Hore

Súťaže

Veľká letná fotosúťaž

2015-07-01 17:01:00 | Komentáre 0 | Počet videní (3711)
Zdieľajte článok Upozorni priateľov Vytlačiť

Leto je v plnom prúde a my sme pre vás v spolupráci s našimi partnerskými stránkami zdravie.sk, rodinka.sk, sport7.skdnes24.sk pripravili veľkú letnú súťaž so 4 tématickými okruhmi.
 


1/ téma „ ZDRAVIE NA TANIERI“ (Zdravie.sk)

Konečne máme leto. Plné slnka, tepla, chutí, vôní, ale aj čerstvých plodov zeleniny či šťavnatého ovocia. Predstavte si misku plnú voňavých jahôd s domácou šľahačkou či mäkké čerstvé paradajky poliate olivovým olejom s mozzarellou a bylinkami. A čo taký ľahký šalát s ugrilovanou rybkou, morské plody či domáca bublanina s višňami... Aj vám sa zbiehajú slinky? Aj vy si radi v lete pochutnávate na domácich špecialitách alebo ochutnávate zahraničnú kuchyňu počas dovolenky? Neváhajte a pošlite nám, čo máte na tanieri.

ilustračné foto

Chceme vidieť, na čom si pochutnávate a s čím sa chcete popýšiť. Pošlite nám foto vášho jedla spolu s krátkym popisom toho, čo sa na tanieri nachádza. Prejsť na stránku súťažnej témy.

2/ téma: DOMA ZA STOLOM PEKNE... (Rodinka.sk)

Rodinné rituály a tradície spájajú rodinu, vytvárajú príležitosti pre spoločné stretnutiam a upevňujú v členoch rodiny pocit spolupatričnosti. Spomienky na rodinné tradície  a rituály si prenášame z detstva do dospelosti a snažíme sa ich sprostredkovať aj svojím deťom.

Každá rodina má svoje vlastné a jedinečné rituály a tradície, medzi ktoré môžeme napriklad zaradiť aj prípravu jedla, varenie, pečenie a stolovanie.  Nielen chutne vyzerajúce a pekne naaranžované jedlo, ale aj krásne prestretý stôl sú pastvou pre oči. Všetko to ovplyvňuje príjemnú atmosféru spoločných chvíľ, ktorých je v dnešnom uponáhľanom svete tak málo.

ilustračné foto

Udržiavate rodinné rituály alebo tradície? Páči sa vám, ak sa doma stretnete pri spoločnej príprave jedla alebo stolovaní? Ako vyzerá vaše nedeľné, či všedné stolovanie? Pošlite do letnej súťaže rodinky.sk  fotografiu vášho prestretého stola. Prejsť na stránku súťažnej témy.


3/ Téma: NAJKRAJŠIA FOTKA Z REGIÓNU (sieť portálov dnes24.sk)

Slovensko je krajina s nádhernou prírodou a bohatou históriou, ktorá  je výnimočná svojou rozmanitosťou. Na pomerne malom území existuje množstvo regiónov, ktoré sa od seba líšia typom krajiny, nárečím, zvykmi  aj kultúrou. Pestrosť s akou sa hocikde nestretnete. A práve túto rozmanitosť a osobitosť vášho kraja môžete ukázať na svojich fotografiách.

ilustračné foto

Téma je rozsiahla, preto do súťaže môžete posielať fotografie, ktoré zachytávajú prírodné krásy vášho okolia, život vo vašom regióne/meste, alebo zaujímavosti, ktoré  vaše mesto resp. región charakterizujú. Fotografujte a posielajte svoje fotografie. Najlepšie fotografie budú odmenené hodnotnými cenami.
Prejsť na stránku súťažnej témy.4/ Téma ŠPORT (sport7.sk)

ilustračné foto (autor: D. Bugár)

Fotografovanie športu je samostatná a pomerne náročná "fotografická disciplína", ktorá si vyžaduje hlavne kvalitnú fototechniku, keďže fotografovanie prebieha za rôznych svetelných podmienok. Fotograf  tiež musi dobre poznať fotografovaný šport, aby vedel, kedy môže nastať  ten správny okamih. Ak  ste športový fotograf a máte vo svojom archíve zaujímavé fotografie zapojte sa do súťaže  o najlepšiu športovú fotografiu, ktorú pre vás pripravil portál Sport7.sk.   Prejsť na stránku súťažnej témy.


Posielajte svoje fotografie, hlasujte a vyhrajte zaujímavé ceny! Viac informácií nájdete na stránkach jednotlivých tém.Zdieľajte článok
Ohodnoďte článok
4.0 z 5

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
 • ()
   
 • ()
   
 • ()
   
 • ()
   
 • ()