..o vášni Tánička ..... Marián Varga Budapest Barbara chlapec a pes Barbara.. svadobná.. podvečerné šantenie dancer
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
Ranné mesto mŕtvych zolec 2012-04-19 21:21:46
..taketo znamky sa zvycajne oddovodnuju slovnym komentarom.. zjavne v tebe tato fotka zanechala emocie, kedze ta dnes donutila az k registracii, vitaj na ephote
 
zolec
Sandra.. zolec 2012-04-09 23:31:54
 
zolec
. zolec 2012-04-07 22:40:45
..posielam Ti mail
 
zolec
Infernale zolec 2012-04-02 23:11:31
..napisem sem ku vsetkym tvojim strojom, neoslovili ma, co ale neznamena, ze nie su dobre, niektore vysli lepsie, ine menej.. obdivujem kolko prace si si s nimi dal..
 
zolec
Teo.. zolec 2012-04-01 17:04:32
Ďakujem všetkým za zastavenie
 
zolec
Lenka.. zolec 2012-03-26 19:23:28
..no ved je na kritike
 
zolec
Lívia.. zolec 2012-03-22 16:34:21
Ďakujem za komentár
 
zolec
Let's Dance zolec 2012-03-18 12:44:16
..este som zrejme nedozrel na tieto "profesionalne" pomery
 
zolec
neberte nám princeznú.. zolec 2012-03-17 19:35:32
Diki Stevo, tvoj koment si vzdy rad precitam Duvesovi som podakoval a tiez som mu dal za pravdu, len som pripisal aj svoj pohlad na vec, cim som netvrdil, ze je to dobra fotka pre vsetkych.. Mne sa paci a som rad, ze zaujala aspon par ephotakov, pekny vecer
 
zolec
neberte nám princeznú.. zolec 2012-03-17 12:00:16
..dakujem za komentar, beriem, ale pripominam, ze je to momentka z fotenia priprav, obliekania a pod., tie veci tam prosto boli.. su nepodstatne, podla mna je podstata tejto fotky niekde inde..
 
zolec
Pred odletom rozťiahnuť krídla zolec 2012-03-06 21:39:34
skoda ze jej nevidno hlavu, bolo by to fajn..
 
zolec
..o vášni zolec 2012-03-04 17:25:33
..ďakujem
 
zolec
Lívia :-) zolec 2012-01-06 22:57:44
Ďakujem
 
zolec
Prišiel čas keď sa zozimuje zolec 2012-01-01 11:51:16
..pekná fotka Stano.. a šťasný Nový rok
 
zolec
na dedine.. zolec 2011-12-17 16:01:05
..díki
 
zolec
na dedine.. zolec 2011-12-17 16:00:39
Thanks
 
zolec
Mirka zolec 2011-12-03 19:44:49
Ďakujem Mišo za od srdca komentár, pobavil a dobre padol v tento chladný a upršaný večer
 
zolec
Teo.. zolec 2011-12-02 17:14:28
Ďakujem, že si ma urazil, terazky sa budem musieť odraziť
 
zolec
Teo.. zolec 2011-11-30 21:51:25
Ano, takyto komentar sa aj mne pozdava viac, ako sedmicky Finalnu verziu fotky som este doupravil aj na zaklade tunajsich pripomienok, takze som stmavil aj spomenutu svetlu cast.. Fotil som v protisvetle a svietil som bleskom odpalenym na dialku zboku, cez difuzny dazdnik. Dakujem za zstavenie
 
zolec
Mirka zolec 2011-11-26 00:40:25
Este raz dakujem vsetkym za komentare..
 
Stránok 25 z 43
1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 42 43