Hore

Peak Design - Everyday Sling

Poslednou predstavenou novinkou od Peak Design sú prémiové brašny Everyday Sling.

Už sme si predstavili batohy Everyday Backpack a tašky Everyday Tote. Dnes si povieme niečo o nových brašnách Everyday Sling, ktoré sú vhodné na prenášanie základnej výbavy a pre minimalistov.

Everyday Sling

Everyday Sling znovu definuje to, čo môžete očakávať od malej brašne cez rameno. Ako súčasť, cenami ovenčej rady Everyday Bags, ponúka Sling bezkonkurenčný prístup k obsahu, rozšíriteľnosť podľa vašich potrieb a perfektné usporiadanie, či už prenášate čokoľvek. Ultra-čistý dizajn s mnohými unikátnymi vlastnosťami - bleskurýchle nastavenie popruhu, hlavný vnútorný priestor s prepážkami FlexFold inšpirovanými Origami a rozšíriteľné vonkajšie vrecko a systém pripevnenia výbavy mimo brašne. Naviac je možné celkom sploštiť a napríklad zbaliť do väčšej batožiny. Ideálna brašna pre začiatočníkov alebo profesionálov, ktorí chcú mať po ruke len tú najnutnejšiu foto výbavu.


Kapacita brašny.

   

Brašna je dostupná v dvoch farebných prevedniach.Pohľad zozadu.
 

Taška je vyrobená z ultraľahkej tkaniny Kodra, ktorá je odolná proti vplyvom počasia. Obsahuje keprové vnútro, ochranné panely z EVA peny s vysokou hustotou a kožené detaily.

Popis

Rýchly, ľahký a dobre vyzerajúci

Či už ste začiatočník, profesionálny fotograf, ktorý chce mať po ruke len to najnutnejšie, alebo niekto, kto rád chodí naľahko, Everyday Sling je tá správna minimalistická brašna pre vás.

Inteligentné vnútorné usporiadanie

● Prepážky Flex-fold™: 2 prepážky FlexFold ponúkajú nekonečné možnosti vnútornej konfigurácie, rozdelenie priestoru a usporiadanie výbavy. Vnútro tašky je možné kompletne prispôsobiť vašim potrebám pre usporiadanie prenášaných predmetov.
Popruhy pre pripevnenie mimo tašky: Pomocou popruhu možno pripevniť statív, dáždnik, podložku na cvičenie a ďalšie objemné a ťažké predmety.
Prepážka pre tablet: Vyhradené priestorné vrecko pre tablet alebo malý notebook. Max. rozmery tabletu / notebooku nájdete v špecifikácii.
Veľa vreciek: Mnoho vreciek vo vnútri brašne zaručuje perfektnú ochranu a usporiadanie maličkostí.Unikátna rozšíriteľná konštrukcia

Druhý rozšíriteľný oddiel: Druhý rozšíriteľný oddiel môžete použiť na uloženie bundy, desiaty a ďalších predmetov. Pokiaľ nie je potrebné, je úplne nenápadne pritiahnutý k telu tašky.
Možnosť zbalenia naplocho: Ak je Sling prázdny, možno ho úplne sploštiť a napríklad zbaliť do väčšej batožiny.

Pripravené pre cestovanie

● Schválené ako príručná batožina: Schválené ako príručná batožina všetkými veľkými aerolinkami. Obe veľkosti sa pohodlne zmestia aj pod sedadlo.
Pripevnenie k batožine: Popruh pre nesenie v ruke súčasne umožňuje jednoduché pripevnenie na väčšiu batožinu na kolieskach s vysúvacími držadlami.

Bezkonkurenčný prístup k obsahu

Bleskurýchle nastavenie popruhu: Popruh Sling má pracku na rýchle nastavenie - možno ho rýchlo uvolniť a jednoduchým pohybom otočiť Sling z chrbta dopredu.
Miesta pre pripnutie držiaku Capture:Vyhradené miesto pre pripnutie držiaku Capture zaručí rýchly prístup k fotoaparátu pevne upevneného mimo brašne.

Ochrana na prvom mieste

Vode odolný povrch: Vplyvom počasia odolná a vode odpudivá voskovaná tkanina Kodra 500D s DWR impregnáciou a dvojitým polyuretánovým poťahom. Prémiové, vplyvom počasia odolné zipsy.
Prémiové materiály a konštrukcia: Hypalonom zosilnené vysoko namáhané miesta. Vnútro z mäkkého odolného kepru zaručuje ochranu, odolnosť a luxusný feel. Pri farebnej verzii Ash je na kontaktných bodoch Hypalon nahradený prírodnou kožou Nubuck. Na zákazku vyrobené anodizované duralové komponenty.
Špecifikácia:

Hmotnosť: 680 g
Objem: max 10l
Max. rozmery notebooku: 32cm x 22cm x 2cm
Max. rozmery tabletu: 33cm x 22cm x 2cm
Vonkajšie rozmery: 40cm x 23cm x 14cm (priemerné rozmery - skutočné závisí na naplnení batohu)
Záruka: Doživotná

Everyday Sling – ephotoshop.sk

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Inzercia

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách portálu ePhoto.sk? Prihláste sa k odberu newslettera.