| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.martinksinan.sk |
O mne
| Niečo o mne: | www.martinksinan.sk |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Martin |
|---|---|
| Priezvisko: | Ksinan |
| Mesto: | Rajecke Teplice |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2021-05-13 09:50:06 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | ksinan@stonline.sk |
|---|---|---|
| /www.facebook.com/pages/Martin-Ksinan-Artwork/127307344013711 | Facebook: | /www.facebook.com/pages/Martin-Ksinan-Artwork/127307344013711 |
| Web stránka: | http://www.martinksinan.sk | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
https://www.youtube.com/watch?v=5mRTNbmh49k
ano, opar je v pozadi, no myslel som ten , ktory vytvara svetlost na poli cca na urovni chlapikovej pravej ruky a aj trochu v popredi. preto sa , z mojho pohladu , ziadalo ho (bacu) tam viac usadit - jemny bledy sprej. konce noh (kde vbiehaju do klasov by mali byt trochu tmavsie.).
nemyslim ze by tam mala byt nejaka ina maskarada, myslel som iny zaber tohto cloveka. urovne oci pozorovatela v ktorej si to vytvotil podla mna nedovoluje takyto pohlad na cloveka (nadhlah nie je mozny)..
ale ako ok, to su len moje drobnosti.
ps. a co zvykne baca past na takomto poli?