Hore

Peak Design – Everyday Tote

Pokračujeme v predstavovaní noviniek od značky Peak Design.

Minulý týždeň sme si predstavili batohy Everyday Backpack, dnes si predstavíme tašky Everyday Tote.

Everyday Tote

Prémiová taška znovu navrhnutá pre lepšiu ochranu, organizáciu a pre bleskurýchly prístup k vašej foto , ale aj inej výbave.


Kapacita tašky Everyday Tote. 

Taška je dostupná v dvoch farbách (svetlo a tmavo šedá).

Taška je vyrobená z ultraľahkej tkaniny Kodra, ktorá je odolná proti vplyvom počasia. Obsahuje keprové vnútro, ochranné panely z EVA peny s vysokou hustotou a kožené detaily.Vyberateľné prepážky FlexFold umožňujú usporiadať vnútro tašky tak, ako vám vyhovuje pre prenášanie foto výbavy, vecí do práce alebo pre dieťa.

Vďaka bočným panelom, ktoré idú jednoducho otvoriť, tak máte výbavu v dosahu aj bez zloženia tašky z ramena. Disponuje vreckom pre 13 "notebook, je tu možnosť pripevnenia k držadlu batožiny na kolieskach, má magnetické zatváranie, pripevnenie statívu a inej výbavy. S popruhmi z materiálu podobného bezpečnostnému pásu v aute ju možno niesť v ruke, cez rameno alebo aj ako batoh. Popis

Znovu objavená klasika

Taška je klasickou batožinou, vynikajúca jednoduchosťou a použiteľnosťou. Hoci si Everyday Tote zachováva klasický vzhľad, je nabitá množstvom funkcií, ktoré nenájdete v žiadnej inej taške. Vieme, že budete unesení všetkým tým, čo táto taška vie.

Inteligentné vnútorné usporiadanie

● 1, 2, alebo 3 oddiely: 2 prepážky FlexFold ponúkajú nekonečné možnosti vnútornej konfigurácie, rozdelenie priestoru a usporiadanie výbavy. Vnútro tašky je možné kompletne prispôsobiť vašim potrebám pre usporiadanie prenášaných predmetov.
Popruhy pre pripevnenie mimo tašky: Pomocou popruhu možno pripevniť statív, dáždnik, podložku na cvičenie a ďalšie objemné a ťažké predmety.
Prepážky pre notebook a tablet: Vyhradené priestorné vrecká pre notebook a tablet alebo dokumenty. Max. rozmery tabletu / notebooku nájdete v špecifikácii.
Veľa vreciek: Mnoho vreciek vo vnútri tašky zaručuje perfektnú ochranu a usporiadanie maličkostí.
Vonkajšie vrecko: Veľké vrecko mimo tašky pre časopisy, fľašu s pitím a ďalšie veci, ku ktorým chcete mať rýchly prístup.

Bezkonkurenčný prístup k obsahu

Prístup z oboch strán: Dvojica zipsov odolných vplyvom počasia umožňuje bočný prístup do vnútorných oddielov a to aj bez zložení tašky z ramena.
Magnetické zatváranie: Veľmi jednoduché a rýchle otvorenie a zatvorenie tašky vďaka spevnenému magnetickému zatváraciemu prúžku.
Poistka na kľúče: Vo vonkajšom vrecku je skrytý integrovaný úväzok s pripojenou spojkou Peak Design Anchor Links, pre pripojenie kotvičiek Anchor a rýchlemu a bezpečnému pripojenie kľúčov, vstupných pasov atď.

Pripravená pre cestovanie

● Schválené ako príručná batožina: Schválené ako príručná batožina všetkými veľkými aerolinkami. Pohodlne sa zmestí aj pod sedadlo.
Pripevnenie k batožine: Do zadnej časti je integrovaný pevný prievlak pre jednoduché pripevnenie na väčšiu batožinu na kolieskach s vysúvacími držadlami.

Zvoľte si spôsob nosenia

Batoh & messenger bag: Univerzálny popruh z materiálu podobného bezpečnostnému pásu v aute možno rýchlo konfigurovať pre nosenie v ruke, cez rameno / hlavu alebo aj ako batoh.

Ochrana na prvom mieste

Vode odolný povrch: Vplyvom počasia odolná a vode odpudivá voskovaná tkanina Kodra 500D s DWR impregnáciou a dvojitým polyuretánovým poťahom. Prémiové, vplyvom počasia odolné zipsy.
Prémiové materiály a konštrukcia: Hypalonom zosilnené vysoko namáhané miesta. Vnútro z mäkkého odolného kepru zaručuje ochranu, odolnosť a luxusný feel. Pri farebnej verzii Ash je na kontaktných bodoch Hypalon nahradený prírodnou kožou Nubuck. Na zákazku vyrobené anodizované duralové komponenty.


Špecifikácia:

Hmotnosť: 1088 g
Objem: max 20 L
Max. rozmery notebooku: 13″ / 32cm x 22cm x 2cm
Max. rozmery tabletu: 33cm x 23cm x 1cm
Vonkajšie rozmery: 40cm x 34cm x 20cm (priemerné rozmery - skutočné závisí na naplnení batohu)
Záruka: DoživotnáEveryday Tote – ephotoshop.sk

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
Marcel Rebro
2017-02-17 12:56:55
Praktická kabelka
 
Lukáš Podracký
2017-02-17 13:50:11
vo Fotolabe som už mal moznost vidiet všetky tieto kusky od Peak designu, velmi dobre vyzeraju ci po stranke dizajnu alebo funkčnostou, vychytavkami.
 
Marcel Rebro
2017-02-17 15:04:31
príspevok od: Lukáš Podracký
vo Fotolabe som už mal moznost vidiet všetky tieto kusky od Peak designu, velmi dobre vyzeraju ci po stranke dizajnu alebo funkčnostou, vychytavkami.
Ja mám Everyday Messenger brašnu. Naj čo som kedy mal. A nielen ako fotobrašna. Používam ju denne ako kabelu do fabriky. Notebook, desiata, kompakt ...
Nedávno predstavený Everyday Backpack ma neoslovil. Chýba mi na ňom dedikovaná horná komora na drobnosti.
 

Inzercia

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách portálu ePhoto.sk? Prihláste sa k odberu newslettera.