| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | Mám rad kapustovú marmeladu |
|---|---|
| Motto: | Dvakrát foť a raz maž. |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Krajina / Cestovanie, Nočná fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Jakub |
|---|---|
| Priezvisko: | Dolinský |
| Mesto: | Meno, Zviera, Vec |
| Domovská krajina: | |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 24. 02. 2011 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-24 10:38:05 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: | Trpezlivosť |



RSS
niekedy je menej viac
https://www.svetelneznecistenie.sk/aktualne/152-2-rocnik-medzinarodnej-fotosuaze-svieme-si-na-cestunie-na-hviezdy-2011.html
maš to trocha preostrene, inač fajn
si kedy bola...?
asi mslite objektiv, nie od neho nie, od ineho kamarata penacon
Canon EOS 350D
Objektív 200mm
bez pointácie- len hodinový stroj
ISO1600
25*3min
+plus PP v zoneri, lebo riadny svit mesta a Masiaca rušil :/
Len otázka, ten veľký skalnatý kopec nalavo od Stohu (na fotke nie je vidno) je Veľký Rozsutec?
P.S. veľmi pekná fotka, to muselo by´t fakt riadne śťastie na počasie