ephoto profile wallpaper
21271

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ladislav
Priezvisko: Šištík
Mesto: Púchov
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 16. 04. 2015
Posledná aktivita: 2026-06-27 23:01:21
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
jugin
Mestský chaos jugin 2016-02-17 08:08:05
fajn streetovka...čb si neskúšal ?
 
vgliskaj
Mestský chaos vgliskaj 2016-02-17 07:22:28
Pekná fotočka. Škoda, že tu nemám nikde v okolí väčšie mesto. Minule som bol fotiť v Žiline, ale stále to nieje ono. Pomôže len Bratislava, tam je na uliciach živo. Prajem veľa nápadov a pekné svetlo.
 
jugin
Čo teraz .... jugin 2016-02-15 09:01:54
Možno ako pamiatka pre to dievča inak asi nič. Sorry, ale nemáš tam nič ostré toto je fotka do koša. Tá baba s loptu má byť ostrá.
 
stephan27
V plnom nasadení stephan27 2016-02-10 14:07:06
však to je ten Stano Sojka , či .... ?
 
jugin
Podhradie jugin 2016-01-28 10:39:13
spodok sa ešte dá, ale tá oblačnosť je hrozná, tam je strašný šum a celá fotka farebne ťahá do žlta
 
Tibor78
Osvietené Tibor78 2015-12-19 19:56:50
Fotka pekna, ale TK mizerna...Asi si dost odsumoval a stratili sa detaily....ISO si mal dat 100 a fotit zo stativu...
 
markato1
Osvietené markato1 2015-12-19 09:24:31
foto treba zmensit na odporucane rozmery pre E photo,takto to nieje idealne
 
Caká na odlet štoky 2015-12-09 19:49:53
Tu mi chýba ostrosť,veľky šum.
 
Krtko fotografom
Osvietené Krtko fotografom 2015-12-09 08:30:46
Paci .
 
Nomád
Zaujatá prácou Nomád 2015-12-02 21:45:50
ta by se šikla do nějaké větší série z akce, jinak se mi líbí
 
jugin
Slnečný kúpeľ jugin 2015-11-18 11:59:34
keď to dávaš na net stačí, aby mala dlhšia strana 1200
 
Seemann Martin
Plná farieb Seemann Martin 2015-11-09 15:00:32
v náhľade zaujala po zväčšení chýba technická kvalita.
Podľa exifu nie šťastné zvolené nastavenie pre krajinu. Nebáť sa pricloniť aspoň na f8.
fotit do RAW, nepekne pôsobia jpeg artefakty, ktoré sú krásne viditeľné v tieňoch zadnej doliny.
kompozične OK
 
Plná farieb adamac 2015-11-08 20:34:33
skúsil by bez oblohy...
 
MajoC
Zaslúžený oddych MajoC 2015-10-14 22:04:08
Fotku treba pred vložením zmenšiť a konkrétne táto fotka sa bude páčiť tým, ktorí sú na fotke. Hodí sa skôr do rodinného albumu
 
spektrum
chvíľa oddychu spektrum 2015-10-01 14:47:08
zaujimava tonalita
 
jerzi45
Skoro ráno jerzi45 2015-09-28 22:24:57
veeeeľmi veľa oblohy si nechal...a zbytočne...inak fajn pohľad i svetlo...
 
jugin
Pod Tatrami jugin 2015-07-27 12:03:56
ešte k fotke , ak môžeš prídi tam v lepšom svetle , plus vyčíhať zaujímavú oblohu , potom by to bolo už dačo iné
 
jugin
Pod Tatrami jugin 2015-07-27 12:03:11
kostolík je spišskom štvrtku či ?
 
zaujatý seifi 2015-07-21 15:23:27
bolo by porovnať, čo sa robí na iných lavičkách, alebo ukázať tie prázdne miesta neobsadené ...
 
spektrum
zaujatý spektrum 2015-07-21 14:40:18
 
Stránok 47 z 48