ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: www.martinksinan.sk
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Martin
Priezvisko: Ksinan
Mesto: Rajecke Teplice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2021-05-13 09:50:06
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
ksindy
Nuclear winter ksindy 2011-09-29 08:45:11
tiez som sa o to 2 x snazil..vzdy som ale uspesne zaspal
 
ksindy
Octopus ksindy 2011-09-09 10:24:48
kde sa ti podarilo odfotit tu chobotnicu?
 
ksindy
nostalgia ksindy 2011-09-08 12:48:48
star dust

prijemné, fajn.
 
ksindy
Krajina jazier ksindy 2011-08-04 14:04:51
krasna krajina
 
ksindy
Behind The Sun ksindy 2011-08-03 09:05:22
velmi dobry PP..ten pohyb rovnako dobre spraveny (a je fajn ze ho tam davas). trochu zapasim s perspektivou tych stlpikov.
 
ksindy
Maková panoráma ksindy 2011-07-26 21:43:31
pri zbynove..tiez som si ich vsimol
 
ksindy
* MALÁ FATRA . KĽAK 1351 M.N.M ksindy 2011-07-26 16:02:34
tak toto si musel snad z balona odfotit
 
ksindy
.. ksindy 2011-07-26 11:48:02
- mozno by som hned na zaciatok neskusal robit podobne veci zo zaberov en face... odfotit to viac zboku a skusat to na nich. myslim, ze na ich je prevedenie iluzie trhliny viac uveritelnejsie, resp. lahsie uskutocnitelnejsie
- pozoruj realne veci okolo seba- ako v realite vyzeraju (napr.praskliny v asfalte, )..pozoruj svetelne principy..ako na veci posobi svetlo (ked je nieco (akoze) v trhline, malo by to byt tmavsie atd..
- na podciarknutie iluzie je takisto zaujimave dat (napriklad) na lom nejaky predmet, osobu, chovajucu sa tak akoby sa v skutocnosti nachadzala na onom mieste- divakovi skor dojde o co sa jedna. ak ich tam navyse nedas len samoucelne, ale ich vhodne zakomponujes do pribehu, zvysis tym zaroven aj impakt prace, nebude to posobit prvoplanove..to je iba priklad, chcel som tym povedat, ze treba vyuzit viacero roznych detialov, ktore spolu podciarknu celkovy dojem.
 
ksindy
3x HERO ksindy 2011-07-26 11:01:57
fajne PP!
 
ksindy
Benátky ksindy 2011-07-26 10:53:13
velky cit pre genius loci! pozeral som aj web - skvele fotografie, najma ta atmosfera toskanska!
 
ksindy
Green ksindy 2011-07-25 12:56:49
ten vodopad by som tam urcite ( v takejto podobe) nedaval. evokuje to uplne nieco ine .
rozlisenie obrazka je velmi male. neda sa poriadne posudit kvalita prevedenia.
 
ksindy
IDEáLNA KRAJINA 1 ksindy 2011-05-31 17:50:23
ok, ale aj impresionisticky obraz musi byt namalovany dokladne..
 
ksindy
structure ksindy 2011-05-31 09:59:08
fajn
 
ksindy
IDEáLNA KRAJINA 1 ksindy 2011-05-31 09:34:58
neviem..asi budem za zleho ale TK urcite nezodpoveda tym hodnoteniam ake ti citam nado mnou. mne to pripada ako by to bolo polepene narychlo...skor len nejaky nastrel, skica. to ze je to montaz este neospravedlnuje to, ze tam absentuje dotiahnutie veci do konca: tmavy pruh nad horizontom, pravy okraj cesty posobi ako uplne plochy a nevytvara priestor (chyba tam napr. tien z rastlin rastucich povedla kraja)..obloha- ta vobec nevyzera dobre.kedze je to kolaz tak by bolo mozno vhodnejsie vybrat kvalitnejsiu a nepouzit tuto. horizont trochu pada do lava...atd.
na tych 0,5 MB by som sa nevyhovaral. veci, ktore tu vizualne pokrivkavaju, nie su zapricinene touto skutocnostou.
 
ksindy
Sowing the seeds of love III. ksindy 2011-05-27 13:44:32
nech sa dari

..montaz/kolaz by ale mala byt skor technika, tema je nieco ine..
 
ksindy
Sowing the seeds of love III. ksindy 2011-05-26 10:13:18
jasne, ved ja to tak aj beriem.
ps. vdaka... a do sutaze sa urcite rad zapojim.
 
ksindy
Sowing the seeds of love III. ksindy 2011-05-26 10:12:46
jasne, ved ja to tak aj beriem.
ps. vdaka... a do sutaze sa urcite rad zapojim.
 
ksindy
Sowing the seeds of love III. ksindy 2011-05-26 08:59:00
zdravim Karol..tak napokon to nebolo s tou kompoziciou az take spatne - vid tu: (treba scrollovat az uplne nadol, gold medal of excellence, prvy stlpik)- https://supercircuit.at/downloads/2011/Ascpr2011_final.pdf
..neber to prosim ako nejaky (vitazoslavny) podryp alebo co...tak to nemyslim..skor je to len dokaz toho, ze aj taka, relativne dost exaktne uchopitelna a "meratelna" crta fotografie, akou je kompozicia, je ,paradoxne, zaroven tiez do velkej miery subjektivnou zalezitostou..sto ludi..sto chuti..
 
ksindy
Hippie Chick ksindy 2011-05-24 14:03:26
nice
 
ksindy
Dr. Clone and Number 4 ksindy 2011-05-14 19:54:09
pekne si sa pohral. priklanam sa k nazoru, ze modra ziara by posobila tajomnejsie.
 
Stránok 15 z 25
1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 24 25