ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: www.martinksinan.sk
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Martin
Priezvisko: Ksinan
Mesto: Rajecke Teplice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2021-05-13 09:50:06
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
ksindy
myšlienka /cogitation/ ksindy 2012-01-08 17:05:52
vsadepritomne vtaky
 
ksindy
katastrofa 2  river park -BA ksindy 2012-01-05 13:58:38
tomu nerozumiem. ved obrazok na ktory tu mas link je velky 247 KB . preco ho nedas v tom rozliseni sem ?

suhlasim s cakom ze autor by mal prezentovat iba svoju pracu(prace).
 
ksindy
Incoming! ksindy 2012-01-05 13:43:02
aha, ok
len aj tak mi tam ta atmo chyba...
 
ksindy
Incoming! ksindy 2012-01-04 12:05:28
Peto, to pozadie mi tu vobec nepasuje. s popredim si sa vyhral, urobil si vypravny efekt..ale ten "neporiadok" vzadu kazi sci-fi atmosferu a robi z toho iba scenu pri dedinskom plote. skoda.
 
ksindy
katastrofa 2  river park -BA ksindy 2012-01-04 12:04:45
zabery pouzite v (tejto resp predchadzajucich) montaziach su vsetko tvoje vlastne?

suhlas s tym dymom, neposobi to uveritelne. celkove rozlisenie obrazku (aj tvojich predchadzajucich) je velmi male. nevidim dovod preco ..
 
ksindy
pf2012 ksindy 2011-12-22 09:58:11
vdaka. prajem nabodobne, nech sa dari!
 
ksindy
Impact ksindy 2011-12-22 09:50:05
Peto, nesuhlasim s tym co pises. fotomontaze by som ku makru az tak moc asi neprirovnaval. no nemyslim si, ze pri makre ide iba o technicku dokonalost. castokrat su ovela zaujimavejsie tie zabery, kde je nejakym sposobom zachytena atmosfera, dej. tu napr. jeden priklad - national geographic photo contest 2011.
https://news.nationalgeographic.com/news/2011/12/pictures/111219-national-geographic-photo-contest-best-pictures-2011/
pozri si vitaznu fotografiu. i ked tam sa jedna skor uz o close-up a nie makro.

to co pises ( navodenie akcnej atmosfery bez pribehu) si v podstate navzajom odporuje.

no a sci-fi bez vyznamu? tomu tiez nerozumiem, ale ak mozem povedat tak tou cestou by som, byt tebou, radsej nesiel. myslim tym zamerat sa iba na formu a ignorovat obsah. to nie je dobre
 
ksindy
Kroj ksindy 2011-12-07 09:06:34
velmi pekne, take vermeerovske
 
ksindy
Apollo 3 - Ten tretí ksindy 2011-12-01 12:49:36
ano, na ten koment si pamatam. teraz by som mozno este dopisal (nie vsak uz ku vnutornemu nastavovaniu si hranic pre publikovanie foto, ale cisto iba ku jasonovi) - fotme, pokial mame co, lebo o jasona sa o par rokov na slovensku budu zaujimat uz iba kryptozoologovia a nie entomologovia. zial, uz to tak vyzera. lokality zarastaju a mizne doslova pred ocami. vyhynutie chranene zakonom.
inak, skusal som ho aj nakreslit, podla fotky co som tu kedysi mal. je to kreslene "rucne", mysou a tabletom, bez nejakych filtrov atd. nie je to foto, takze to tu ani nedavam (aj ked teda background je sfoteny pre zaujimavost ti posielam link - https://martinksinan.sk/portfolio/?i=6
 
ksindy
Open air V. - návraty ksindy 2011-12-01 12:47:04
paci sa mi tato CB verzia. velkym plusom je to ze je to sice fotka hmyzu, ale nie je faktograficka, atlasova. je to skor "beletristicky" ponate, co nebyva bezne.
 
ksindy
čas nezastavíš ksindy 2011-11-21 11:06:19
vydarena praca. podobne napady (prelinacka struktura vs. tvar) sa objavuju casto, toto prevedenie vsak vyslo velmi dobre.
 
ksindy
Čože to tam za kopcom? ksindy 2011-11-11 12:24:22
povodna (bez uprav) oslovila viac..skoda dotyku stromu a horizontu.
 
ksindy
Autumn Whirlpool ksindy 2011-11-09 08:55:43
pomohlo by ak by sa ti tam ten orient ozval este aj niekde inde, nielen u tej tanecnice..
 
ksindy
apocalypse in Povazska Bystrica ksindy 2011-10-31 14:12:53
nerozumiem preco sa prezentujes pracou, v ktorej sa ti nechcelo dotiahnut veci do konca a z lenivosti si ju odflakol...
 
ksindy
apocalypse in Povazska Bystrica ksindy 2011-10-31 14:11:14
v podstate s tym co si napisal suhlasim. len teda - preco by mal byt na praci iba jeden zdroj svetla? nie je to problem tejto prace (kde je zrejme, ze je to nespravne odhadnute), skor sa mi zda, ze pri kolazach (montnazach) sa to nejako automaticky ocakava. pritom staci napr popozerat klasicke obrazy (napr. olejomalby), kde je nezriedka v pozadi vytvorene prirodzene svetlo (napr. zapad slnka), pricom hlavna scena obrazu je osvetlene inym (nazvime to umelym, neprirodzenym ) zdrojom svetla..
 
ksindy
Rozpravkovo ksindy 2011-10-11 14:17:30
vola sa to rozpravkovo a pritom to skor pripomina zaber z videokamery..nie je tam ziadne mysticno, rozpravkovo, tajomno..je to vsetko moc sterilne, bez atmosfery.
 
ksindy
Le Mans 1 ksindy 2011-10-11 11:25:51
vydareny zaber
 
ksindy
Prázdny dom ksindy 2011-10-10 22:35:55
prepac,ale nie je to vobec dobre. nehodnotim to, lebo bodovo by to bolo skor do minusov..zamysli sa predtym ako daco taketo pustis na hodnotenie..myslim ze po technickej stranke je to tak nedobre, ze akykolvek iny imakt z diela je pre sdneho cloveka nemyslitelny..najviac casu si stravil asi s tym logom..
 
ksindy
Rozpravkovo ksindy 2011-10-10 22:26:32
dobra praca. trochu by som vsak sa pohral s tym krystalovym, sterilnym, nocnym vzduchom.. nazov mi vsak ku nej nesedi.

pises - jedna z mnohych matte painting..kde su tie dalsie?
 
ksindy
Nuclear winter ksindy 2011-09-29 08:51:21
v inception to scenarista s tym prebudzanim sa do opat dalsieho sna uz asi drobec prehnal..ked sa clovek budi uz do neviemakeho levelu tak to zakonite povacsine oslabuje pozornost divaka..aj v SI sa sice caprio prebudil tiez do dalsieho sna, ale myslim ze to bolo iba raz... a v v SI, na rozdiel od inception, funguje prave asi ta atmosfera..a la a. hitchcock...ta ma vtiahla do deja..
 
Stránok 14 z 25
1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 24 25