ephoto profile wallpaper
warwick

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Wiliam
Priezvisko: R.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 04. 11. 2020
Posledná aktivita: 2026-06-23 17:36:52
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
warwick
Sediaci akt warwick 2023-01-04 14:33:40
Neni zo zlé ale mne by sa to viacej páčilo keby si ju nafotil spredu. Bolo by to zaujímavejšie, keďže implicitnou nahotou sme už zahltený z médií, z telky, z reklám.
 
warwick
face warwick 2022-11-18 12:46:19
Ktorý foťák vyprodukuje už na ISO 100 takýto škaredý šum? Chýba tomu dynamický rozsah ktorý sa žiada pri takomto profile. A je to nejako na tesno, brada dolu je nízko k okraju. Viac priestoru sa mi žiada.
 
warwick
Vana relax warwick 2022-11-18 12:13:43
Mne sa nepáči ten retušovací fľak na líci. Tam by ešte mal byť lesk. A potom mala by mať celé telo zlaté, nie iba tvár. Inak je to OK.
 
warwick
Julianna II warwick 2022-08-12 12:22:09
Povedal by som že taký testovací výcvak pred fotením. Načo tá žena čumí do zeme? Načo tá lacná póza s amputovanými dlaňami okolo krku? Fotka do koša a ani fancy, cool úpravy to nezachránia.
 
warwick
Erika warwick 2022-08-02 19:53:46
Fotka je pekná ale tá ruka je teda poriadne prepálená … A nie je to ISO 100 ale ISO 10000.
 
warwick
hair.. warwick 2022-08-02 12:23:08
Nechápeš že umelci majú svoje maniére? Niektorí oblievali negatívy atramentom, iný zase fotili všetko rozmazané a podobne … A tento jeho umelecký manier vyzerá celkom dobre. Teda pokial tie fotky nebude prezentovať na veľmi veľkom monitore alebo nebodaj tlacit na papier …
 
warwick
Korina warwick 2022-07-18 02:45:56
Ukážkový gýč
 
warwick
Peter warwick 2022-07-01 12:16:45
Jedno oko veľké vypulene a druhé malé prižmúrené v tieni. Svetla mali byt prehodené. Poza ako pre ženu. Mužov treba napozovat inak … Je to na pol ceste k dobrej fotke.
 
warwick
Magdalena warwick 2022-07-01 12:11:33
Tie amputované prsty, zle sa na to pozerá … Ani priestor vpravo nemusel byt až taký veľký. Veď načo je natlačená k ľavému okraju. Ale to je vec vkusu to mi až tak nevadí. Tie nervózne zovreté päste pri takejto fotke to ma úplne irituje. Toto na mna pôsobí ako taký test shot. Celé je to take odflaknute. Na pol ceste k dobrej fotke.
 
warwick
maková warwick 2022-06-27 19:49:57
Jasne. Aby to potom patlala vo Photoshope ako to robíš ty? Tie zašumené tváričky na tvojich dievčatkách ... Namiesto podexponovania o 7 EV, nebolo by vhodnejšie použiť odraznú dosku, alebo nejaký zdroj svetla? A myslím že niečo také aj autorka použila.
 
warwick
Adela warwick 2022-06-23 14:18:41
To už keď aj takýto veľký fotograf ako Kugita robí chyby tak čo si ma pomyslieť chudák fotoamatér , veď ho to úplne odradí …. Mimochodom prečo si neskritizoval vtedajšiu fotku dňa ktorá bola populárnejšia ako táto napriek tomu lahsie sa na nej hľadajú chyby. Chod si ju pozrieť a skritizuj ju!
 
warwick
portrét warwick 2022-06-17 19:50:42
Tebe nevadí ako sa nechutne leskne tá dievčina? Na brade medzi obočím na nose. Tam je to nežiadúce predsa. Veď nemôže vyzerať ako natretá žabím slizom. Treba začať so svietením od základov a najprv si vyberať niečo jednoduchšie. Už som tu posielal niekomu link na knižku o základoch svetla pre fotografov poslem aj tebe. Tam si presne prečítaš v niektorej kapitole o uhloch odrazu svetla od objektov a pochopíš akú chybu si urobil a prečo to takto otrasne dopadlo.
 
warwick
Auto v pohybe warwick 2022-06-13 12:42:38
Ten pohyb treba viacej ukázať. Dosiahnuť výraznejšie rozmazanie pozadia. Takto to vyzerá ako statická fotka.
 
warwick
Eva warwick 2022-05-16 23:16:20
Je tam síce navyše ten prameň vlasov, ale stále lepšie ako Klobúkovka od Krtka Tá má ešte aj mizernú kompozíciu. Toto je aspoň poctivý portrét na rozdiel od fotky dňa.
 
warwick
pod hviezdami II warwick 2022-05-14 13:43:39
Tá predošlá fotka bola lepšia. Táto je už zbytočná keďže je to v podstate to isté a nič nové to neukazuje.
 
warwick
medzi repkou warwick 2022-05-13 11:24:41
Chyba: Dotyk chodidla so spodným okrajom snímku. Pri street foto ešte akceptovateľné. Tuto už neodpustiteľné.
 
warwick
Sára warwick 2022-05-12 00:59:07
Kde sú cecky? Kde je prdelka? Toto čo má byť !?
 
warwick
Nikoleta warwick 2022-05-08 14:07:03
Oči modelky tu nevyšli najlepsie. Pri takomto portréte nemá vyznam aby boli také tmavé. Treba tak nasvietiť aby presvietilo oči viac. Okrem toho oči má nejaké príliš veľké, vypúlene Inak by fotka nebola úplne zlá.
 
warwick
i< warwick 2022-05-04 10:54:18
Fotka dobrá. Ale technicka kvalita mizerná, digitálny sum. Nevyzerá to ako z A7 II, možno masívna postprodukcia. A už mi to príde také nasilu vyumelkované, príliš na efekt.
 
warwick
Soňa warwick 2022-04-11 23:02:32
Táto je celkom dobrá. Aj keď technická kvalita po rozkliknuti nie ziadna sláva ale v tom nie si jediný. Chválim že dokonca aj svetlo si využil …
 
Stránok 11 z 16
1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 15 16