ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: www.martinksinan.sk
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Martin
Priezvisko: Ksinan
Mesto: Rajecke Teplice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2021-05-13 09:50:06
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
ksindy
Představte si... ksindy 2012-10-02 13:12:30
parada. pre mna ovela posobivejsie ako ovcoidna seria (tym nechcem povedat ze ta je zla alebo co
 
ksindy
Conscience ksindy 2012-10-01 07:20:46
nice
 
ksindy
Ford Mondeo Combi 2011 ksindy 2012-10-01 07:19:02
keby, keby ...pridavat podobne veci do svojej prace je podla mna riadna traposina.
 
ksindy
Fine Art 1 ksindy 2012-09-30 21:40:48
paci sa mi ta horna tretina s tou jednou, najvzdialenejsou, lodkou. ta (tretina) je aj farebne je zaujimava. co sa tyka tech. prevedenia tak je to velmi slabe - tie tiene su len tak naplacane, akoby za 2 minuty. napr. strom nalavo- uff. perspektiva riadne pokrivkava, atd..
 
ksindy
=M= ksindy 2012-09-28 11:37:05
ta tmava aura okolo postavy sa da odstanit tak ,ze si vytvoris selekciu, presne ohranicujucu siluetu- das select inverse a pak jemne s airbrushom "doplnis" (prekryjes auru) rovnakou farbu aka sa nachadza pod nou ..
 
ksindy
Dove l'anima ksindy 2012-09-28 10:09:07
ok, u nas skor chodia po lukach a pasienkoch... ale ked uz sme pri tych bacoch tak toto je super

https://www.youtube.com/watch?v=5mRTNbmh49k
 
ksindy
Dove l'anima ksindy 2012-09-28 09:19:04
mne sa zdala obloha na urovni tej sipky co mi vyskakuje torchu osefovana, ale jasne, beriem, moze to byt aj v reale take..
ano, opar je v pozadi, no myslel som ten , ktory vytvara svetlost na poli cca na urovni chlapikovej pravej ruky a aj trochu v popredi. preto sa , z mojho pohladu , ziadalo ho (bacu) tam viac usadit - jemny bledy sprej. konce noh (kde vbiehaju do klasov by mali byt trochu tmavsie.).
nemyslim ze by tam mala byt nejaka ina maskarada, myslel som iny zaber tohto cloveka. urovne oci pozorovatela v ktorej si to vytvotil podla mna nedovoluje takyto pohlad na cloveka (nadhlah nie je mozny)..
ale ako ok, to su len moje drobnosti.
ps. a co zvykne baca past na takomto poli?
 
ksindy
=M= ksindy 2012-09-28 08:47:52
mam pocit, ze si umelo dobluroval pozadie. farebnost pekna ..TK tu uz bola spominana.
 
ksindy
Dove l'anima ksindy 2012-09-28 08:44:33
..teraz pozeram - nad polom je jemny opar, kdezto typek je kristalovo cisty..aj to robi neplechu..plus je tam dajake odflaknute klonirung alebo co - pravy okraj , cca prva horna tretina
 
ksindy
Dove l'anima ksindy 2012-09-28 08:40:28
ok, ale chlapika si mohol viac "zliat"s okolim.dost tam na mna posobi ten efekt vlozenia. alebo pouzit ineho cloveka (resp. inu foto na vyrez osoby). farebnost vydarena, aj ked ten prechod od studenej po teplu je vzdy dost osidny (mozno aj preto typek posobi tak vystrihnuto)
 
ksindy
...New World ksindy 2012-09-27 09:55:58
jo, s tym byva problem - dotvarat prostredie do nejakej, predtym nepripravenej, pozy
 
ksindy
Mestské tvary XII ksindy 2012-09-27 09:37:54
uz len bat- signal chyba ..fajn
 
ksindy
...New World ksindy 2012-09-27 09:35:03
trochu glamour ( alebo modna) foto (alebo ako sa to ma spravne volat) a trochu sci-fi..ale na modu je to drobec neucesane a na sci-fi tomu chybaju vacsie "gule" .... dolu mas toho strasne vela a hore prazdna obloha bez ziadneho doleziteho "odkazu" preco je taka prazdna.. a je to dost maly rozmer na to aby sa dali vychutnat tech. drobnosti s ktorymi si sa vyhral..
 
ksindy
Microsoft Köln ksindy 2012-09-25 08:03:51
impressive!
 
ksindy
Visiac vo vánku... ksindy 2012-09-25 07:32:29
farebne vydarene
 
ksindy
Intruders III. BW ksindy 2012-09-19 07:24:12
je to fajn aj takto "zamrznute" v case ..mozno by stalo za zamyslenie spojit mlkvost a "ticho" ovce (ktora tu predstavuje staticky element) s dynamickym pohybom (docielit ho pomocou nejakeho efektu) toho pekelneho stroja (takto totiz moc pohybovo neposobi, odmysliac si teda ten plamen). tym kontrastom by sa snad ziskalo zasa o cosi viac..ale to je len take moje zamyslenie good work.
 
ksindy
Prometheus ksindy 2012-09-18 12:08:48
kompozicne mi to pride drobec rozbite..po TK sa s tym este dalo trochu vyhrat . napadom a temou fajn
 
ksindy
Zuzi ksindy 2012-09-11 08:32:55
vydarena
 
ksindy
... zmeškany check-in :) ksindy 2012-09-11 08:31:08
nazov sedi
 
ksindy
Had To Leave II ksindy 2012-09-04 21:48:01
vyborne
 
Stránok 11 z 25
1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 24 25