kubizmus wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Ak sa Vám moje fotky nepozdávajú, to nič, lebo ani mne :)
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne: Mám rad kapustovú marmeladu
Motto: Dvakrát foť a raz maž.
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Krajina / Cestovanie, Nočná fotografia,

Osobné údaje

Meno: Jakub
Priezvisko: Dolinský
Mesto: Meno, Zviera, Vec
Domovská krajina:


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 24. 02. 2011
Posledná aktivita: 2026-06-24 10:38:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo: Trpezlivosť
kubizmus
Na osadách pokoj... kubizmus 2012-02-12 20:31:07
veď, to, ta TK, ale s kompaktom si nefandim :/
 
kubizmus
Peak kubizmus 2012-02-12 20:18:45
ďakujem za uznanie
niekedy je menej viac
 
kubizmus
... kubizmus 2012-02-11 23:01:40
fajn snímka, odporučil by som do súťaže "Svieťme si na cestu, nie na hviezdy".
https://www.svetelneznecistenie.sk/aktualne/152-2-rocnik-medzinarodnej-fotosuaze-svieme-si-na-cestunie-na-hviezdy-2011.html
 
kubizmus
Keď nazujem lyže... kubizmus 2012-02-04 23:53:01
no je mozne ze k tomu doslo pri zmensovani, niekedy aj mne spravi
 
kubizmus
Keď nazujem lyže... kubizmus 2012-02-04 00:08:36
nazul by som veru aj ja...
maš to trocha preostrene, inač fajn
 
kubizmus
Malý krok pre človeka... kubizmus 2012-02-04 00:07:18
to sa mi paci
si kedy bola...?
 
kubizmus
Galaxia M82 a M81 s rodinou kubizmus 2012-02-02 16:37:05
dakujem
asi mslite objektiv, nie od neho nie, od ineho kamarata penacon
 
kubizmus
Galaxia M82 a M81 s rodinou kubizmus 2012-01-31 18:27:28
jasne
 
kubizmus
Galaxia M82 a M81 s rodinou kubizmus 2012-01-31 18:07:39
nech sa páči :
Canon EOS 350D
Objektív 200mm
bez pointácie- len hodinový stroj
ISO1600
25*3min

+plus PP v zoneri, lebo riadny svit mesta a Masiaca rušil :/
 
kubizmus
why so seriously :) kubizmus 2012-01-29 12:50:00
ale no Silvuška
 
kubizmus
Hydina kubizmus 2012-01-29 10:57:19
nuž...
 
kubizmus
why so seriously :) kubizmus 2012-01-28 23:42:29
sakra, nemozem si pomoct, ale to nasvietenie sa mi paci, to su len lampy alebo co...?
 
kubizmus
I left my heart in Paris kubizmus 2012-01-28 23:04:17
tie biele bodky v to ciernom by sa ziadalo retusnut
 
kubizmus
Love is a pain kubizmus 2012-01-28 23:02:37
no ze zaujímavé podanie
 
kubizmus
Love is a pain kubizmus 2012-01-28 22:02:38
hm, no zaujimavé
 
kubizmus
Houstone kubizmus 2012-01-28 21:54:30
inak kde to je fotene?
 
kubizmus
Houstone kubizmus 2012-01-28 21:52:30
wow, tak toto mohla byť fakt super fotka, škoda
 
kubizmus
Prelet 28 kubizmus 2012-01-27 17:58:36
zaujimavé, ale nedá sa na to dlho pozerat, lebo to riadne ťahá oči
 
kubizmus
Slanské Vrchy kubizmus 2012-01-27 17:52:51
pekny svetelný stĺp, my sme mali včera, len nebol taký výrazný
 
kubizmus
Stoh z Grúňa kubizmus 2012-01-25 14:49:48
tam z toho sedla potom je riadny stupak hore
Len otázka, ten veľký skalnatý kopec nalavo od Stohu (na fotke nie je vidno) je Veľký Rozsutec?

P.S. veľmi pekná fotka, to muselo by´t fakt riadne śťastie na počasie
 
Stránok 107 z 147