované