ephoto profile wallpaper
21271

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ladislav
Priezvisko: Šištík
Mesto: Púchov
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 16. 04. 2015
Posledná aktivita: 2026-06-27 23:01:21
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Dvaja kamaráti... dalidali 2016-04-15 08:31:09
Takéto má m rád
 
jugin
Súboj jugin 2016-04-14 12:54:03
/plne súhlasím s Lukášom sorry, ale toto je do koša. Dobrú mazanicu tiež treba vedieť robiť. Treba skúšať a hrať sa stým ale každopádne by tam mala byť zachytená nejaké dobrá akcia ... inak na to mto športe sa dá dobre vyhrať
 
Lukáš Ildža
Súboj Lukáš Ildža 2016-04-14 07:52:19
aj by to bolo fajn, keby tam bol zachyteny nejaky moment hodny fotenia. lopticku nevidno, vsetci sa pozeraju mimo fotku, kde je asi aj vsetok dej, a ti dvaja typci vpravo sa prekryvaju..
 
andriusha
Ostružina andriusha 2016-04-11 21:52:26
Zaujímavé ...
 
Peter1111
Fešák 2 Peter1111 2016-04-08 18:53:37
Pekné
 
Byť či nebyť??? root27 2016-04-08 15:54:39
takto ciernobielo radsej nebyt
 
emil2004
Chlapec emil2004 2016-04-06 06:57:02
Mne sa taka uprava paci a ten retro je super
 
Robson65
Chlapec Robson65 2016-04-05 16:11:24
dobrá úprava
 
Sústredený neznama 2016-04-01 07:26:21
ajaaaaaj, len aby si jazyk neodhryzol dobrý moment
 
Fešák 2 olivia50 2016-03-29 08:26:24
...pekný kvietok....
 
PeterSV
Cesta nikam PeterSV 2016-03-27 19:52:57
na Iliavku,,či???
 
Robson65
Hra svetla a tieňov Robson65 2016-03-22 16:26:45
pekné, len trochu vela ostrosti...v konároch ti to už iskrí
 
V plnom nasadení neznama 2016-03-22 07:40:40
ešte, že netelefonuje za jazdy ako niektorí
 
Robson65
Slamienka 1 Robson65 2016-03-19 08:43:02
tu to velmi nevyšlo tie flaky bez kresby v bokehu to dosť pokazili...radšej sa nabudúce vyhni silnejšiemu protisvetlu v pozadí
 
stephan27
Hra svetla a tieňov stephan27 2016-03-18 22:02:54
a čo takto ?
 
vgliskaj
Dáma vgliskaj 2016-03-03 08:06:06
Pic ... dobrá fotečka
 
Mladá umelkyňa inkubbus 2016-02-26 21:26:32
pekný moment ale tá úprava je totálne degradujúca.
 
Paulie
Mladá umelkyňa Paulie 2016-02-26 18:52:28
Otrasná úprava, škoda.
 
Nomád
Materinská láska Nomád 2016-02-22 22:19:09
velmi dobrá fotografie plná lidskosti ... podle mne si říká o převod do černo-bíla
 
Materinská láska neznama 2016-02-20 08:26:39
až do smrti. Pekný záber.
 
Stránok 46 z 48