| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.martinksinan.sk |
O mne
| Niečo o mne: | www.martinksinan.sk |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Martin |
|---|---|
| Priezvisko: | Ksinan |
| Mesto: | Rajecke Teplice |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2021-05-13 09:50:06 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | ksinan@stonline.sk |
|---|---|---|
| /www.facebook.com/pages/Martin-Ksinan-Artwork/127307344013711 | Facebook: | /www.facebook.com/pages/Martin-Ksinan-Artwork/127307344013711 |
| Web stránka: | http://www.martinksinan.sk | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
suhlasim s cakom ze autor by mal prezentovat iba svoju pracu(prace).
len aj tak mi tam ta atmo chyba...
suhlas s tym dymom, neposobi to uveritelne. celkove rozlisenie obrazku (aj tvojich predchadzajucich) je velmi male. nevidim dovod preco ..
https://news.nationalgeographic.com/news/2011/12/pictures/111219-national-geographic-photo-contest-best-pictures-2011/
pozri si vitaznu fotografiu. i ked tam sa jedna skor uz o close-up a nie makro.
to co pises ( navodenie akcnej atmosfery bez pribehu) si v podstate navzajom odporuje.
no a sci-fi bez vyznamu? tomu tiez nerozumiem, ale ak mozem povedat tak tou cestou by som, byt tebou, radsej nesiel. myslim tym zamerat sa iba na formu a ignorovat obsah. to nie je dobre
inak, skusal som ho aj nakreslit, podla fotky co som tu kedysi mal. je to kreslene "rucne", mysou a tabletom, bez nejakych filtrov atd. nie je to foto, takze to tu ani nedavam (aj ked teda background je sfoteny
pises - jedna z mnohych matte painting..kde su tie dalsie?