Hore
Autor: Allegria Spa YinYang Pool Therme Stegersbach (c) MAXUM

Burgenland - Wellness v kúpeľoch – zmyselne & jemne

Či počas teplých jesenných dní, alebo keď vonku padajú veľké snehové vločky – rozmanitosť kúpeľov Burgenlandu ponúka pre každého ten správny balíček pre dobrý pocit.

AVITA Resort Bad Tatzmannsdorf

Zažite perfektnú kombináciu luxusu, citeľného wellness-pôžitku a kulinárskych zážitkov v rezorte AVITA Resort Bad Tatzmannsdorf! Kúpele AVITA boli tento rok opätovne vyhlásené za wellness kúpele roka!


Medita Restaurant - Avita  Resort

Termálne kúpele Allegria Stegersbach

Zábavu z kúpania za každého počasia pre všetky generácie – to sľubujú rodinné kúpele Allegria Familientherme Stegersbach. 14 rozličných bazénov sa tu napúšťa z teplých termálnych prameňov z hĺbky 3.000 metrov.


Wellness Winter Burgenland burgenland-tourismus-peter-burgstaller

Liečivé kúpele Bad Sauerbrunn

Liečivé sily. Rozvinuté v jedinečných termálnych kúpeľoch. Ponoríte sa. Ste vo svojom živle. Uvoľníte sa. Užívate si. Všetko necháte za sebou. V zdravotnom centre Bad Sauerbrunn máte k dispozícii bohatú ponuku liečivých procedúr.


Gesundheitszentrum Bad Sauerbrunn Manninger

Termálne kúpele Loipersdorf

Kúpele Lebenstherme Loipersdorf sa vyznačujú priestrannosťou a individualitou. Tu sa od všetkého oslobodíte, zažijete príjemné veci a posilníte sa – na ploche 8.500 m² so zábavným parkom, piatimi skvelými šmykľavkami, vnútorným vodným parkom z dreva, plážou pre bábätká, termálnou spa oázou a slnečnou saunou (1.300 m²).


Whirpool Teichsauna - Therme Loipersdorf

Kúpele Sonnentherme Lutzmannsburg

Rodinný raj pre bábätká, deti a rodičov! Tam, kde najmenší sú najdôležitejší.  Ponorte sa spolu s maskotom Sunny Bunny do šiestich zážitkových svetov kúpeľov Sonnentherme Lutzmannsburg.  Pretože v popredných európskych kúpeľoch pre bábätká a malé deti si zábava a oddych neprotirečia.


Mama Kleinkind  Sonnentherme Lutzmannsburg

St. Martins Therme & Lodge

Na jednom z najkrajších miest Rakúska, priamo pri Národnom parku  Neusiedler See - Seewinkel, sa nachádzajú kúpele St. Martins Therme & Lodge. Ideálny východiskový bod na fascinujúce objavné zážitky v prírode 365 dní v roku a čistý oddych.


Therme St. Martins Therme Lodge, Peter Rigaud

Ďalšie informácie o krajine Rakúsko nájdete na našej stránke.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované