| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | Mám rad kapustovú marmeladu |
|---|---|
| Motto: | Dvakrát foť a raz maž. |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Krajina / Cestovanie, Nočná fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Jakub |
|---|---|
| Priezvisko: | Dolinský |
| Mesto: | Meno, Zviera, Vec |
| Domovská krajina: | |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 24. 02. 2011 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-21 22:42:16 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: | Trpezlivosť |



RSS
hej, je to kompakt...
P.S. výrez strednej časti mam na nasledujucej fotke
no jo fotka je fajn, ale dierka lepsia
Akoze na tu PC deformáciu sa niektori pozeraju kriticky, ale myslim, źe pokial nejde o dokumentarnu resp. reportaznu fotografiu, kde je dolezita doveryhodnost, tak pre umelecke zamery to nezaskodi pri takomto zanri.
... to by sa hodilo, čo najďalej, ale teraz boli aj zle podmienky-opar
ale tak som rád, źe sa to dá na fotke spoznať