ephoto profile wallpaper
warwick

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Wiliam
Priezvisko: R.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 04. 11. 2020
Posledná aktivita: 2026-06-23 17:36:52
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
warwick
Vendy warwick 2022-04-05 13:15:01
Nemôžeš požičať tým babám dobrý mobil alebo foťák? Nech kamoška kamosku odfotí a rovno nech to sem posielajú. Verím že za 20 minút inštruktáže ich to naučíš a výsledok bude kreatívnejší. Lebo nič take tu nevidím čo by nezvládli aj tie baby samé …
 
warwick
futuro warwick 2022-04-03 18:38:09
Zaujímavé že ty taký rypák a špekulant si si nevšimol že vždy keď sem dala Táluška fotku tak sa zastavil TOP aj foto dňa. Lebo toto neni TOP dnešného dňa ale včerajšieho. A to sa stalo uz druhý raz. Inak fotka je super teraz davam lajk.
 
warwick
Pri jazere warwick 2022-03-29 16:04:30
Zlá kompozícia. Trosku posunúť fotak doprava aby tá druha labuť mala viac miesta pred sebou.
 
warwick
Diana warwick 2022-03-28 18:56:18
Vyzerá taká nejaká opuchnutá. Keby to malo trosku vyraznejsie tiene … Okrem toho je strapatá! Prava časť vlasov kde ma cestičku. Odstáva jej to a hore take spľasnuté. Ďalšia vec, líčenie malo výrazne. Tým očiam to chyba. Vyzerá to ako test shot pred líčením. Ľutujem ale toto sa veľmi nepodarilo.
 
warwick
Natka warwick 2022-03-21 23:04:03
Predviedla krásne nosné dierky a ešte si rukou zdeformovala oči aj trošku tvár Bol si už dosť nizko.
 
warwick
zátiší warwick 2022-02-15 12:49:08
Mna rušia. Keď to takto svietis odrazy budú vznikať. Ale inak nie je to zle … Som sa rozhodol že dám lajk. Ešte som zabudol. Mlynček. Príliš tmavý.
 
warwick
zátiší warwick 2022-02-14 12:52:33
Tie tri rušivé odrazy na pohári so zrnkami kávy si nemohol vyretusovať? Však to by bolo jednoduché. Ty nerobíš vo photoshope akebo v inom editore?
 
warwick
Emócia warwick 2022-02-13 14:52:54
Sorry tak tú emóciu v tvári som si nevšimol. Zaujali ma rušivé prvky ktoré si narobil. Takýchto fotiek môže človek za pár minút teleobjektívom nacvakať aj stovky. A každú nazvať že Emócia
 
warwick
Emócia warwick 2022-02-12 16:18:44
Načo je tak blizko tvare rušivý pohár? A vzadu tá biela šmuha? To oni spôsobujú emóciu aké je to rušivé. Že stačilo sa trosku posunúť možno doľava s rušivá šmuha by bola zakrytá hlavou a pohár ďalej od tvare. Toto je pre mna emócia že to fotografovi nenapadlo …
 
warwick
Lýdia warwick 2022-02-04 12:50:04
Pekne. Ale pôsobí to už ako ilustracia.
 
warwick
Bezstarostná jazda warwick 2022-02-01 22:09:36
Dik Toto je už lepšie. Ale mohol si trosku podexponovať koli tomu bielemu mostu. Potom by si jasy vyrovnal v editore.
 
warwick
Dámy a výrobky z hliny warwick 2022-01-31 16:38:03
Veď Buď rád že si tvoju fotku niekto podrobne pozerá … Teda baby ti zapózovali ako v ateliéri a ty si nemal čas a urobil si z toho street foto
 
warwick
Dych Matky Zeme.. warwick 2022-01-31 11:50:18
Tá spodná línia vyzerá ako keby tam horelo Inak neni to zlé, len neviem akú kvalitu by to malo keby si to vytlačil na foto papier …
 
warwick
zátiší warwick 2022-01-31 11:44:22
No … toto zatišie už lepšie. Skúsiť tie malé odrazy na vázach ešte vyretusovať, to by šlo podľa mna … Ale inak toto už by mohlo ísť na pohľadnicu
 
warwick
Dámy a výrobky z hliny warwick 2022-01-31 11:39:18
Všimnite si tú hlavu za ramenom modelky. Ako keby ju mala prilepenú. Nie je to rušivé? Stačilo trošku sa pohnúť stranou pri fotení s už je to oddelené. Ďalej ľavá noha druhého dievčaťa. Je príš blízko k okraju.
Svetlo ti neprialo. Takto tí hlinení ľudia nevyniknú. Všetko okolo nich vyzerá ostrejšie a výraznejšie ako oni. Nevhodné ohnisko 24mm kde si nemal si šancu oddeliť postavy od pozadia hĺbkou ostrosti už len dokonalo tvoje trápenie. A inak vyzerá to celé ako fotené kompaktom z 90-tých rokov.
 
warwick
s Laurou warwick 2022-01-30 14:03:38
Nedotiahnuté. Farebne vyváženie nesedí. Modelka má len bielu a ružovú farbu pleti. Teplejší prirodzenejší odtieň by sa žiadal. Pravá ruka amputované prsty. Je to napózované takže treba to spomenúť, nie je to momentka. Ale čo chválim že má celkom upravene vlasy, aj keď tá medzera medzera vo vlasoch vedľa tvare ruší. To by bolo treba zaretusovat.
Celkovo nie zlé, ale je to také na pól ceste …
 
warwick
Portrét alebo pleťová maska warwick 2022-01-29 12:59:47
Čo všetko ti fotografi nespravia pre lajky. Aj natrú modelku hovnom. Ale že by to aspoň pútavejšie odfotil, to nie ….
 
warwick
zátiší warwick 2022-01-25 14:30:21
A v čom kecám? A je kopu aj inej literatúry. Takmer na každú tému. Ublíži to niekomu keď si prečíta knižku??
 
warwick
zátiší warwick 2022-01-25 14:15:52
Ja so neni renomovaný autor, ale ti čo napísali tu knižku sú. Takze tým že som mu dal typ na knižku som urobil osožnejsie ako ukazovať moje fotky.
 
warwick
zátiší warwick 2022-01-25 12:22:54
Som rád za dôveru vo mne prejavenú a dávam tento typ na učenie. Nič lepšie ti na začiatok nemôžem odporučiť.
Takze je to knižka Fotografie & světlo (naučte se techniky fotografického svícení), Fill Hunter, Steven Biver, Paul Fuqua, Zoner Press.
Myslím že prečítať aspoň základné zákonitosti o uhloch odrazu z tretej kapitoly neublíži tvojmu vyberanemu vkusu ale práve ťa to obohatí.

 
Stránok 12 z 16