ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Fotím už 32 let,ale jako amatér,jen tak pro radost.Začínal jsem na tátův kinofilmový Zenit,potom kinof.Yashiku a od roku 2005 jsem začal fotit na digitál.Moje fotky zobrazují obyčejnou krásu naší země.
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Divočina / Príroda, Humor / Zábava, Krajina / Cestovanie, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Pavel
Priezvisko: K.
Mesto: Trutnov....česko
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 28. 09. 2022
Posledná aktivita: 2026-06-28 21:37:54
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
PeterSV
Večerní světlo v lese PeterSV 2024-10-29 17:53:42
dobré foto+++
 
PeterSV
Ranní atmosféra v lese PeterSV 2024-10-21 07:45:16
aspom vtáci štebocú....
 
PeterSV
Ranní atmosféra v lese PeterSV 2024-10-21 07:20:31
je to pekné keď to slnko presvieti,,
 
Noční Hotel Medena... Chorvatsko seifi 2024-10-19 20:42:42
som si spomenul na Medenu ...
 
Osvícení seifi 2024-10-19 20:40:09
potešia takéto
 
Podzim ve skalách seifi 2024-10-19 20:38:53
to je pekné po rozkliku
 
Brána do nebe seifi 2024-10-19 20:37:16
ponúkni to Windows ...
 
Cesta seifi 2024-10-19 20:34:24
tu si to pýta postavu, alebo aspoň zabudnutý kufor najlepšie postavu sediacu na kufri ; proste nejaký príbeh aby z toho vyliezol
 
Před bouřkou seifi 2024-10-19 20:32:07
škoda, že ta tráva zospod nie je do konca ; alebo potom sprava orez
 
Krkonoše seifi 2024-10-19 20:29:42
tiež páči ... pekne navrstvené
 
Sám v poli seifi 2024-10-19 19:26:25
iná kompozícia, a objekt je dobrý v takom žltom poli
 
Pláž seifi 2024-10-19 19:24:04
pláž po ránu je vďačné miesto na zaujímavé zábery
 
Rybář ll ....siluetka seifi 2024-10-19 19:21:28
myslel som, že na Balte ... , fajn
 
Hra světla v krajině seifi 2024-10-19 19:19:39
s autom zaujimavejšie
 
Hra světla a stínu seifi 2024-10-19 19:18:30
pekne posvietilo; a prevod z rawu ?
 
Podzim ve větvích seifi 2024-10-18 13:03:44
spoj fotografiu s turistikou; dnes som sa pýtal známeho, čo robil v sobotu ... zobral sa s kamošom boli fotiť východ slnka zo Sitna a motali sa s foťákom B.Štiavnicou (200km tam a späť)
 
Podzim ve větvích seifi 2024-10-18 12:59:55
.
 
Podzim ve větvích seifi 2024-10-18 12:53:14
píšem ti len názor, nie som učiteľ, ani ten, čo má pravdu; bodovanie nám zrušili, o čo jednoduchšie by bolo fiknúť 1 až 5 a vybavené; skús hľadať motívy, komunikuj s ľuďmi, to je najvďačnejší motív ... všetko náhodné stretnutia
 
Podzim ve větvích seifi 2024-10-17 22:18:44
proste je to prázdne; daj tam nejaký motív, cestičku čo vedie oko, lavičku popri cestičke, kaplnku, kríž, vyschnutý naklonený starobou strom, ... tu sa oko nemá o čo oprieť; ...
 
PeterTalian
Podvečer v lese PeterTalian 2024-10-17 11:53:18
fotis do cb alebo robis prevody v programe?
 
Stránok 8 z 19
1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 18 19