ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: www.martinksinan.sk
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Martin
Priezvisko: Ksinan
Mesto: Rajecke Teplice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2021-05-13 09:50:06
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
ksindy
túžba ksindy 2012-03-14 11:03:10
to veru hej ..tento mi skor pride ako z abyss/j.cameron...dobracky..
inak kvazi hmyzacki alieni z outer space boli uz na prelome 19. - 20. storocia. v literature. h.p.lowecraft - skvely, ale dost zabudnuty autor. uz v tom case tam situoval podobne namety do oblasti noveho anglicka..

.. aj h.r. giger pri votrelcovi mal urcite nejaku tu insektnu inspiraciu - ak uz nie priamo hmyzom tak clankonozcami resp. korovcami urcite..okrem teda inych "uchylaren"
 
ksindy
túžba 2. ksindy 2012-03-14 09:16:12
sorry tam ma byt 6tka za kompo, ale verim, ze pri tom pocte hodnoteni, ktore dnes urcite dostanes to je aj tak jedno..
 
ksindy
túžba ksindy 2012-03-14 09:14:04
vdaka.

 
ksindy
túžba ksindy 2012-03-14 09:11:32
ty nepoznas starship troopers?
 
ksindy
túžba ksindy 2012-03-13 18:13:53
tie modre zmazane boli ovela viac posobivejsie
 
ksindy
...der Angriff 3-9-44... ksindy 2012-03-12 17:47:26
jasne, to je pravda somarina. ale posobilo to potom tak na mna - ako by to bolo odfotene cez sklo alebo foliu (najma kvoli tomu LHR nad napisom..a kvoli tym prexponovanym miestam pri chlapikovi co kraca po ceste - to vyzera ako blesk z blizkej vzdialenosti)..aj ma potom napadlo preco by si to daval do kolaz/montaz..


este drobnost - biely, resp zazltnuty vrubkovany okraj okolo obrazku by to mozno posunul este dalej (aby to vyzeralo ako stare foto)..ale aj tak je to ok.
 
ksindy
Recharge ksindy 2012-03-12 16:12:00
ani neviem ci vzdy.. ale tu je perspektiva je nerealna..ten plot (resp mur) za nim - ak by velkost tych dvoch spodnych dielov zodpovedala cca vyske dveri - tak nikdy nedostanes taku perspektivu aku si zobrazil. (a asi aj ) preto to posobi prilis natisnuto na sebe.
 
ksindy
...der Angriff 3-9-44... ksindy 2012-03-12 12:36:51
uz som chcel napisat ze ta sepia, cmuhy a cele to "zostarnutie" fotky su naozaj dobre prevedene.. ked som si vsimol (vzhladom na tie odlesky) ze to bude asi foto skutocne starej, resp. povodnej fotografie
 
ksindy
Recharge ksindy 2012-03-12 12:03:58
chyba tomu priestor. posobi to dost plocho
 
ksindy
The Mind's Eye ksindy 2012-03-02 08:36:40
preco sa vsade davaju tie vtaky?
 
ksindy
Polárna žiara nad Zvolenom ksindy 2012-03-02 08:30:05
strateny priznaj sa - pravda ty skladas tie rymovacky co byvaju v "hrame jubilantom" ?
 
ksindy
Polárna žiara nad Zvolenom ksindy 2012-03-01 21:25:04
amaterski sladkovicovia si urcite budu volkat..
 
ksindy
Confrontation of Species ksindy 2012-02-17 09:00:55
ahoj,
ano, tak nejako to bolo aj myslene..ze ju otvoria/ze sa sama uz otvara...
 
ksindy
Samota ksindy 2012-02-14 18:54:52
opat tie vtaky..to musi byt
 
ksindy
Rockers III. ksindy 2012-02-12 19:48:26
suhlasim. ale selekcia takeho premetu ako je bager, navyse pri takom rozliseni ako prezentujes ty nie je otazka toho ci to robis mysou alebo tabletom. to je skor otazka lenivosti alebo ako to nazvat

inak, ten zaber na 500px je paradny
 
ksindy
Rockers III. ksindy 2012-02-12 13:03:19
prepac, ale s tym nesuhlasim.aj s mysou sa da spravit kvalitna selekcia.
 
ksindy
Rockers III. ksindy 2012-02-12 13:01:56
so svetelnymi zdrojmi na obrazku nemam ziaden problem. nevidim dovod preco by scena mala mat iba jeden (tu povacsinou je tak chapene slnko). napr. na klasickych olejomalbach je nezriedka scena vytvorena a "osvetlena" tak, aby bol dosiahnuty co najposobivejsi dramaticky efekt..a to aj vdaka vyuzitiu viacerych svet. zdrojov. na tejto prqci sa mi zdalo pozadie od popredia odlisne najma farebne. no a tato odlisna farebnost spolu s orezom vytvorila onu nesurodost.
 
ksindy
Rockers III. ksindy 2012-02-12 11:26:03
pardon, preklep: vystihnuto = vystrihnuto
 
ksindy
Rockers III. ksindy 2012-02-12 11:11:11
nechcem byt za hnidopicha, ale neposobi to az tak jednoliato ako by malo (mohlo). je vidno rozdiel medzi prvym planom (popredie s bagrami) a oblohou. posobi to (na mna teda) dost vystihnuto. pri troche casu sa to dalo viac "zliat" dokopy. napriek tomu vsak fajn praca.
 
ksindy
Invasion IV. ksindy 2012-02-09 09:55:05
suhlasim s tym, ze motaz/kolaz by si mal mat vytvorenu z vlastnych fotiek.poskusat si nieco doma pre seba je ine, ale ist sa prezentovat na verejnost s fotkami druheho je uz drobec pofa.

TK pokrivkava- najma ten dvojfarebny sneh neposobi dobre...co sa tyka kompo, ta obloha mi tam pride natlacena, najma ten hmlovinovy (ci aky to je ) obluk..prijatelnejsia je ta lava polovica oblohy.
 
Stránok 13 z 25
1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 24 25