kubizmus wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Ak sa Vám moje fotky nepozdávajú, to nič, lebo ani mne :)
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne: Mám rad kapustovú marmeladu
Motto: Dvakrát foť a raz maž.
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Krajina / Cestovanie, Nočná fotografia,

Osobné údaje

Meno: Jakub
Priezvisko: Dolinský
Mesto: Meno, Zviera, Vec
Domovská krajina:


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 24. 02. 2011
Posledná aktivita: 2026-06-21 22:42:16
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo: Trpezlivosť
kubizmus
Stromy a blázni kubizmus 2011-12-23 22:00:54
Canon EOS 350 D , setový objektív- parametre viď. EXIF, len ten čas tam bol 30 s nie to čo tam strelilo
 
kubizmus
Stromy a blázni kubizmus 2011-12-23 21:06:04
ten spodok je náročky taký potiahnutý, chcel som ta mať tie stopy
 
kubizmus
Florbal cup 2011 kubizmus 2011-12-23 19:30:32
 
kubizmus
Welcome to the jungle kubizmus 2011-12-13 16:47:46
mne sa to práveže také tmavšie páči, super
 
kubizmus
oko kubizmus 2011-12-11 18:21:30
fuuha, dobree
 
kubizmus
Liptovská tmavá noc kubizmus 2011-12-11 18:11:41
pekné, ale preto hlavne je dobrý ten program startrails, že sa lepšie zredukuje šum a čiary sú tiež výraznejšie keďźe pri kratśich expozičkách si môžem dovoliť vyššie ISO
 
kubizmus
V bielom závoji skývajúc... kubizmus 2011-12-10 20:21:48
dakujem, inak dobry postreh
 
kubizmus
Bábika zo šúpolia... kubizmus 2011-12-06 08:30:31
 
kubizmus
Sladký život kurtizán... kubizmus 2011-12-05 21:24:21
Perfiš
 
kubizmus
Bábika zo šúpolia... kubizmus 2011-12-05 20:32:07
Pekné, páči
 
kubizmus
polárna dúha kubizmus 2011-12-01 22:14:32
no úžasná je :O a tie fotky na videu ani nehovorím
 
kubizmus
Ploská- ty tlstá korytnačka kubizmus 2011-11-25 17:05:00
Mňa zničil úplne, preto som mu dal taký opovŕžlivý názov, teda fotke
Išiel som totiž z Turčianských Teplíc na Krížnu a cez Ostredok, a pod kopcom som sa rozhodol, že na tu Ploskú ešte vybehnem, ale už mi neostávalo veľa času na bus v Hornej Revúcej tož som pretekárskym tempom vybehol, za 20 min miesto prepísaných 55 min, prepotený a hore ma ofúkol studený vetrisko, tak som skončil akurát fajne nachladnutý
 
kubizmus
Vlak kubizmus 2011-11-17 14:46:01
to by aj mňa zaujimalo, čo má toto znamenať???
 
kubizmus
Po stopách Euridiky kubizmus 2011-11-16 19:26:27
mate pravdu, veď aj táto tam vlastne už je
 
kubizmus
Svetlo čaruje II kubizmus 2011-11-15 09:05:57

ale pozor, teraz už bola 5, pričom maximálnu tam mám 7
 
kubizmus
Svetlo čaruje kubizmus 2011-11-14 18:27:30
heh, ďakujem
 
kubizmus
Svetlo čaruje kubizmus 2011-11-14 17:41:57
jo a zhora odrezať som to fakt mohol
 
kubizmus
Svetlo čaruje kubizmus 2011-11-14 17:40:56
ešte raz, ja clonu na mojom fotaku menit nemozem, je to automatika
 
kubizmus
Stromy kubizmus 2011-11-08 23:39:09
tu na to nebolo bars veľa priestoru
 
kubizmus
Stromy kubizmus 2011-11-08 23:28:57
ale nie, nie sú, sú tak tak akurát, taká stromová krajinka
 
Stránok 110 z 147