kubizmus wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Ak sa Vám moje fotky nepozdávajú, to nič, lebo ani mne :)
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne: Mám rad kapustovú marmeladu
Motto: Dvakrát foť a raz maž.
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Krajina / Cestovanie, Nočná fotografia,

Osobné údaje

Meno: Jakub
Priezvisko: Dolinský
Mesto: Meno, Zviera, Vec
Domovská krajina:


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 24. 02. 2011
Posledná aktivita: 2026-06-21 22:42:16
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo: Trpezlivosť
kubizmus
polárna dúha kubizmus 2012-01-25 13:02:43
ďakujem
 
kubizmus
polárna dúha kubizmus 2012-01-24 17:32:49
super fotka, prosím pekne, kde to bolo fotené?
 
kubizmus
Za dvadsiatimi cigánskymi osadam kubizmus 2012-01-24 14:58:08
ďakujem za detailný rozbor fotografie
 
kubizmus
Za dvadsiatimi cigánskymi osadam kubizmus 2012-01-24 00:17:56
ďakujem za zastavenie
 
kubizmus
Snívalo sa mi, že som bol vtákom kubizmus 2012-01-23 22:17:08
teda predchadzajucej
 
kubizmus
Snívalo sa mi, že som bol vtákom kubizmus 2012-01-23 22:16:34
ďakujem za rady, na tu oblohu je to super nápad
hej, je to kompakt...

P.S. výrez strednej časti mam na nasledujucej fotke
 
kubizmus
Cestou medzi vlnami kubizmus 2012-01-23 22:11:09
 
kubizmus
Cestou medzi vlnami kubizmus 2012-01-23 21:20:38
tie vaše komenty pani krava Koma nemajú chybu
 
kubizmus
Pohľad neznámeho vojaka... kubizmus 2012-01-23 19:23:08


no jo fotka je fajn, ale dierka lepsia
 
kubizmus
Pohľad neznámeho vojaka... kubizmus 2012-01-23 17:55:50
hm, to ma tiez napadlo a to taka dierka postacuje?
 
kubizmus
Pohľad neznámeho vojaka... kubizmus 2012-01-23 15:32:14
a to preco?
 
kubizmus
Snívalo sa mi, že som bol vtákom kubizmus 2012-01-23 15:23:51
jasne ze to je stlacene, aj kontrast a ostatne veci su riadne dosoftene, lebo na originali nebolo ani vidno, źe tam nejaka krajinka je, koli zlym podmienkam.

Akoze na tu PC deformáciu sa niektori pozeraju kriticky, ale myslim, źe pokial nejde o dokumentarnu resp. reportaznu fotografiu, kde je dolezita doveryhodnost, tak pre umelecke zamery to nezaskodi pri takomto zanri.
 
kubizmus
Krajinka svetla kubizmus 2012-01-22 21:06:44
super
 
kubizmus
Hvezdáreň kubizmus 2012-01-22 12:54:07
fajne
 
kubizmus
Konjunkcia kubizmus 2012-01-22 12:53:35
ten Jupik nema chybu
 
kubizmus
More kubizmus 2012-01-22 12:50:50
inak to koleso by som nechal cele
 
kubizmus
Warrior kubizmus 2012-01-22 12:50:14
 
kubizmus
Keď to nejde, tak to nejde kubizmus 2012-01-20 20:56:58
ako kontrast je jedna vec, ale druha je preexponovane jadro :/
 
kubizmus
Keď to nejde, tak to nejde kubizmus 2012-01-20 14:26:11
nie je modifikovaný

... to by sa hodilo, čo najďalej, ale teraz boli aj zle podmienky-opar
 
kubizmus
Keď to nejde, tak to nejde kubizmus 2012-01-20 14:03:58
Joj, no na to som zabudo, napisať, čo to vlastne je sfotene
ale tak som rád, źe sa to dá na fotke spoznať
 
Stránok 108 z 147