| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.martinksinan.sk |
O mne
| Niečo o mne: | www.martinksinan.sk |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Martin |
|---|---|
| Priezvisko: | Ksinan |
| Mesto: | Rajecke Teplice |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2021-05-13 09:50:06 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | ksinan@stonline.sk |
|---|---|---|
| /www.facebook.com/pages/Martin-Ksinan-Artwork/127307344013711 | Facebook: | /www.facebook.com/pages/Martin-Ksinan-Artwork/127307344013711 |
| Web stránka: | http://www.martinksinan.sk | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
jedna tech. drobnost- odraz predmetu vo vodnej hladine musi byt vzdy tmavsi ako samotny predmet
Ako som ti uz hovoril, ja fotky nafotim a nikdy neviem, co z toho bude... No niekedy sa stane ze aku taku predstavu mam, vtedy fotim co potrebujem a ako potrebujem. Tu to tak nebolo...[/reply0]myslim ze je skoda, ze si veci nepripravis dopredu. ubera to na kvalite vysledku. nie teda, ze by tvoje prace neboli, co sa tyka TK, na dobrej urovni, ale nazdavam sa, ze tento pracovny postup sa podpisuje urcitym sposobom pod vysledok...resp. ak by si viac casu venoval prvotnej priprave tak celkovy vysledok by bol ovela posobivejsi. z poslednych robot mam dojem ze stagnujes resp. sa vracias spat...nic v zlom, len moj osobny dojem..
Dovolil som si maličkú poznámočku... :-)[/reply0]suhlasim s tymto nazorom
mala tech. drobnost-nadpis (a podpis) sa mohol vycentrovat.
na druhej strane - grimasa je za 100 bodov :) pasuje tam naramne.