ephoto profile wallpaper
warwick

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Wiliam
Priezvisko: R.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 04. 11. 2020
Posledná aktivita: 2026-06-21 21:08:41
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
warwick
Monika warwick 2021-10-07 00:22:54
A môžeš napísať že čo je na tom nezvládnuté kompozične? A prečo obsah nič moc? Ty si asi neuvedomuješ že tu sa už jedná o umenie …
 
warwick
portret warwick 2021-09-17 15:01:02
Tak tento test shot ti mal ukázať že nejaké svetlo tam už máš, modelku máš perfektnú. A potom si uz mohol niečo skutočne fotiť. To si však neurobil a uspokojil si sa pri takomto bezvyrazovom snímku. Však sa pozri na ňu ako sedí, ako sa hrozne tvári. Takáto fotka musí mat výraz! Čo si bol z tej modelky v strese?
 
warwick
Lenka warwick 2021-09-11 23:35:29
To je figurína?
 
warwick
Portrét warwick 2021-08-14 16:55:24
Nehodné vystavenia. Do koša. Všetko je prepálené. Čelo, vlasy, tričko, pozadie. Dieťa vyzerá ako mimozemstan. Takto autorovi nepomôžete že mu budete pisat aké je to úžasne a dávať mu lajky.
 
warwick
Emberiza citrinella warwick 2021-08-08 21:57:24
Pekná fotka. Prírodopisná. Alebo teda Wild Life či ako to moderne voláte
 
warwick
Doplnková komunikácia warwick 2021-06-22 20:15:10
A čo je na tomto zábere rýchle? Veď toto nie je moment na stotinu sekundy. Takto ľudia stoja vedľa seba aj niekoľko minút a za ten čas mozes tým tele-objektívom urobiť aj 100 záberov a vybrať ten najlepsí. Nerozumiem prečo takýto záber musíš fotiť za chôdze…
 
warwick
Mesto ožilo 2 warwick 2021-06-17 03:27:19
Lacný cvak tele-objektívom. Ďaleko to má od kvalitného streetu alebo dokumentu. Prajem skoré vytriezvenie a nezaspať na vavrínoch lajkov
 
warwick
Dlhá cesta warwick 2021-04-07 14:33:16
No ja som neočakával. Myslel som že sa to v tom rawe bude aspoň trosku podobať na výslednú fotku Svetlo, farby všetko je umelé. Je to predostrené. Už v takomto malom formáte ako je to prezentované to má digitálne artefakty.
 
warwick
Míša warwick 2021-03-31 16:24:57
No tak otestoval si si že aj toto sa páči. Tak odteraz už každú babu mozes fotiť s takými otrasnými prepalmi na tele
 
warwick
zátiší warwick 2021-03-26 00:13:25
A to ti nevadí že takmer každý predmet zátišia odráža nepríjemné odlesky a prirodzená farebnosť ptedmetov stráca pri takomto svetle saturáciu? Treba pozret knižku Fotografie & svetlo, od Zoner Press. Tam sa dozvieš prečo práve takéto svietenie nie je vhodné. Venujú sa tam dosť podrobne svieteniu zátiší.
 
warwick
Afrodita warwick 2021-03-17 23:18:34
To vyzerá ako fotka vytiahnutá hlboko z archívu keď si sa začínal učil fotiť.
 
warwick
katka warwick 2021-03-05 12:35:18
Pripadá mi to ako dokumentačný cvak z prípravy na fotenie. Inak vidieť fotku ženy bez fotošopovej umeliny je už dnes celkom rarita
 
warwick
Sandra warwick 2021-03-03 01:26:25
Pekná, ale má amputované prsty na obidvoch rukách.
 
warwick
Slavín warwick 2021-02-19 22:58:18
Ja sa priznám že tomu čo vidím nerozumiem. To je nejaká maľba?
 
warwick
Slavín warwick 2021-02-19 18:11:39
Tuto fotku si urobil s tým rozbitým objektívom ?
 
warwick
Vivien warwick 2021-02-18 17:21:34
Tá ľavá ruka vyzerá teda hrozne. E.T. Mimozemšťan. Keď už si niekto zoženie takúto modelku, nájde zaujímavé prostredie, urobí takéto pôsobivé tvrdé svetlo, krásne to upraví a nakoniec taký zásadný estetický detail mu ujde ... To bude asi stres alebo nejaký podobný faktor... Alebo žeby nečítal príručku Fotomodeling od Billy Pegram ?
 
warwick
. warwick 2021-02-17 23:08:45
Takúto fotku zrealizovať je veľmi náročné. Čím sa jasne odlišuje od tvorby bežných fotoamatérov
ktorí sa zmôžu akurát tak postaviť babu pred pozadie alebo do prírody. Ale hodiť takúto modelku do vody ešte aj oblečenú, to si len tak hocikto nedovolí
 
warwick
roláková warwick 2021-02-14 15:27:00
Catchlight v očiach. Niekto si s tým robí starosti, niekto nie. Bez nich sú oči mŕtve a s nimi môže byť niečo v očiach rušivé. Tie sociálne siete si myslel Facebook a Instagram či aj niečo viacej špecializované ?
 
warwick
roláková warwick 2021-02-13 06:34:09
Počuj keď už si taký detailista tak tie ostré obdĺžniky v očiach ti nevadia? Svietenie je s mäkkými svetlami a úplne to najjednoduchšie aké sa dá v portréte zrealizovať a funguje na všetky typy tváre. Však autor ti napíše ako to mal presne rozostavané. Určite by si to s trochou naštudovania a experimentovania zvládol tiež. Ale jediná vec ktorá sa tu nedá naučiť je mať k dispozícii takúto modelku
 
warwick
Energia II. warwick 2021-02-04 12:31:51
Prečo? Lebo som napísal názor. Čo je na tom že ti píšu ľudia rôzne poznámky veď to si predsa chcel. Nemusíš sa hneď stavať na zadné ... Len som ti chcel povedať že v iných spoločnostiach ako je tá naša kresťanská by si mohol mať väčší problém ako sú len komentáre. My sme na šťastie tolerantná spoločnosť
 
Stránok 14 z 16