ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: www.martinksinan.sk
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Martin
Priezvisko: Ksinan
Mesto: Rajecke Teplice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2021-05-13 09:50:06
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
ksindy
Prípravení na odlet ksindy 2011-05-02 12:08:49
fajn zaber
 
ksindy
Arborétum ksindy 2011-04-29 23:24:43
tiez si myslim ze tieto spajacky su dost prekerna vec na to aby mali nejaky vyrazny impakt.co sa tyka nalady a atmosfery tak mi spolu pasuju vsetky okrem tej uplne na pravo- ta mi tam vobec nezapada. ale aj tak si myslim ze jeden zaber je viac ako viacero spolu.skor by to bola pekna seria.
 
ksindy
Pinhole Camera Obscura ksindy 2011-04-28 13:55:04
myslim ze pinhole by vobec nenadaval ak by to videl velmi dobre spraveny PP.
 
ksindy
IYM ksindy 2011-04-28 09:59:59
vydarena " hladinoidna" praca dobry impakt vznikol s tym vertikalnym otocenim
 
ksindy
V krajine lesného ducha ksindy 2011-04-28 09:57:36
je tam toho velmi vela..neviem na co mam "zaostrit" a preto to na mna posobi matuco. asi by bol vhodnejsi iba jeden, nosny, motiv..
 
ksindy
Ship of Fools ksindy 2011-04-28 09:37:18
page, plant & co. potesia vzdy
 
ksindy
Ship of Fools ksindy 2011-04-26 18:49:23
..dik za zastavenie a koment.
prikladam zopar vysvetleni:

- nie je to obraz s nabozenskou tematikou..i ked tema nabozenstva tam pritomna urcitym sposobom je. vychodiskom bol ale pre mna boschov obraz. ..s tym rozdielom ze ja som sa pokusil ponat temu uplne opacne..a plus som do toho pridal vlastne veci. logicnost v surrealnom prevedeni nie je az tak podstatny faktor, kludne moze aj chybat resp byt len v minimalnej miere.

- cln je podla mna usadeny tak, aby perspektivne pasoval. orezany je presne podla obrysu. spodok clna som ale musel trochu stmavit (takze v podstate splyva s pozadim) a nie je dobre viditelny. mozno to u teba vytvorilo onen dojem.

- kompozicia zena a dieta. mal som pofotenych viacero zaberov, tento sa mi videl najvhodnejsi. v podstate som sa opieral o jeden z kanonov ako sa podobne kompozicie robili v minulosti ako ich mam zapamatane ked som podla nich kreslieval. ano, tak ruka zeny ako aj ruka dietata mozu posobit ochabnuto, no na druhej strane posobia odovzdano a unaveno.. co bola skutocnost na ktoru som chcel poukazat (lod - dlha cesta - put - unava).

- cistota vs "ufulanost" . viem co myslis. tiez som zvazoval ci to trochu usmudlat alebo nie. napokon som sa ale rozhodol ist touto cestou.


ak by som to mal dajako zhrnut tak z mojho pohladu by som prave rozobrane veci vo vseobecnosti nenazval ako chyby. podla mna ide skor o iny, subjektivny, pohlad na vec...na ktory ma samozrejme kazdy pravo
 
ksindy
Ship of Fools ksindy 2011-04-20 19:41:44
to som zvyknuty uz davno. myslim si vsak ze ine je subjektivny dojem z prace a ine su vseobecne pravidla kompozicie....
 
ksindy
Ship of Fools ksindy 2011-04-20 16:15:01
vdaka za nazor..hmm.. chaos...praveze som nad tymi pomyslenymi diagonalami dost premyslal..aby som docielil vacsiu dynamickost a napatie..
 
ksindy
Ship of Fools ksindy 2011-04-20 07:07:51
dakujem vsetkym za zastavenie
 
ksindy
V zajatí ľadu 10 ksindy 2011-02-27 19:10:27
hmm..technicky si sa s tym moc asi nepohral....rovnako tak ani kompozicne mi to moc nesedi
 
ksindy
...avakas george... ksindy 2011-02-09 11:41:33
..no a paradny avatar !
 
ksindy
...avakas george... ksindy 2011-02-09 11:38:37
vydarena foto..najma farebne si volkam..
 
ksindy
dobrotka ksindy 2011-02-03 08:36:04
tak to snad ani nie je mozne..murphyho zakony funguju ..idem aj ja svokre nasadit dajake trubkovce
 
ksindy
The Young Gods ksindy 2011-02-03 08:28:10
paradicka!..az sem to pocujem
 
ksindy
dobrotka ksindy 2011-02-02 14:59:19
ja som take stastie este nemal..a to som ich aj hladal ..ak dakedy najdes nejaku \" zbytocnu \" tak ma kludne konktaktuj !
 
ksindy
dobrotka ksindy 2011-02-02 14:40:24
Acherontia atropos. zavidim ulovok
 
ksindy
...excavator... ksindy 2011-01-29 00:51:29
kua, kedy to ukazuje koment?! ..ok, este raz - podla mna velmi dobre zvladnuta vec .najma co sa tyka selekcii..a myslim ze aj karel zeman by mal radost..
 
ksindy
Fallen angel ksindy 2011-01-29 00:43:54
je to fakt velmi male..ale zaujimave
 
ksindy
Evolve ksindy 2011-01-29 00:39:22
...no, na tu biotechnicku som velmi zvedavy
 
Stránok 16 z 25
1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 24 25