ephoto profile wallpaper
21271

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ladislav
Priezvisko: Šištík
Mesto: Púchov
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 16. 04. 2015
Posledná aktivita: 2026-06-28 14:04:41
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Malí folklóristi neznama 2016-05-13 07:36:29
to je krásny záber na šírku si neskúšal?
 
Šróbik na okuliaroch neznama 2016-05-09 21:28:10
To je ten lapaj, čo sa stále uvoľňuje a potom na jedno oko nevidíš
 
Paladin25
Čakanie pri rybníku Paladin25 2016-05-07 08:09:21
TK dosť nepresvedčila... výrez?
 
Robson65
Nedočkaví Robson65 2016-05-05 17:31:52
fajný moment
 
Jerry C.
Nedočkaví Jerry C. 2016-05-04 23:43:01
stíhači ... na štart
 
Robson65
Dráč Robson65 2016-05-03 17:25:16
pekný detail
 
Robson65
Nostalgia Robson65 2016-04-29 18:06:19
súhlasím s Romanom a nabudúce skús zvlášť expo na mesiac, pekne ti ho vykreslí a len ho do fotky domontuj, dostane to iný rozmer
 
romanovo
... ako ďalej? romanovo 2016-04-29 17:21:12
 
red arrow
Nostalgia red arrow 2016-04-29 13:24:24
pekna naladovka
uber na ostrosti a vycisti si cip
 
Nostalgia neznama 2016-04-29 07:40:44
pekné, páči sa mi. Po rušnom dni dať si kafe, vyložiť nohy a zahľadieť sa na takýto obrázok by bolo fajn.
 
Robson65
Prebudený Robson65 2016-04-28 18:13:24
zaujimavá farebná kombinácia a dobré oko
 
simo
Prebudený simo 2016-04-28 18:12:52
škoda hotšek TK, inak by to malo potenciál
 
Lavička adamac 2016-04-28 05:02:11
pekné kompo...Pravdepodobne sa T zachvel fotoaparát na takom dlhom ohnisku a máš záber s horšou kresbou alebo si nedobre doostril...
 
Robson65
Nezábudka Robson65 2016-04-26 19:02:24
má nejaký pokrivený charakter...a šup do politiky, tam by zapadla
 
stephan27
Nezábudka stephan27 2016-04-25 22:10:16
pekne si sa pobavkal
 
Stanislav Marko
Priehrada Stanislav Marko 2016-04-24 08:43:49
Velmi pekne a zname miesto, skoda ze sa tu neda vykuzlit ina kompozicia. Hmmm a este k exifu : krajinku fot na iso 100, zbytocne si tym pridavas sum do fotky a znizujes DR.
 
Krtko fotografom
Májka fialová Krtko fotografom 2016-04-23 10:52:56
Paci .
 
jugin
Nad dedinou 2 jugin 2016-04-22 09:18:01
dosť to ťahá do žlta a škoda toho stromu, že si ho tam nedal celý ...
 
... ako ďalej? neznama 2016-04-17 09:56:47
niekedy veru ťažká otázka
 
b.a.f.o.a.r.t.
Dvaja kamaráti... b.a.f.o.a.r.t. 2016-04-15 09:42:17
skus kontakt nie paparazovat budes tam mat emocie
 
Stránok 45 z 48