ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: www.martinksinan.sk
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Martin
Priezvisko: Ksinan
Mesto: Rajecke Teplice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2021-05-13 09:50:06
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
ksindy
Michaela ksindy 2013-01-22 10:54:23
asi hej, tak nejak to mozno bude.
 
ksindy
Michaela ksindy 2013-01-22 10:48:02
no neviem, rovnitko medzi publikovanim prace na 1x = kvalitna praca by som urcite nedal. hovorim teda iba o kategorii "creative edit". mam pocit, ze kuratori sa pri vybere neraz sekli. videl som tam diela, ktore boli dost slabe. staci si len napr. pozriet tu poslednu pridanu pracu s krokodilom. na druhej strane- proti gustu...
 
ksindy
Michaela ksindy 2013-01-22 08:38:28
po nejakom case od teba fakt vydarena vec
 
ksindy
Escape II ksindy 2013-01-21 20:34:09
co sa tyka TK mal by si radne popracovat.
 
ksindy
The End... ksindy 2013-01-03 15:06:42
typka uz mas raz tusim pouziteho
kompo mi nereze.myslim ze bez toho stredneho kamena by to bolo viac vypovednejsie, takto je tam toho prilis
 
ksindy
úvaha o nadeji ksindy 2012-12-24 08:38:01
vydarene
 
ksindy
Katarína ksindy 2012-12-17 09:29:42
paci sa mi nalada, ktora z toho ide - taka jemne melancholicka zenska lyrika ...
 
ksindy
Jar, Leto, Jesen, Zima. ksindy 2012-11-18 08:14:28
mozno by stacilo 1 obrazok/1 obdobie. naco davat vsetky 4 do jedneho? jar inak moc nevidno
 
ksindy
Wosmirootser ksindy 2012-11-13 08:26:12
hmm..ja som ti pisal o inych veciach ako su tie, ktore si rozobral. ale ono to je vlastne jedno..
 
ksindy
Natália K. ksindy 2012-11-12 09:03:45
vydarene
 
ksindy
Wosmirootser ksindy 2012-11-12 09:01:27
tie gate na pol zrde to podla mna posuvaju niekde uplne inde..mohla to byt naozaj praca, ktora dycha tym dewosmirom ci ako to nazyvas, fotka na zamyslenie, clovek a zivot, jeho put..atd..takto to dehonestuje typka na fotke a z cloveka co zije v jednoduchom suziti s prirodou to robi dosrateho bacu, ktory ide nachlastany sa prekotit dakde do pola. v mojich ociach teda. vadi mi tiez nepomer strom/clovek. kompozicne a ine veci su fajne.no disrespect
 
ksindy
Intruder ksindy 2012-11-03 12:20:13
atmosferu mi tam kazia tie ikonky a cislo na karoserii, kompozicne sa mi to nevidi. farebne je to pekne.foto postavy aliena je predpokladam vlastne
 
ksindy
S blatom opreteky ksindy 2012-10-31 08:34:00
super
 
ksindy
Autumn Deepness ksindy 2012-10-29 21:17:57
 
ksindy
Autumn Deepness ksindy 2012-10-29 19:38:22
dik za zastavco a pismena. cako vsak podla mna robi ine veci
 
ksindy
Autumn Deepness ksindy 2012-10-29 19:37:21
dakujem kazdemu za zastavenie
 
ksindy
... ksindy 2012-10-18 16:22:25
fajne
 
ksindy
Kone ksindy 2012-10-09 08:38:50
fajn
 
ksindy
Camargue III. ksindy 2012-10-04 09:48:47
volajake..ploche
 
ksindy
... ksindy 2012-10-04 09:45:00
parada
 
Stránok 10 z 25
1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 24 25