ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Fotím už 32 let,ale jako amatér,jen tak pro radost.Začínal jsem na tátův kinofilmový Zenit,potom kinof.Yashiku a od roku 2005 jsem začal fotit na digitál.Moje fotky zobrazují obyčejnou krásu naší země.
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Divočina / Príroda, Humor / Zábava, Krajina / Cestovanie, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Pavel
Priezvisko: K.
Mesto: Trutnov....česko
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 28. 09. 2022
Posledná aktivita: 2026-06-28 19:40:28
Status: online

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Večerní světlo v lese vlahomil 2025-10-02 16:51:31
zahrialo
 
Večerní atmosféra v lese stefann 2025-09-21 10:44:53
Keďže mám veľmi rád les,za mňa veľmi pekné,aj bez medveďa…
 
stefi43
Večer v Podkrkonoší stefi43 2025-08-21 16:29:05
Ja neviem...nie som krajinkár a ani sa tomu nerozumiem ale toto je pre mňa úplne nudné foto. Nie je tu nič zaujímavé a ani nič, na čo by som sa mal sústrediť. Prepáč, možno ma tu niekto opraví alebo mi vysvetlíš príčinu vzniku tejto fotky.
 
internetiko
Večer v Podkrkonoší internetiko 2025-08-21 16:01:22
asi by som vytiahol tiene, ale možno tam bol ten kontrast podvečer
 
Zlatá hodinka v Podkrkonoší seifi 2025-08-14 20:30:19
no ... pri takej oblohe to spodok / krajina / musí riadne potiahnuť, aby ti tu oblohu nevyhodili na oči; alebo naopak; pri takej krajine to postaviť na oblohe; v tomto prípade by som to asi postavil na lane tej kukurici
 
PeterSV
Květ Magnolie PeterSV 2025-08-13 10:05:00
dobré foto+++
 
Večerní atmo v lese seifi 2025-08-03 09:13:38
Ciao ... vďaka za tvoj priateľský prístup
 
Večerní atmo v lese seifi 2025-08-02 20:26:17
no .... by som čakal čo len málinko iný pohľad do lesa, ako ten, čo vidí vodič auta z cesty popri lese ... Ako príklad - dostal som za úlohu odfotiť pláž v Caorle, tu najbližšie more z BA; tak som predložil toto, nájdené zrána pri mori ... kus iný pohľad ako tisíce fotografii mora z mobilov; ale áno, verím že máš radosť aj z takýchto fotografií, úplne v pohode, ale bolo by sa posunúť trocha ďalej
 
internetiko
Večerní atmo v lese internetiko 2025-08-02 15:49:52
fajn
 
Večerní atmosféra v lese seifi 2025-07-21 20:12:40
je to marný, je to marný, je to marný ...
 
Mezi nebem a zemí seifi 2025-07-18 21:44:36
ubral by som zdola, že by zospodu bolo čo najviac bielej - kvetov
 
Milan Marko
Mezi nebem a zemí Milan Marko 2025-07-17 11:47:47
jednoduché, vrstvy približne pol na pol, dobré...
 
Ranní krajina seifi 2025-07-07 20:22:54
Taká fotografia neutkvie v pamäti. Daj tam niečo do popredia ... už ma to nebaví
 
Večerní atmosféra v lese seifi 2025-06-23 19:48:46
no ... tvrdé svetlo na zátišie; na prírodu to chce motív; fotíš "ťažké témy" ; skúsil by som dobrým motívom, zaujímavým obsahom, a k tomu kus kompozície; myslím si, že tu sa divák stráca
 
Milan Marko
Lesní zátiší Milan Marko 2025-06-16 13:34:20
+
 
Paladin25
Večerní krajina s posedem 2 Paladin25 2025-06-13 15:32:49
Príjemné miesto!
 
mirkawi
Večerní krajina s posedem 2 mirkawi 2025-06-13 08:38:19
pěkné
 
Paladin25
Jarní večer v Podkrkonoší Paladin25 2025-06-06 21:19:22
Presne tak
 
Paladin25
Jarní večer v Podkrkonoší Paladin25 2025-06-04 19:33:05
Pri spravnej úprave a zmenšení vieš tú degresiu úspešne zmenšiť a dokonca to niekedy aj pomôže. Ale tu je to fotené do JPEG a potom ešte zmenšované. No za mňa je to rozpatlané.

Ale súhlasím ak by som to pozeral na 20 ročnom monitore s nizkým rozlíšením tak by to tak nepôsobilo. Ale ja to vidím aj na mobile tak, aj na notebooku aj na pridruženom monitore.

To LG som mal, ale žiaľ už nemám tak neviem porovnať...

Či to riešim moc alebo nie... no snažím sa ti povedať môj názor. To či si z neho niečo vezmeš alebo nie to už je samozrejme na tebe. Nemám nato ani patent ... keď sa ti fotografia páči a si s ňou spokojný TY tak to je ten správny základ.
 
Paladin25
Jarní večer v Podkrkonoší Paladin25 2025-06-04 19:27:50
A teda ani tú zlatú hodinku z toho necítim. Možno bolo treba počkať ešte pol hodinku kým slnko trochu padne. Je to také dosť ploché akoby ešte bolo dosť vysokol
 
Stránok 5 z 19
1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19